Grombrindal İsteyenler ?

• 1 Yanıt
  • 792 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Grombrindal İsteyenler ?
« : 07 Kasım 2016, 19:48:54 »
Bildiğiniz gibi White Dwarf dergisinin Kasım ayı sayısını alanlara ,  Grombrindal İsimli Efsanevi Lord için , derginin içerisindeki kod sayesinde erken erişim sağlanacak.
( Grombrindal herkes için 2017 nin belirsiz bir tarihinde ücretsiz olacak  . Yani Dergideki kod sadece erken erişim sağlıyor . )
Derginin satışı Türkiye'de yapılmıyor ben de bu yüzden Game Workshop ürünleri getiren bir Hobi dükkanı ile görüşüyorum . White Dwarf Kasım sayısı için . Gelince benimle iletişime geçecekler. Linkini de Forum dan paylaşıp yönlendirme yapacağız. Ama şimdilik çok az sayıda gelecek . Dergiyi almayı düşünen arkadaşlar yorum atarsa linkin altına ben de adamları  ona göre yönlendireceğim. Çünkü dergi pek satılan bir dergi olmadığından fazla miktarda getirmeye yanaşmıyorlar.
Derginin ücreti 17 TL. ( Kargo ücreti fiyata  dahil değildir. )
Ayrıca merak edenler için , dergi İngilizce ve içerisinde  Grombrindal kodunun haricinde daha çok Warhammer evreni bilgileri , Warhammer Fantasy ve Warhammer 40K nın masa oyunlarıyla ilgili bilgiler , güncellemeler , görseller vs.. bulunmakta.
« Son Düzenleme: 07 Kasım 2016, 20:03:40 Gönderen: polatgeyik »
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ynt: Grombrindal İsteyenler ?
« Yanıtla #1 : 21 Kasım 2016, 14:22:49 »
Elimde 1 tane warhammer için %20 off kodu var isteyen arkadaşlara steamden trade ile atabilirim :)