Merhaba :/ Forumda ve oyunda YENİYİM !!

• 4 Yanıt
  • 207 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Merhaba :/ Forumda ve oyunda YENİYİM !!
« : 02 Aralık 2016, 20:49:31 »
Selamün aleyküm arkadaşlar total war warhammer ı satın almayı düşündüm neden derseniz pek tarih yanlısı değilim :) bi lord of the rings battle for mıddle eart hayranı olarak yani eskiden :) o tarz oyunlar araştırırken warhammer ı gördüm. satın alıcaktım ama önce oyuna girip tarzını ölçmem gerekti beğenicemmi beğenmicemmi vs. onunda korsanı yokmuş. bende attila nın korsanını yükkledim maksadım oyunu ölçmek ve beğenirsem şöyle mantığını taslağını öğrenmek en azından ama ansiklopediler bi kere yok. bide askerleri mesela kırmızı çizgili bir yere bir kere götürünce bir daha yerlerinden oynamıyorlar. bu sıkıntılar daha oyunun ilk 10 dk sında başladı baktım böyle sorunlarla devam edicek direk warhammer alırım napıyım. zaten başkada bu tarz bu kalitede ve detaylı geniş çaplı bi oyunda yok sanırım veya ben bulamadım.  ama ben single kdr multi yide isterim yani eskiden arkadaşlarla toplanıp "yüzük atmaya" giderdik internet cafeye :) onun gibi yani bu oyunu multi de netten direk eşleşip muharebe savaş yapılabiliyormu ? böyle bir arkadaş çevremde var sürekli oynayabileceğim veya siz :) velhasılı korsan taraftarı değilim çok eski ucuz demode olmuş oyunlaruı korsan oynarım ama önem verdiğim ve yeni olan bütün oyunlara sevdiğimde gözümü kırpmadan para dökebilirim. sevmezsem hiç oynamam zaten :) lafı uzattım konu böyle bana attila hakkında yardım edicek ve diğer warhammer hakkında kafamdakı sorulara güzelce cvp verebilecek arkadaşlar arıyorum iyi oyunlar Aeo.

Ynt: Merhaba :/ Forumda ve oyunda YENİYİM !!
« Yanıtla #1 : 03 Aralık 2016, 20:39:19 »
Hoşgeldin kardeşim:)
Geldim. Gördüm. Yendim.

*

Çevrimdışı * Halife *

• *
  • 12429
  • Tek tabanca...
    • Kişisel sitem
« Yanıtla #2 : 04 Aralık 2016, 00:33:15 »
Hoşgeldin :) sorularını forum bölümleriyle alakalı yerlere yeni konu olarak aç, tabi önce bir göz gezdir belki sorulan bir soruyu soruyor olabilirsin. Yardımcı oluruz  ehue*

*

Çevrimdışı Ewert

• Týpký Patatesler Gibi.
  • *
  • 2809
« Yanıtla #3 : 04 Aralık 2016, 01:59:22 »
İnanır mısın o Western filmlerindeki sokakları bomboş olan kasabaya gelen bir kovboy etkisi yarattın :P

Umarım kalıcı olursun, hoşgeldin
(click to show/hide)

*

Çevrimdışı Delibalta

• *
  • 294
  • Kurbağanın vakvakası duru suya ne zarar?
« Yanıtla #4 : 06 Ocak 2017, 22:16:38 »
Karşılama tamam da kimse adamın sorularına cevap vermemiş tebessum* Öncelikle aleyküm selam,hoşgeldin.Warhammer için yorum yapmayacağım,olay gerçeklik dışına çıkınca beni bozuyor :) ama sen o tarzı seviyorsan Total War serisi verdiğin paranın karşılığını verir.Multiplayer olarak direkt savaş da yapabilirsin campain de oynayabilirsin.TW Attila için forumdaki rehber konuları araştırabilirsin,ayrıca Age of Charlamagne DLC'si baya güzel.
Ne kadar çok olsa da ördek-ü kaz,
Yetermiş ona bir şâhin-i baz.