Rehber Uzmanlarına Duyrulur !

• 5 Yanıt
  • 1524 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Rehber Uzmanlarına Duyrulur !
« : 14 Temmuz 2016, 19:52:12 »
Selam,oyunu henüz yeni oynamaya basladım,rome dan kopamıyordum bir türlü,fakat oyun çok karışık ve forumda diğer serilerde olduğu gibi neredeyse hiç denecek kadar az rehber var..Umarım eski rehbercilerimiz iş başına geçer   uzgun* Özellikle kapsamlı bir HUN rehberi hazırlansa süper olur..
« Son Düzenleme: 14 Temmuz 2016, 19:52:47 Gönderen: sipahi111 »

Ynt: Rehber Uzmanlarına Duyrulur !
« Yanıtla #1 : 23 Temmuz 2016, 22:13:43 »
kardeşim bu site ölmüş.bende ilk defa orjinal tw aldım onada yardım eden çok az.rehber derken nası bişi istiyorsun rome2nin üstüne konmuş bi oyun diğer tw serileri ayrı bişi değil.bi diplomasisi gelişmiş aile ağacı filan var bide güruh olma özelliği var + olarak.aynı rome 2 işte.üstelik hunlar hiç iyi değiller. oynaması da sıkıcı.tabi birimleri 10 numara ama bi yere yerleşemeyince benim içime sinmiyo bi imparatorluk olucak toprak olucak filan.

yinede

adama yardım etsenize ne ruhsuz bi site yahu bi konu açıyoruz 3 gün bakan yok
« Son Düzenleme: 31 Temmuz 2016, 11:48:01 Gönderen: mehmetozan »

« Yanıtla #2 : 31 Temmuz 2016, 09:35:47 »
aynen

« Yanıtla #3 : 31 Temmuz 2016, 11:47:44 »
 Birisi gelip rehber hazırlasa ona "yardım etmek" denmez. "Hayır işlemek", "ihsanda bulunmak" denir..
 Böyle bir rehber hazırlamak için bilmem inanır mısınız en az 2 saat gerekir. Kaliteli olsun dersen 3-4 saat..
 Forumun aktif nüfusunun çoğu üniversite öğrencisi. İnsanlardan böyle bir zaman ayırmalarını rica edip de,
ayıracak adam da çıkmayınca böyle bir tepki de bulunmaya hakkımız yok..
 Hepimiz o kadar devletle, onlarca saat oyun oynadık. Hangimiz rehber hazırladı?
« Son Düzenleme: 31 Temmuz 2016, 11:48:49 Gönderen: mehmetozan »

*

Çevrimdışı forever_ducale

• fsociety
  • **
  • 11256
« Yanıtla #4 : 31 Temmuz 2016, 12:27:40 »
Donanimhaber ölücüleri gibi olanlara verilebilecek en güzel yanıtı verdin Ozan. İnanır mısın bu tarz düşünen kisilere cevap vermeye artık üşenir oldum, nasil bir zihniyet gerçekten anlayamıyorum.

*

Çevrimdışı Diesel

• **
  • 3955
  • ~ Brotherhood Of Steel ~
« Yanıtla #5 : 31 Temmuz 2016, 12:44:59 »
Siz niye hazırlamıyorsunuz arkadaşlar , klavyeniz var , elinizde oyununuz var , bilgisayarınız var.Oyunu alacaksanız bana seve seve yaparım.

Forum öldüyse biz mi canlandıralım , sizde üye değil misiniz arkadaşlar , elimizden geleni yapıyoruz işte.
dizel