Norveç'le oynamak

• 21 Yanıt
  • 4769 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ynt: Norveç'le oynamak
« Yanıtla #10 : 11 Kasım 2008, 18:53:33 »
İngilterede Baron ayaklanması olduğu için İngilizler çok güç kaybediyor, bence asıl sorun İskoçlar.

ingiltereye saldırmak istiyorum demiş ya ondan o şekilde dedim yoksa norveçle ingilterenin başlarda öle fazla bi alakası yok

*

Çevrimdışı kanun

• 32
« Yanıtla #11 : 06 Ocak 2009, 23:10:50 »
arkadaşım oyunun kaydını yükleyebilirmisin buraya

« Yanıtla #12 : 06 Ocak 2009, 23:56:13 »
İngilterede Baron ayaklanması olduğu için İngilizler çok güç kaybediyor, bence asıl sorun İskoçlar.
Evet ingler çürüyüp gidiyor yazık adamlara   pacoz*

« Yanıtla #13 : 07 Ocak 2009, 00:14:49 »
Ya bende çürümedi gitti baronlar sadece irlanda adasıda çıktı ben orda azcık ingiliz generallerini temizliyodum kah* Bi baktım  2 şehirde baronlar çıktı başka hiç biyerde yoklar sinir*

*

Çevrimdışı Viento

• *
  • 145
« Yanıtla #14 : 22 Şubat 2009, 23:39:52 »
very hardda oynayıp 20.turu görebilen var mı norveçle ekonomisi çökmeden?

« Yanıtla #15 : 23 Şubat 2009, 18:57:44 »
been:D
çok ama çok zevkli norveçle oynamak ilk 10 tur boyunca ciddi ciddi otur düşün bu ekonomiyi napabilrim(bende çok zorlandım ekonomide) diye askerleri daha verimli kullan kuzeydeki askerlerle adaları al mesela en aşagıdaki adaylada baska adalara çıkarma yap kimseyle düşman olmamaya çalış özellikle iskoçyadan baskasına düşman olma sonra kral haakon geliyor zaten gerçi onun askerleride ekonomiyi bozuyo ama olsun direk saldırı yapçan zaten onlarlada sonra iskoçlar parçalanır tabi ingilzilerle dost olup iskoça saldırcan
 ilk turlar hakikaten zor ama

"Ana rahminden indim pazara, kefenimi aldım döndüm mezara"

Yunus Emre

*

Çevrimdışı Viento

• *
  • 145
« Yanıtla #16 : 23 Şubat 2009, 22:54:46 »
been:D
çok ama çok zevkli norveçle oynamak ilk 10 tur boyunca ciddi ciddi otur düşün bu ekonomiyi napabilrim(bende çok zorlandım ekonomide) diye askerleri daha verimli kullan kuzeydeki askerlerle adaları al mesela en aşagıdaki adaylada baska adalara çıkarma yap kimseyle düşman olmamaya çalış özellikle iskoçyadan baskasına düşman olma sonra kral haakon geliyor zaten gerçi onun askerleride ekonomiyi bozuyo ama olsun direk saldırı yapçan zaten onlarlada sonra iskoçlar parçalanır tabi ingilzilerle dost olup iskoça saldırcan
 ilk turlar hakikaten zor ama

saldırıp sack yapmadan ekonomi çok zor tutunuyor..iskoçlar zaten hileyle oynuyor paraları 80.000 in üzerinde..neyse bu sefer biraz dikiş tutturdum evet zevkli ama hala ekonomi sallantıda auto resolvelar sökmüyor..ben girip oynuyorum clear victory alıyorum..oto resolvelar paso close defeat alıyor..uğraştırıyorlar ille adamı..irlanda ingiltere iskoça hepsi saldırıyor  srn*

zaten deli oldum iskoçlara 1 kişi bile esir alsam execute ediyorum..bütün şehirlerini talan ediyorum  sinir* piskopata bağladım..hatta execute yaparken sesi sonuna dayıyorum böle tam "please no!" derken o kılıçların giriş sesleri şlak şluk loçk luçk efektleri  ask*

şunu iddia ediyorum : very hardda norveçle oyun bitiren bu oyunu aşmıştır.
« Son Düzenleme: 23 Şubat 2009, 22:59:57 Gönderen: Viento »

« Yanıtla #17 : 24 Şubat 2009, 17:12:07 »

zaten deli oldum iskoçlara 1 kişi bile esir alsam execute ediyorum..bütün şehirlerini talan ediyorum  sinir* piskopata bağladım..hatta execute yaparken sesi sonuna dayıyorum böle tam "please no!" derken o kılıçların giriş sesleri şlak şluk loçk luçk efektleri  ask*

şunu iddia ediyorum : very hardda norveçle oyun bitiren bu oyunu aşmıştır.

sekil* yine ben :D  bu arada baya bir gaza gelmişssin adamları falan kesion fazla psikopata bağlama ister   pacoz*
« Son Düzenleme: 24 Şubat 2009, 17:14:28 Gönderen: Sultan Alparslan »

Yunus Emre

« Yanıtla #18 : 07 Mart 2009, 18:31:50 »
şuan eksilere indi ekonomi
ya birde bu mızraklı elemanlar mızraklarını indirmiyor bende. sizdede öylemi?
İMZA SİLİNDİ - BOYUT önemli olan imzanın boyutu değil işlevi
Eğer laik görürseniz ben Rome: Total War genel veya modifikasyonlar da bölüm sorumlusu olabilirim.

adam dinle romeyı ayırıyor beyler

« Yanıtla #19 : 07 Mart 2009, 22:05:26 »
nasıl indirmiyor

Yunus Emre