Anket

Napoleon: Total War'? Sat?n Alacak M?s?n?z?

Evet, alaca??m.
80 (38.5%)
Hay?r, almayaca??m.
78 (37.5%)
Karars?z?m.
50 (24%)

Toplam Oy Verenler: 208

Napoleon: Total War'ı Satın Alacak Mısınız?

• 97 Yanıt
  • 13340 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ynt: Napoleon: Total War'ı Satın Alacak Mısınız?
« Yanıtla #90 : 08 Mart 2010, 14:21:51 »
tabii ki almıyacağım

*

Çevrimdışı Tegin Noyan

• **
  • 974
  • Güzel Oldu
« Yanıtla #91 : 08 Mart 2010, 14:25:33 »
Almıcam hacı.
Total War benim için kingdoms dan sonra bitmiştir
?''Cesarete karşı hayranlık duymak, bağlı olmayı yüz kızartıcı saymak bizim geleneğimizdir. Atalarımızdan toprakla devraldığımız vatanımızı feda edemeyiz.''

Aşk Bir Yörüğün Hayata İtirazıdır.Susarsa Çatışma,Konuşursa Savaş,Yazarsa Destan,Severse Devrim Olur.Tut Ki Ben Bir YÖRÜĞÜM!!!

*

Çevrimdışı ERTURKHAN

• *
  • 394
  • ?Legatus Yesil
« Yanıtla #92 : 09 Mart 2010, 22:18:21 »
ben aldım , empire ye göre daha bi güzel geldi bu oyun bana göre.. birkaç ay sonra fiyatlarında düşmesiyle herkese tavsiye ederim savaş meydanları , askerler , ufacıkta olsa deniz savaşları derken iyi bi değişim olmuş.

« Yanıtla #93 : 03 Temmuz 2010, 19:33:40 »
Bursa daki D&R mağzasında %30 indirimli 62.99 tl ye geliyor. Web sitesindeki fiyat normal fiyat. Bence güzel bir fırsat çünkü heryerde aralda bile 80 küsür. :) Ben aldım darısı başınıza (12 ay peşin fiyatına taksit :)))))
İMZA SİLİNDİ - BOYUT SINIRI AŞILDI

"ßin cihana değişmem şu öksüz Türklüğümü..!"

*

Çevrimdışı eddai

• **
  • 678
  • Vermek istemeseydi, istemek vermezdi.
« Yanıtla #94 : 03 Temmuz 2010, 20:37:10 »
Kesinlikle hayır,İnşaallah MTW 3'e.
Dost istersen Allah yeter.  Evet o dost ise, herşey dosttur.

Yârân istersen Kur'an yeter.  Evet ondaki enbiya ve melaike ile hayalen görüşür ve vukuatlarını seyredip ünsiyet eder.

Mal istersen kanaat yeter.  Evet kanaat eden, iktisad eder; iktisad eden, bereket bulur.

Düşman istersen nefis yeter.  Evet kendini beğenen, belayı bulur zahmete düşer; kendini beğenmeyen, safayı bulur, rahmete gider.

Nasihat istersen ölüm yeter.  Evet ölümü düşünen, hubb-u dünyadan kurtulur ve âhiretine ciddî çalışır.

« Yanıtla #95 : 08 Temmuz 2010, 17:04:42 »
ben kararsızım çünkü benim bilgisayarın RAM'ı 1GB ama oyun 2GB istiyo kaldırırmı acaba???   bnak*

« Yanıtla #96 : 20 Eylül 2010, 20:00:51 »
ben aldım ve çok beğendim  tbr* niye osmanlı osmanlı diye tutturuyosunuz ki
Campaign TW'lar da sefer anlamına gelir kampanya değil!!!

*

Çevrimdışı mert41

• 1309
  • Düşman,en iyi öğretmendir...
« Yanıtla #97 : 20 Eylül 2010, 20:26:56 »
osmanlı osmanlı diye tutturan yok (belki olabilir) oyun empire total war a çok benziyo pek fazla değşiklik olmamış o yüzden almayacağım darısı Shogun 2 ye artık...
Benim düşmanım çoktur, benimle eşit olan yoktur. Zeytin ağaçları gölgesinde İtalya fethedilemez dediler... Firavunların ve Kralların bölgesi Mısır asla küçük düşürülemez dediler... Karların ve ormanların içindeki Rusya evcilleştirilemez dediler... Şimdi hiçbir şey söyleyemiyorlar. Benden korkuyorlar. Doğal bir felaket gibi, yıldırım ve ölüm saçan.Diyorum ki Ben Napolyon'um. Ben İmparatorum.