Napoleon: Total War

• 107 Yanıt
  • 17339 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı Hae Shin

• 1181
  • Historian
    • Kore & Türkiye Kardeşlik , Kore ve Türk Kültürü Forumu
Ynt: Napoleon: Total War
« Yanıtla #10 : 20 Ağustos 2009, 03:55:26 »

Fransız bayan portlerine "kokana"ları eklerler umarım ehue*
« Son Düzenleme: 20 Ağustos 2009, 15:03:00 Gönderen: bozkirsovalyesi »

« Yanıtla #11 : 20 Ağustos 2009, 03:56:09 »
@hae shin

ben, bu twt sitesinin, dünya tw forumlarının arasında saygın bir konumda olduğunu düşünüyorum... hatta şimdiye kadar bu forumun bazı istekleri de kabul edildi(etw da osmanlı bayrağının kırmızı olması gibi)... ve türkiye de orjinal oyun alımının eskisi kadar kötü olmadığını düşünüyorum... bunlara rağmen CA nın bizi fazla dikkate aldığını ve alacağını zannetmiyorum...  eğer adamlar bizi dikkate alsaydı, şimdiye kadar yapılan güncellemelerde osmanlıya hakettiği önemi verirlerdi....

« Yanıtla #12 : 20 Ağustos 2009, 04:04:46 »
Napoleon: Total War...
Harika bir haber...
Umarım Alexanderdaki ilerilemeli tarihi savaşlardan aldığım zevki bundan da alırım.

« Yanıtla #13 : 20 Ağustos 2009, 04:07:30 »
I say I am Napoleon , I am the emperor !  sekil*

Offf çok güzel  tebessum* Orjinal almayacağım elbette ama korsan versiyonunu oynarım.  tebessum*

*

Çevrimdışı Deniz

• *
  • 328
  • Anarchy for freedom
Napoleon: Total War - "HMS Victory"
« Yanıtla #14 : 20 Ağustos 2009, 04:22:31 »
Devam !

Geminin adını okuyabiliyorsunuzdur umarım.Biraz zor ama,dikkatli bakılırsa anlaşılıyor.Adı "Victory" nam-ı değer "HMS Victory"

Peki nedir bu geminin hikayesi

Viki'den alıntıdır

15 yıl süren Napolyon Savaşları'nın kaderini etkileyen en önemli muharebelerden biri olan Trafalgar Muharebesi, Fransız ve İspanyol donanmalarının ağır yenilgisi ile sonuçlanmıştır. Fransız ve İspanyol donanmaları toplamda 33 adet olan gemilerinin 22'sini kaybederken Amiral Horatio Nelson kumandasındaki 27 gemilik İngiliz donanması kayıp vermemiştir. Ağır yaralanan Nelson, sonradan hayatını kaybetmiştir.

Bu kadar manidar bir video zor bulursunuz arkadaşlar,söylemek lazım.

Ve hayır,CA'da çalışmıyorum pacoz*

NOT: Resim gözükmüyorsa BURAYA tıklayın
« Son Düzenleme: 20 Ağustos 2009, 04:24:37 Gönderen: Deniz »
A
For Freedom

« Yanıtla #15 : 20 Ağustos 2009, 08:52:43 »
Bu fotolara bakarak napolyonla rus seferini tamamlayıp ingiltere seferinede başlayacağımız söylenemez mi?

"İnsanları yücelten iki büyük meziyet vardır: Erkeğin cesur kadının namuslu olması. Bu iki meziyetin yanında hem erkeği, hem kadını şereflendiren bir meziyet vardır. İcabında tereddütsüz canını feda edebilecek kadar vatanına bağlı olmak. İşte Türkler bu meziyetlere ve fazilete sahip kahramanlardır. Bundan dolayıdır ki Türkler öldürülebilir, lakin mağlup edilemezler"
 Napoléon Bonaparté

« Yanıtla #16 : 20 Ağustos 2009, 09:55:11 »
kadere bak be biz 13 senedir gözlük takıyoruz (16 yaşındayım uzgun*) gözlüksüz dibimizi göremiyoruz adamda şahin gibi göz var. imrendim valla değerini bil  yardir*

« Yanıtla #17 : 20 Ağustos 2009, 10:31:11 »
sadece medieval 2 kingdoms gibi görevlerden oluşan bir paked ise açık konuşayım hiç işim olmaz.
ayrıca direk söyliim sen savaş alanına 200.000 e yakın asker koyabilicenmi? hayır.2 bin küsür asker koyup "waterloo" diye yutturamazlar bana kusura bakmasında kimse.
ayrıca maksat "waterloo" uyarlaması görmekse ben fransayı seçtim ztn ingiltere ile bir kalabalık savaşın "waterloo" dan ne farkı olucak?komutanlardan 1 inin adının napolyon olduğunu farzedelim ne fark kalıcak arada?

oyunun orjinali var elimde.ama bunu almayacağımı çok net söyleyebilirim.kuru kuru görev ile  göz boyama olur anca.

daha empire total war patch ler ile rayına tam oturmamışken bu nerden çıktı? bu çıkıncada 1 yıl bununmu rayına oturmasını bekliycez(ceksiniz)
A wise man does not fear, a man afraid does not think

*

Çevrimdışı TuCoT

• Yeniçeri Aðasý
  • **
  • 3353
« Yanıtla #18 : 20 Ağustos 2009, 10:53:01 »
Daha çıkmasına çok var, 2010 şubatta çıkacakmış, ancak normal ETW için yamalar çıkmaya devam edecek, ve büyük ihtimal Napoleon ek pakedi çıktığında ETW stabil versiyona ulaşmış olacak.
Edit: Bu arada NTW için de yeni bölüm açılmış hayırlı olsun. tebessum*
« Son Düzenleme: 20 Ağustos 2009, 11:13:34 Gönderen: TuCoT »

*

Çevrimdışı annibal

• 1197
« Yanıtla #19 : 20 Ağustos 2009, 11:15:50 »

200 bin askerin olacağı bir oyunu kaldıracak PC yok şu an.
« Son Düzenleme: 20 Ağustos 2009, 15:03:55 Gönderen: bozkirsovalyesi »