Napoleon: Total War'da Gördüğümüz Hataları Buraya Yazalım (Buglist)

• 102 Yanıt
  • 21106 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı Rea

• 47
Bende biri komik, digeri gerzekce, digeri de mantiksiz 3 hata var

Komik olan: Dragoon birliklerimi atlarindan indiriorum ve tufekleriyle savastiriyorum. Yeni formasyona gecmelerini yada biyerden biyere kosmalarini emrettigim zamanda, adamlar kosarken tozu dumana katiyolar, komik olan su ki, biraktiklari yerde, hicbiyere kipirdamayan atlari da tozu dumana katiyolar olduklari yerde XD hareket yok sadece toz cikiyor :D

Gerzekce olan: Artik very hard ozelliktenmi kaynaklaniyor bilmiyorum, deniz savaslarinda olaganustu bi aptallik var. Fransa ile 6 tane 122 toplu gemim var. Ingilterenin dandik 32 toplu bir SADECE BIR ( 1 ) gemisine daliyorum. yeniyorum fakat o benim 3 tane gemimi batirmis oluyor. Ve bu, her zaman benzeri durumlar oluyor. Yani filom nekadar ustun olsun karsi filodan, mutlaka bikac gemim batiyor. Santissima trinidad ve yaninda yaklasik 10 tane 106 toplu first rate i 2 tane ticaret gemsiine daldirarak 8 tane first rate kaybetmek... vb.

Mantiksiz olan ise: Napolyonun ve dolayisiyla fransanin avrupada deli gibi guclu olmasi gerekiyor. Hani, eleman hakkaten rusyaya kadar gitti herkesi dize getirdi vb. Ama koalisyon olarak actigimizda, soyle bi 10 turn kadar kisa bir sure sonra, fransa "eziliyor" mahvoluyor dagiliyor sonra bi bakiyoruz butun koalisyonla baris imzalamis. koalisyon devletleri hicbisey yok gibi birbirine dalmaya basliyor. Eh, ne diyim..

bir keresinde Osmanlı ile savaş yaparken Osmanlı Birimlerinde Avusturya bayrakları vardı

Oyun benim pc de normal çalışıyor sonra ise birden ekran yemyeşil oluyor bu durumun ekran kartından olduğunu pek sanmıyom  uz*

*

Çevrimdışı DBank

• Witch kinG
  • 1034
Ekran kartı olmasa bile sisteminde hata olabilir.

*

Çevrimdışı Cosmos

• 20
  • <3 Ivana Milicevic
Yinede empire twın ilk buglarına nazaran bu hatalar gl gibi kalıyor. kah*
Vatan bize mezar olmadan düşmana gülizar olmaz.

Birde bana biri bu userbannerları buraya nasıl koyacağımızı söyleyebilir mi??

Bende bazen orduların üniformalarının renkleri kayboluyor hepsi bembeyaz oluyor

Osmanlı ile oynarken ilk turdan sonra sis iniyo ve binalara erişimi engelliyo bu soruna bir çözüm bulunması gerekiyo...

bunu CA çözemezki ancak Osmanlı'yı oyunun koalisyon seferine koyarak çünkü oyunda (modsuz  oyunda) bu ülke yok
Campaign TW'lar da sefer anlamına gelir kampanya değil!!!

Casus ile orduya saldırdığımda görev başarılı diyor ama ordudan bir kişi bile eksilmemiş bu nasıl suikast :D

peninsular campaing paketini aldım ntw nin ama yazılar görünmüor mesela teknoloji açıklaması yok bende acaba yaptığın tükçe yamadan olabilirmi ?

*

Çevrimdışı batufb94

• Young Guard
  • **
  • 5500
  • Orantısız zeka
Casus ile orduya saldırdığımda görev başarılı diyor ama ordudan bir kişi bile eksilmemiş bu nasıl suikast :D
Evet nedense bendede aynısı oluyordu.Başarılı suikast yazıyor ama casusla orduya bakınca hiç kimse ölmemiş.Belkide askerlerin cephanesi felan azalıyordur.
]