ŞOK! Yeni Tarih Temalı Total War Oyununa Dair İlk Detay!

• 75 Yanıt
  • 8343 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ynt: ŞOK! Yeni Tarih Temalı Total War Oyununa Dair İlk Detay!
« Yanıtla #70 : 12 Ocak 2017, 02:30:47 »
Herkes Medival dönem beklerken inşallah saçma sapan bişeyler yapmazlar

« Yanıtla #71 : 13 Ocak 2017, 00:27:28 »
Herkes Medival dönem beklerken inşallah saçma sapan bişeyler yapmazlar
Ortaçağ, yani mediaval 3 tarzı olmayacağı söylendi dostum, malesef bu oyunu şimdilik yapmazlar.

*

Çevrimdışı qli_61

• *
  • 199
« Yanıtla #72 : 13 Ocak 2017, 03:35:55 »
Diriliş:"Ertuğrul" böyle heyecanlı ve eğlenceli giderken yanına birde Medieval 3 gelse tadından yenmezdi.Warhammer gayet iyiydi fakat biryere kadar umarım bu sefer kaleyi şaşırmazlar bizi seriden soğutmazlar.Forumdaki medieval 2 hotseat muhabbetleri aklıma geldi, duygulandım yeminle  pff*

« Yanıtla #73 : 13 Ocak 2017, 17:11:29 »
Farklı tarih aralığı derken yine Warhammer gibi birşey çıkarsa PC deki tüm Total War oyunlarını silerim.

*

Çevrimdışı ZenderX

• *
  • 1142
  • Storm, earth, and fire Heed my call
« Yanıtla #74 : 13 Ocak 2017, 17:28:40 »
Medieval 3 için çok güzel şeyler yapabilirler çünkü çok çeşitli bir ortam ve çoğu şey biliniyor.Ben Rome2 bildiğim için ondan örnek vericem, konfederasyon kurarar birleşen bilen devletler yaptılar aynı şeyi bizim anadoludaki beylikler için yapılabilir.Tam sayısını bilmediğim 10'u geçik krallıktan oluşan Kutsal Roma İmparatorluğu için güzel şeyler yapılabilir. Haçlı Cihad fazlasıyla geliştirilebilir. Amerika'nın keşfi geliştirilebilir.Daha doğrusu Kingdoms olarak çıkardıklarını tek bir oyun altında toplanabilir.Din ve mezhep savaşları daha detaylı işlenebilir. Çıkarıcakları oyun M3TW olmayacak.Bence M3TW'yi oyuncu kitlesinin iyice sıkıldığı ve Total War'dan uzaklaşmaya başladığı bir dönemde yapacaklar ve bizi tekrardan Total War'a çekicekler. Ellerinde koz olarak tutuyorlar :D
he conquers who endures

« Yanıtla #75 : 13 Ocak 2017, 17:35:24 »
Valla çok sağlam bir korsancı olarak arkadasla dedik memur olunca medieval 3 alıp karşılıklı oynarız.Hangisi daha uzak düşünün memur olmak, medieval 3 çıkması tam paradoks
Eu 4 te çok güzel sistemler var brandenburg la başlıyor sun ordan prusya ordan almanya bu kadar detay gerek yok total war da
Batı için dukluk krallık imparatorluk
Doğu için hanlık sultanlık İmparatorluk
Artı olarak halifelik savaşları falan efsane olur fazla eu 4 tarzı oldu ama bize sorsalar desek akılları şaşar
Açıkçası total war oynayanlara bakıyorum geniş harita kasmayan oyun istiyor(optimize sıkıntısı olmayacak)
Desenki attila grafikleri medieval koy millet biraz sover ama yinede alır warhammera laf ediyorduk bayağı sevilmiş
« Son Düzenleme: 13 Ocak 2017, 17:41:06 Gönderen: emre55li »