Sefer yükleme sorunu

• 4 Yanıt
  • 347 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Sefer yükleme sorunu
« : 02 Eylül 2016, 22:28:02 »
Arkadaşlar, benim sorunum oynadığım sefere kapattıktan sonra bi daha girememek, ne zaman 100. turn e gelsem oyunu kapatıp açtığımda save mi yüklerken beni menüye geri atıyor ve giremiyorum. Bunu yaşayan kimse var mı veya çözümünü bilen. Şimdiden teşekkürler herkeze.

Ynt: Sefer yükleme sorunu
« Yanıtla #1 : 03 Eylül 2016, 12:37:52 »
aynı sorunu bende yaşıyorum oyun güncellemesi geldi 1.8 gb indirdim. sonra oyunu oynamaya devam ettim. seferi kaydettim ve çıktım sonra tekrar giremedim çok sinir bozucu bir durum.. yeni sefer açtım birde bu şekilde deneyim dedim yeni seferi açtım 1 tur atladım kaydettim sonra yükle dedim yükledi.ama bu zamana kadar ilerlediğim oyunumu açamıyorum ne olduysao güncellemeden sonra oldu diye tağmin ediyorum..
« Son Düzenleme: 03 Eylül 2016, 12:53:22 Gönderen: semihuzman »

« Yanıtla #2 : 03 Eylül 2016, 21:44:11 »
benimde güncellemeden sonra oldu kardeşim 200 turnluk cüce krallığıma dönemiyorum malesef çok sinir bozucu bi durum

« Yanıtla #3 : 04 Eylül 2016, 08:54:36 »
bu steam belası çıktı başımıza oyunda yeni çıktı sayılır zaten sıkıntılar bitmez tam 3 sefer sildim yükledim oyunu. şimdi dedim oldu bu sferde sefer yüklenmiyor soğudum vallaği.önceden ne güzel steam yok bişey yok kur oyna

« Yanıtla #4 : 05 Eylül 2016, 03:32:51 »
bilmiyorum çözüm olur mu ama olan save nin üstüne save yapma hep ayrı save yap, ben deniyorum şuan bi sıkıntı çıkmadı inşallahta çıkmaz.