Napoleon: Total War

• 107 Yanıt
  • 20687 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı * Halife *

• *
  • 12574
  • Tek tabanca...
    • Kişisel sitem
Napoleon: Total War
« : 20 Ağustos 2009, 03:19:56 »

Sonunda resmi açıklama geldi. NAPOLEON: TOTAL WAR 2010 Şubat ayı içerisinde bizlerle birlikte olmak için hazırlanıyor. Geçtiğimiz gün yayımladığımız haberde Napoleon: Total War’ın sadece Steam üzerinden DLC olarak satılacağını yazmıştık. Ancak resmi açıklama ile tüm bilgiler değişti.

Aral İthalat’dan gelen bilgiye göre: “Oyun Empire’ın eklenti paketi olacak ve ayrıca ana paket gerektirmeden de oynanabilicek ve Türkiye’de çeşitli mağazalarda satışa sunulacak. ”

Yazının devamında oyundan görüntüler ve resmi açıklamaya ulaşabilirsiniz. Ayrıca yazının devamında verilen linkte Napoleon: Total War’ın ihtişamını gözler önüne seren bir video linki var. Öyle veya böyle,

http://www.totalwar-turkiye.com/napoleon-total-war

*

Çevrimdışı Deniz

• *
  • 328
  • Anarchy for freedom
Ynt: Napoleon: Total War
« Yanıtla #1 : 20 Ağustos 2009, 03:29:51 »
O videonun etkisindeyim hala.Umarım gerekli parayı biriktirebilirim.
A
For Freedom

*

Çevrimdışı Hae Shin

• 1181
  • Historian
    • Kore & Türkiye Kardeşlik , Kore ve Türk Kültürü Forumu
« Yanıtla #2 : 20 Ağustos 2009, 03:32:36 »
256 mb ekran kartı ve 512lik bir ramim daha olsa keşke uzgun*

*

Çevrimdışı Deniz

• *
  • 328
  • Anarchy for freedom
« Yanıtla #3 : 20 Ağustos 2009, 03:36:11 »
Ve bombayı patlatıyorum.Gözlerim beni yanıltmıyordur umarım.Zira saat 03:36

Videonun sonlarına doğru Napoleon'un yanındaki taş levhaya bakın.

Sanki şöyle yazıyor :

TO
LONDON
54
MILES

Edit : Evet öyle yazıyor tebessum*
« Son Düzenleme: 20 Ağustos 2009, 03:41:12 Gönderen: Deniz »
A
For Freedom

« Yanıtla #4 : 20 Ağustos 2009, 03:40:18 »
ne diyeyim... hiç heyecanlanmıyorum artık... CA dan yediğim kazıktan sonra düşünmem bile almayı... ETW ye verdiğim 85 tl yi babamdan zorla koparmıştım... şimdi M2TW ı o oyun diye yutturup, parası boşa gitmemiş gibi hissettirmeye çalışıyorum... yani babama resmen yalan söylüyorum... NTW yi almıcam... almayı düşünenlerde iyi düşünsünler... video ya kanmasınlar hemen... (etw yi kor.san alanlar, bizden daha az hatayla oynuyorlar...) NTW eğer süper bir oyunsa, k.orsanını alırım keyfime bakarım...

*

Çevrimdışı Hae Shin

• 1181
  • Historian
« Yanıtla #5 : 20 Ağustos 2009, 03:44:12 »
Ve bombayı patlatıyorum.Gözlerim beni yanıltmıyordur umarım.Zira saat 03:36

Videonun sonlarına doğru Napoleon'un yanındaki taş levhaya bakın.

Sanki şöyle yazıyor :

TO
LONDON
54
MILES

Edit : Evet öyle yazıyor tebessum*

TO LONDON 54 MİLES . Napolyonla mücadele hiç kolay olmayacak gibi melek*

« Yanıtla #6 : 20 Ağustos 2009, 03:47:09 »
İnternetten indiririm. Ama oyun güzel olursa ve zevk verirse orjinalini alırım.  Sistemim de güzel. İnşallah ETW'nin veremediği zevki ondan alırım. melek* ehi*
« Son Düzenleme: 20 Ağustos 2009, 03:47:55 Gönderen: CHeDoLF »
"Kapitalistler bize ip satarken biz onlardan aldığımız iplerle elişi yapıp onlara %50 kâr ile satıyorduk." CHeDoLF

*

Çevrimdışı * Halife *

• *
  • 12574
  • Tek tabanca...
    • Kişisel sitem
« Yanıtla #7 : 20 Ağustos 2009, 03:47:19 »
Deniz dikkatine hayranım :D habere ekledim, bu arada ben en çok Osmanlı İmparatorluğu'nun bu gelecek genişleme paketinde olmasına sevindim  ask*

*

Çevrimdışı Hae Shin

• 1181
  • Historian
« Yanıtla #8 : 20 Ağustos 2009, 03:49:40 »
Osmanlını iyileştirilecek olması mutluluk verici . Az önce TWCenter'daydım . Bir arkadaş konu açmış ,  Osmanlının çok güçsüz olduğunu , gerçeğin aksine köylü birlikleri gibi kötü savaşan ve yakışmayan birlikleri olduğunu , Moroccoyu sadece 1 turnda küçük bir orduyu Osmanlıdan rahatça alabildiğini anlatmış . Umarım CA Osmanlıyı hakettiği yere oturtur bu defa .

Bence TWT sakinleri olarak CA'yi baskı altında tutalım . Osmanlıya gereken özen gösterilsin .

*

Çevrimdışı Deniz

• *
  • 328
  • Anarchy for freedom
« Yanıtla #9 : 20 Ağustos 2009, 03:53:06 »
Deniz dikkatine hayranım :D habere ekledim, bu arada ben en çok Osmanlı İmparatorluğu'nun bu gelecek genişleme paketinde olmasına sevindim  ask*

Adım geçmiş anasayfada,sevindim tebessum* Dönüp dönüp o sayfaya bakarım artık.Dur fotoğrafını çekeyim pacoz*
Fransa ve o dönemdeki seferde karşısına çıkan devletlere özen göstereceklerini düşünüyorum.Güzel olacak bence tebessum*
« Son Düzenleme: 20 Ağustos 2009, 04:03:41 Gönderen: Deniz »
A
For Freedom