Irklar

• 11 Yanıt
  • 2885 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı eski

• **
  • 525
  • Büyük adamsın Mehmet Han
Ynt: Irklar
« Yanıtla #10 : 14 Mart 2009, 23:18:57 »
Daha zor aslında.
Tüm askerleri tüm kalelerden çıkaramazsın.
Çünkü,belki farketmişindir orada profesyonel asker çıkarman için ırk seviyenin çok yüksek olması gerek.
Bu yüzden sen İskoçsan örneğin İngilizlerle dolu bir yeri fethettiğinde binalar hazır olsa bile askeri çıkmaz.
Valilerde ırkı yayıyor.Onlarda Reigion yerine Management diye bölüm var. O sağlıyor.
"BUGÜNDEN SONRA DİVANDA, DERGAHTA,
BARGAHTA, MECLİSTE VE MEYDANDA TÜRKÇEDEN
BAŞKA DİL KULLANILMAYACAKTIR."
Karamanoğlu Mehmet Han,13 Mayıs 1277.

*

Çevrimdışı ByLurtz

• *
  • 2002
  • Facebook sayfamıza bekleriz.
    • http://i.hizliresim.com/E3QO6v.png
Ynt: Irklar
« Yanıtla #11 : 04 Nisan 2011, 19:43:42 »
Konu "hort" olabilir belki ama yeni başlık açıp kirletmek istemedim. Hatta gereksiz buldum burada varken... Her ney ise,

Arkadaşlar dikkat ettiniz mi bilmiyorum ama. Ben İskoçya ile oynuyordum. Bir ada aldım. Ada da İrlanda halkının kültür seviyesi yüksekti. Ve kaleden çıkarabildiğim askerler İrlanda askeri idi. Yavaş yavaş İskoç Kültürü arttığında o İrlanda askerleri çıkmamaya başladı. Bu ırk özelliği o kültürün askerlerini de çıkartabiliyor. Bence çok iyi bir özellik olmuş. Ülkende ucuza, çeşit çeşit askerler bulundurabiliyor.

Konu ile alakalı değil ama hazır yazmışken sormak istedim  tebessum*. Ben oyunumu Hard/Hard düzeyinde oynuyorum. Önemli ve büyük savaşları kendim oynuyorum. Benim ordularım çoğu zaman savaşa geç geliyor. Bunun nedeni ne olabilir ? Oyunun bana sağladığı zorluklardan mı ? Yoksa başka bir açıklaması var mı ? Gerçi geç gelmesi sorun kalmıyor. H/H de olsa düşmanın hiç bir askeri sağ kurtulmuyor ve çok az kayıplar verebiliyorum.
 Fazla uzadı biliyorum ama son bir sorum olacak. Ben askerleri katledip "Dread" kazandırmak istemiyorum komutanıma. Ama karşı askerlerinde yaşamasını istemiyorum. Hangi seçenek etkili olabilir ?

Ionia Gaming