Napoleon: Total War'da Gördüğümüz Hataları Buraya Yazalım (Buglist)

• 102 Yanıt
  • 17642 Gösterim

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı * Halife *

• *
  • 12447
  • Tek tabanca...
    • Kişisel sitem
Arkadaşlar hazır yama (patch) çıkmadan hataları toplayalım. Biz liste oluşunca yetkililere bildireceğiz. Arada Osmanlı İmp. düzelmiş olur.

Benim gördüğüm hatalar:

Nizam-ı Cedid Infantry marş sırasında sancaktarın yanındaki asker fülüt tutuyor, fülüt sesi çıkıyor.
Osmanlı İmp.'in bazı birimleri zurna tutmasına rağmen herhangi bir ses çıkmıyor.
Campaign of The Coalition'da Osmanlı İmp. sultanı 3. Selim yerine 1. Selim olarak geçiyor. Ancak Napoleon's Campaign'de böyle değil, yani Osmanlı Sultanı 3. Selim.

Sizler ne gördünüz?
« Son Düzenleme: 28 Şubat 2010, 12:54:40 Gönderen: * Halife * »

bende şu oluyor:

italya ve mısır campaignlerini bitirdim ve her ikisinden sonra çıkan video da kesik kesik çalışıyor. diğer videolarda böyle sorunlar yok ama dediğim gibi campaign sonlarındaki videolarda sorun var.
« Son Düzenleme: 28 Şubat 2010, 13:01:05 Gönderen: * Halife * »

Bendede İngiltere ile deniz savaşı yaparken gemileri bordalamaya kalktığımda oyun donuyor (kastığından değil).
« Son Düzenleme: 28 Şubat 2010, 15:01:24 Gönderen: * Halife * »

Ne kadar önemlidir bilmiyorum ama kılıçlı birimlerin kılıçları veya sancaktarın yanındaki kılıçlı askerlerin kılıçları kılıçtan çok sopaya benziyorlar.bence düzeltilmesi gerekir hiç güzel görüntü olmuyor tbr* ne çok kılıç dedim yav pff*
2011'den önceki mesajlarıma baktım da peeh. Ne kadar saçmaymış. Onları kaale almayın lütfen :D

biraz garip olabilir ama sürekli aynı şey olduğu için yazıyorum:

napoleon'un avrupa campaign inde diplomasi ekranında bi ülke seçip onunla diplomasi yapıp tekrar diplomasi ekranına döndüğümde ülkelerin yerleri değişmiş oluyor. her seferinde aynı şeyle karşılaştım.
« Son Düzenleme: 01 Mart 2010, 22:17:12 Gönderen: * Halife * »

*

Çevrimdışı goko12

• **
  • 182
osmanlıda devrim olunca isyancı bayrağı savaş alanında avusturya bayrağı  en büyük hata
« Son Düzenleme: 02 Mart 2010, 04:16:20 Gönderen: * Halife * »

Flütlü bütün birimler (veya zurnalı) çalmıyor...sadece birisi çalıyor savaş esnasında huh*
2011'den önceki mesajlarıma baktım da peeh. Ne kadar saçmaymış. Onları kaale almayın lütfen :D

*

Çevrimdışı Fearless

• *
  • 124
  • 'I do not like either of them'
Oyun içerisinde ve savaşlarda minimum 60 FPS alabiliyor olmama rağmen ilk açılış süresi uzun sürüyor. Bir dakika felan sürüyor ana menüye girebilmem.

Savaş esnasında oyun titriyor grafik ayarı değiştirince düzeliyor. Bu her savaşta oluyor...
Bu vatan geçmişte Türk'tü halen de Türk'tür ebediyyende Türk olarak kalacaktır.
                                      M.Kemal ATATÜRK
Vatan ne Türkiyedir Türklere ne Türkistan,
Vatan büyük ve müebbet bir ülke! TURAN!

Türkiye TÜRK'lerindir.

Türk Ocağı, Türk’ün has ocağı, varlık ve birlik ocağı,yüksek alevlerle tütsün, muhitine nurlar saçsın; yaşasın ve yaşatsın.Türk Ocağı, Türklük güneşinin ocağıdır. Asırlarca bunu söndürmek için çalıştılar. Bu ocak hepimizi aydınlattı.

(1923 Kemal Atatürk )

Biz doğrudan doğruya Millet severiz ve TÜRK MİLLİYETÇİSİYİZ
                                   M.Kemal ATATÜRK
Say hello my little friend !

*

Çevrimdışı Uluhakan

• *
  • 395
  • totalwar manyağı
savaş sırasın piyadeleri grup olarak ayarlayınca saldırdığımda ateş etmiyorlar sadece düşmana doğru koşuyorlar ateş ettiklerindeyse mesela 3 birliğim 2 birliğe karşı tek bir birliğe hepsi ateş açsın istiorum fakat açmıyolar