Norveç'le oynamak

• 21 Yanıt
  • 4793 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı Uluhakan

• *
  • 395
  • totalwar manyağı
Norveç'le oynamak
« : 27 Şubat 2008, 16:07:08 »
Bütün devletler oynadıktan sonra norveç kalmıştı.Bugün başladım oyuna.İlk başta güçsüz başladığım için iskoç saldırılarına maruz kaldım.Fakat bir baktım benim kral imdadıma yetişiverdi.2 tur geçmeden öldü ama pff* Uzun uğraşlar sonucu iskoçların kuzeydeki kalesi olan invernessi ele geçirdim.Yeni kralla tüm ordularımı toplayıp stirling kalesi önünde karşılaştık.Bir baktım karşımda william wallace yardir* yardir* savaş bittikten sonra stirling kalesinide fethettim.Şimdi ne yapmamı tavsiye dersiniz?
« Son Düzenleme: 28 Şubat 2008, 00:11:39 Gönderen: bozkirsovalyesi »

*

Çevrimdışı Deadly

• *
  • 2151
Ynt: Norveç'le oynamak
« Yanıtla #1 : 27 Şubat 2008, 21:01:38 »
Ada mada bırakma almadık ekonomin iyi olur hem böylece.Birdfe bak İskoçların sana ek yakın ve en güçlü kalesi neresi oraya saldır zaten orayı alırsan askerleri çok olduğu için hepsi ölür sende rahatlarsın sonra yavaş yavaş şehirlerini al.Çok seviyom ben norveçi çok zor ama eğlenceli Kral Hakan bi ara geliyo elit birimlerle zaten gelşdiğinde 58 yaşında felan oluyor sonrada rahmetli oluyor.
I Oughtta Give You A Shot In The Head
For Making Me Live In This Dump

*

Çevrimdışı Uluhakan

• *
  • 395
  • totalwar manyağı
« Yanıtla #2 : 27 Şubat 2008, 22:53:32 »
Sonunda iskoçları haritadan sildim skl*
İngiltereyle komşu oldum.Evet norveçle oynamak zevkliymiş.En çok onlarla oynarken zevk aldım.İnverness kalesini son gelişmişlik düzeyine getirdim.Süper birimler çıktı.2 elle kılıç tutan askerlerle sövalyeler açıldı.Ordu iyice güçlendi.Şimdi sıra geldi ingilizlere pacoz*
« Son Düzenleme: 27 Şubat 2008, 22:53:49 Gönderen: Uluhakan »

« Yanıtla #3 : 28 Şubat 2008, 12:27:01 »
ingilteyeri yok etme bence onlarda ii para olur ticaret yap.Saldırmak istiyosanda danimarka adasına saldır orda altın madenleri var .
« Son Düzenleme: 28 Şubat 2008, 15:16:40 Gönderen: ***JUBA*** »
Yarın göz açtırmayacak olanlar, bu gün göz yumduklarımızdır

*

Çevrimdışı Uluhakan

• *
  • 395
  • totalwar manyağı
« Yanıtla #4 : 28 Şubat 2008, 16:26:07 »
Danimarka mı?

*

Çevrimdışı Deadly

• *
  • 2151
« Yanıtla #5 : 28 Şubat 2008, 16:27:12 »
Evet ne danimarkası kingdoms bu
I Oughtta Give You A Shot In The Head
For Making Me Live In This Dump

*

Çevrimdışı Uluhakan

• *
  • 395
  • totalwar manyağı
« Yanıtla #6 : 28 Şubat 2008, 20:34:39 »
Alıntı
ingilteyeri yok etme bence onlarda ii para olur ticaret yap.Saldırmak istiyosanda danimarka adasına saldır orda altın madenleri var
Madem oynamayı bilmiyorsun neden yazıyorsun  pff*

« Yanıtla #7 : 28 Şubat 2008, 20:36:08 »
afedersiniz ben karıştırdım .
Yarın göz açtırmayacak olanlar, bu gün göz yumduklarımızdır

« Yanıtla #8 : 11 Kasım 2008, 11:30:49 »
Bana kalırsa ingiltere'ye saldırırken Wales ve Ireland ın desteğini almalısın. Çünkü inngiliz toprağı bu MtW2 deki afrika toprakları gibi dümdüz gitmiyosun yardir* yardir*.  Eğer bu saydıklarımla saldırırsan ingiltere küçük bi yerde sıkışır kalır ve sende ingiltereyle barış yapıp(hatta yapabiliyosan vassal yapıp yardir* yardir* daha fazla güçlenmelerine izin vermeyerek irlanda ve walesi temizleyebilirsin . Ben şahsen öle yapmayı düşünüyorum . Norveçler gerçekten çok Zevklii tbr* tbr*  Adaya bir kara yılan gibi giriyor yardir* yardir* yardir*

*

Çevrimdışı Qipchaqs

• 1577
  • By By UK...Nile is İtalian now...
    • http://mehmetbilge.wordpress.com/
« Yanıtla #9 : 11 Kasım 2008, 17:01:53 »
İngilterede Baron ayaklanması olduğu için İngilizler çok güç kaybediyor, bence asıl sorun İskoçlar.
Bıraktı...