Yapay zeka konusunda yardım

• 3 Yanıt
  • 544 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Yapay zeka konusunda yardım
« : 02 Ocak 2017, 10:52:13 »
İyi günler oyun çıktığından beri inatla çözülmesini beklediğim bir yapay zeka sorunum var. Kaos ırkı yok olduktan sonra yok olmuş şehirleri ne insanlar ne elf (yeni dlc ile birlikte tabi)nede ele geçiriyor sanki yapay zeka salaklaşıyor ve hic bir şekilde boş toprakları elegecireyimde büyüyüm yok kendi aralarında olan savaşlarda dahi cıldırtıcak derecede pasif kalıyorlar misal imparatorluk tek kasabası kalmış içinde asker yok etrafı tamamen breton ile çevrili kimse dokunmuyor. Oyunda toplamda 500 saate yakın sürem var tüm ırklarla 5 er 6 şer kez oynadım yok ortalama 150 tura geldimi kaos yok oldumu bitti oyun kapat. acaba dedim zorluk seviyesi ile mi alakalı efsanevinin bir altında oynuyom öğle bir şey olacanıda sanmıyom zıvanadan çıkmak üzereyim. Bu tür bir olayla karşılaşan tek benmiyim yada bunun çözümü bilen varsa lütfen yardım etsin
Buglardan oyun yapmışlar adınada Rome 2 demişler

Ynt: Yapay zeka konusunda yardım
« Yanıtla #1 : 13 Ocak 2017, 17:51:51 »
Bende de tam aksine saldırganlaşıyor herkes , güvenilmez ve saldırgan oluyorlar , ilişkiler bozuluyor ve savaşmaya başlıyorlar.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

« Yanıtla #2 : 18 Ocak 2017, 16:24:45 »
sonunda sorunu çözdüm beta pack 4 yükleyip geri orcinal sürüme geri döndükten sonra sorun büyük oranda çözüldü şu anda yapay zeka düzgün hareket ediyor. Polat arkadaşım olması gereken zaten senin dediğin kaos yok olduktan sonra uzun bir metin çıkıyor zaten orda senin dediğin şekilde olacana yönelik fikirler veriyor.
Buglardan oyun yapmışlar adınada Rome 2 demişler

« Yanıtla #3 : 17 Şubat 2017, 13:26:27 »
Aynen
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------