Napoleon: Total War'da Gördüğümüz Hataları Buraya Yazalım (Buglist)

• 101 Yanıt
  • 16338 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Tutorial'da çok büyük bir tarih hatası var.Bölüm 1778'de başlıyor.Oyuna göre o tarihte Napolyon 20 yaşında ve Fransız Devrimi o tarihte(!). Bu çok büyük bir hata.

*

Çevrimdışı aslanamca

• *
  • 88
  • Medevalcı ve Turkomen Kalbimizde Kalıcı Üyeler.
Grupladığımız birliklerin boyutlarını ayarlamamız için tek sıra yapmamız lazım.Fakat tek sıra kısayolu(alt+1) veya diğer grup formasyonu kısayolları çalışmıyor.

Multiplayerda chat kaybolabiliyor.Bu çok ciddi ve düzeltilmesi gereken bir bug.
« Son Düzenleme: 07 Mart 2010, 17:32:52 Gönderen: * Halife * »

*

Çevrimdışı Fearless

• *
  • 124
  • 'I do not like either of them'
Totalwar Online kısmı feci kasıyor, oyunun geneli kasmazken niye orası kasıyor anlayamadım.

Totalwar Online kısmı feci kasıyor, oyunun geneli kasmazken niye orası kasıyor anlayamadım.

Port açınca düzeldi.
« Son Düzenleme: 14 Mart 2010, 14:30:38 Gönderen: * Halife * »

*

Çevrimdışı ERTURKHAN

• *
  • 394
  • ™Legatus Yesil
Koalisyon savaşlarında bazen gemileri grup yapıp ip gibi dizil diyorum ve düz ilerletiyorum ancak gemiler kafalarına göre bi arkaya bi öne geçiyor, bi türlü ip gibi olamıyor. (tabiki .ok sık olmuyor ama bazen kritik savaşlarda düzen olmayınca keklik gibi gidiyor gemiler..)
« Son Düzenleme: 14 Mart 2010, 14:30:12 Gönderen: * Halife * »

Normalde savaşta olduğum bir ülke ile barış antlaşması yaptığımızı düşünelim.Bu ülke benim sömürgelerimden birine savaş açtığında o ülkeyi korumak için benim de savaş açmamız gerekiyor.Bu durum diğer ülkeler tarafından barış antlaşmasına uymama olarak değerlendiriliyor ve tüm ülkelerle aramız bozuluyor..Oyunun gidişatını etkileyen önemli bir hata bence.
« Son Düzenleme: 14 Mart 2010, 14:31:07 Gönderen: * Halife * »

*

Çevrimdışı besiran

• 74
  • Solun Sağı Sağın Solu Kısacası Orta Yollu bir Türk
Osmanlı ile oynarken ilk turdan sonra sis iniyo ve binalara erişimi engelliyo bu soruna bir çözüm bulunması gerekiyo...
Ya Rab! Ya Rab!... Yurdumu ahrette olsun bana düşmansız göster!...

Ahmet Hikmet Müftüoğlu......Çağlayanlar

Vatan ne Türkiye'dedir; Türklere, ne Türkistan;
Vatan büyük ve müebbed bir ülkedir; Turan!...

Bende osmanlı ile oynuyorum kırımı aldım ve özgürlüğünü verdim doğal olarak benim himayem altında rusya geldi ikimiz rusyaya dalarken birde baktım savaşta kırım bayrağı yerine avusturyanın bayrağı var yani savaşalanında kırım bayrağı yok onun yerine avusturyanınkini koymuşlar buda bir hata

*

Çevrimdışı Fedai

• *
  • 129
    • TotalWarTürkiye
seslendirme çok büyük saçmalıklar yaratmış mesela bir osmanlı ordusu yok olurken anlamsız ve yersizce ALÇAKLIK diyor
http://www.erepublik.com/tr/referrer/FedaiCod4 size bir zararı yok en azından tıklayın bana bir faydası olsun tbr*

[Eski Nick : FedaiCod4 Yeni Nick : Fedai]

*

Çevrimdışı Marcus Fenix

• **
  • 505
  • Ne oluyor bu siteye ?
Oyunda 5-6 turn sonra joachim muratın özellikleri 3 yıldıza düştü  agla*

*

Çevrimdışı cellat211

• **
  • 873
  • 【Megurine Luka】 Lie
ilerlemeli mısır bölümünde hata veriyor  şehir felan kurmalı olanında veriyor hata yarıya kadar doluyor sonra yanıt vermiyor   çözümü varmı ??????  haritada tıkla savas olanında sorun yok