kuşatma yerine direk saldırma modu botlar için?

• 0 Yanıt
  • 399 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kuşatma yerine direk saldırma modu botlar için?
« : 13 Eylül 2016, 12:54:21 »
beyler roma 2 de çok iyiydi bu 4. seviye şehir yapıyodum garnizonla savunuyodum şehri dışardan desteğe gerek kalmıyodu.ancak attilada böyle bişi olmuyor param olmuyor asker basmaya ve 4. seviye şehirime adam bi kuşatma atıyor.surlar yıkılana kadar hatta garnizonda 10 ila 20 adam kalana kadar kuşatma yapıyor elden bişi gelmiyor.yani yazık 4. seviye yapmışım bütün binaları ama bot geliyor bi kuşatma atıyo şerefsiz kaç tur olursa olsun hiç bozmuyo bende bişi yapamıyorum.botların kuşatma yerine direk bana saldırmasını sağlayabilmek için bir mod veya bi taktik varmı?

ayrıca şöyle bir sorunum daha var düşman onageri gemi onageri 1 adet ve öldürme sayısı 244 bende ise kara onageri 2 adet 2sinin öldürme sayısı toplam 50 bile değil hep karavana atıyolar.bu bot napıyoda 244 tane leş alıyo.bende 2 tane var ama 50 kişiyi zor öldürüyor.aynı şekilde okçularda böyle bi sorun var hem öldürme hem yeniden doldurma saçmalığı bana göre saçmalık benim okçular tanukidin ilk başta verdiği beyaz üniformalılar bottaki ise pers okçuları veya kürt okçuları.herifin her okçusu 50 70 kişi öldürmüş benimkiler 20 bile değil vallahi acınacak durumdayım.bu olaylar hep muharebeye girince oluyor oto muharebe yapınca böyle bi sonuç almıyorum.aynı şekilde nobatyaya saldırdım herifde sadece şehir garnizonu var ve 2 adet okçusu vardı.bende tanukidlerim ve o 2 okçuya 3 adet mızraklı gönderdim ve mağlup oldular.yakın muharebede okçular mızraklıları aldılar böyle saçma bişi olamaz.tabi buna etken generalim ölmüştü ama yinede saçma okçu mızraklıyı yenicek full can ve askerle.hem birde ben her muharebede düşman generalini öldürüyorum ancak hiç bi zaman okçularım mızraklıları yenemedi.bana bi taktik verin lütfen ağlıcam artık .her savaşı oto yaparakda oyundan zevk alınmıyor