Son 6 Free LC ve Tahminler :)

• 1 Yanıt
  • 421 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Son 6 Free LC ve Tahminler :)
« : 17 Eylül 2016, 13:37:38 »

Yukarıdaki görsel Total War Warhammer ın ön siparişe açılmasıyla birlikte http://wiki.totalwar.com/  da yayınlanmıştı.
Başlangıçta bu görseldeki karelerin , rastgele sıralanmış olarak  ,  sadece gelecekte oyuna bolca yeni kahraman  , efsanevi lord , ırk gibi  Free LC ( ücretsiz içerik) ekleneceğini belirtmek amaçlı olduğunu sanmıştım .
Fakat linkteki resmin güncellenmesiyle bazı parçalarda yerine oturmuş oldu. İşte güncellenmiş hali..

İki görseli karşılaştırdığım zaman bu küçük karelerde sırasıyla gelecekteki Free Lc ler için spoilerlar olduğunu farkettim. Sırasıyla karşılaştıralım;

1- İlk karede Vampir Kontlarının bayrağını  arka planda Vampir bölgelerinde bolca bulunan dağlara oyulmuş bir kuru kafa görüyoruz ve Yeni Birim yazısını . Ve  Kan DLC si nin çıkışıyla  birlikte Vampir Kontlarına ilk Free LC olan Kan Süvarileri eklenmişti.

2- Bir İmparatorluk binasının altında Yeni Kahraman yazıyor.  Oyunda bir çok büyü ilmi çeşidi bulunmakta (ateş , ışık , maden , ölüm vs..) . Beastmen DLC si ile birlikte oyuna iki yeni büyü ilmi  çeşidi eklendi. Bunlardan biri Yaban ilmi diğeri Canavar ilmi.  Bu iki cins büyücü de Beastmen için eklendi  ama bu iki ilimden  Canavar İlmini  , İmparatorluğun içinde kullanan bir büyücü sınıfı varmış. Bununla birlikte Canavar İlmini kullanan bir kahraman cinsi  ,  Kehribar Büyücüsü adıyla İmparatorluğa 2. Free Lc olarak eklenmiş oldu.

3- Karede ne olduğunu tam çözemedim dağ bayır sanırım ve altında Yeni büyü irfanı yazıyor. Bu bahsedilen büyü İmparatorluğa eklenen , canavar İlmi kullanan Kehribar büyücüsünün en kuvvetli büyüsü olan yerden çıkarttığı Mentikor adlı uçan yaratık.

4- Yine bir Vampir Kalesi  ve Yeni Efsanevi Lord yazıyor. En son gelen DLC , The Grim and The Grave ile birlikte  üzretsiz olarak gelen ve ücretsiz bir içerik olmasına rağmen DLC nin kendinden daha çok ses getiren Efsanevi Lord ,   Vlad Von Carstein da   4. Free Lc  olarak oyuna eklendi.

Gördüğünüz gibi kareler  sırasıyla gelecek DLC ler ile ilgili spoilerlar veriyor. Şimdi gelelim sonraki Free Lc ler için tahminlerime :)

5-  Bu karede İmparatorluk binası altında Yeni Kahraman yazıyor. Ben yakın zamanda Wood Elves DLC sinin çıkacağını düşünüyorum , bununla birlikte yine 1 ya da 2  çeşit yeni büyü ilmi  eklenecek tabiki oyuna. Eee ortada büyü olur da İmparatorluk burnunu sokmaz mı? Tıpkı Kehribar büyücüsünde olduğu gibi ,   Orman Elflerinin kendine has büyü ilimlerinden birini kullanan bir büyücü çeşidi eklenecek diye düşünüyorum İmparatorluğa.

6- Ve bu büyücü çeşidinin de Kehribar büyücüsünün Mentikoru gibi değişik bir yaratık çıkarma özelliği olabilir . Çünkü bu  6. karede ağaçlık bir alan var ve Yeni Büyü İrfanı yazıyor. Orman Elflerinden yola çıktığıma göre ben bu büyü için Ağaç Adam diyorum . :)

7- En açık olan bu sanırım Yeşilderili Bayrağı altında Yeni Efsanevi Lord diyor. Orklara yeni efsanevi lord geliyor..

8- Yeni Oynanabilir Fraksiyon! Bu Free LC sanırım tek başına kalan 9 Free LC nin toplamından daha değerli . Çünkü oyunda sınırlı sayıda oynanabilir ırk var ve yeni bir fraksiyon eklenmesi demek beraberinde yeni birimler - kahramanlar - efsanevi lordlar - görevler vs vs . sayısız  içeriği  de beraberinde getiriyor. Ben bu fraksiyonun %90 Bretonnia olacağını düşünüyorum. Orman Elflerini bekleyen avcunu yalar , oyunun en sevilen Fraksiyonlarından birini ücretsiz olarak vermez bunlar :D

9- Tepelik bir alanda çam ağaçları var daha çok İmparatorluk bölgelerinde çam ağacı mevcut. Altında da Yeni büyü İrfanı diyor. Tam emin değilim açıkçası en zor olan bu , yeni bir kahraman eklenmiş olsa onun ses getiren güzel bir büyüsüdür derdim hemen ( 2. ve 3. karelerde olduğu gibi bağlantılı yani) .  Ama hali hazırda olan bir kahramana bir büyü eklenecek gibi duruyor.  Bretonnia yeni çıktığı için onun büyücü çeşitlerinden birine gelecek bir büyü de olabilir. Ayrıca bu listeye ekledikleri büyü de Mentikor örneğinde olduğu gibi yaratık çıkarma tarzı oyuna bir nevi birim eklenmesiyle eş değer nitelikte bir büyüdür diye düşünüyorum. Şimdilik Bretonnia büyücülerinden biri Hippogriff çıkarabilir diyeceğim. Çünkü onların Efsanevi lordu  ve Kralı   Louen Leoncoeur  , İmparatorluk  genralleri ve kralı gibi Griffin e değil Hippogriff e biniyor. Arada ne fark var diye merak eden arkadaşlar olursa şu resme bir göz atın , soldaki Griffin , sağdaki Hippogriff . Arka bacaklara dikkat :)
(click to show/hide)

10-  Bu da gayet açık. Bir İmparatorluk binasının altında Yeni Kahraman yazıyor. İmparatorluğa bu kadar çeşitlilik yetmezmiş gibi , bir kahraman çeşidi daha eklenecek. Yeter biraz da diğer fraksiyonlara kahraman ekleyin hangi kahramanı yetiştireceğimi şaşırıyorum İmparatorlukla oynarken :D

Evet arkadaşlar bunlar benim tahminlerim  farklı tahminleri olan varsa bu başlık altında konuşalım , bir çok şey farklı gelişebilir sonuçta ya da farketmediğim  gözden kaçırdığım şeyler olabilir :)

« Son Düzenleme: 18 Eylül 2016, 07:28:36 Gönderen: polatgeyik »

Ynt: Son 6 Free LC ve Tahminler :)
« Yanıtla #1 : 17 Eylül 2016, 21:32:14 »
Beleşe bişeyler vermeleri güzel :D henüz oyunu oynamadığımdan bi tahminde bulunamayacağım :)
All Warfare İs Based On Deception.