Blood For The Blood God..

• 2 Yanıt
  • 621 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Blood For The Blood God..
« : 11 Temmuz 2016, 15:58:59 »
Karaz-a Karak - ın önündeki büyük savaş sonrası Kislev i kuşatan Kaos ordularının hazin sonu.. 4  tane kaliteli birimlerden oluşan full ordu ile şehri kuşattılar  , benim ise tam kapasite kaliteli bir garnizonun , şehrin içinde duran düşük kaliteli iskelet savaşçı ve mızrakçılardan oluşan bir ordum ve ondan bir tık daha kaliteli orta seviye ve düşük seviye birimlerden karma desteğe gelen bir ordum daha vardı. Fakat şehir savunmak hala çok büyük bir avantaj ve bunu iyi kullandım. Bu görüntüler savaşın sonundan . Ortalık kan gölü ve  söz verdiğim gibi büyük bir  bedel ödediler..  yardir*

« Son Düzenleme: 11 Temmuz 2016, 16:33:58 Gönderen: polatgeyik »

Ynt: Blood For The Blood God..
« Yanıtla #1 : 11 Temmuz 2016, 22:54:38 »
Yz kuşatmalarda hâlâ beceriksiz demek  kirp* aklıma Rtw geldi surların önüne serilir kalırlardı

Ynt: Blood For The Blood God..
« Yanıtla #2 : 12 Temmuz 2016, 00:37:19 »
Yz kuşatmalarda hâlâ beceriksiz demek  kirp* aklıma Rtw geldi surların önüne serilir kalırlardı
Yok aslında çok güzel taktikler yapıyorlar eğer yeterli adamları varsa tüm kapılardan ve surlardan saldırıyorlar mesela ama senin şehir almak için en azından 2 katı orduya sahip olman lazım rakibe göre. 2 katım olmamalarına rağmen kılpayı kazandım yani. Hatta gerçek tarihte bir kale kuşatıyorsan 4 katı adama sahip olman lazım. Total War oyunlarında aşırı zor olmasın diye şehir ele geçirmek , bunu kolaylaştırmışlar.
« Son Düzenleme: 12 Temmuz 2016, 00:37:56 Gönderen: polatgeyik »