NTW Devlet Listesi [Son Güncellenme : 27.07.2012]

• 70 Yanıt
  • 28065 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı Marcus Fenix

• **
  • 505
  • Ne oluyor bu siteye ?
Ynt: NTW Devlet Listesi
« Yanıtla #10 : 20 Mart 2010, 22:54:31 »
Kukla zaten direk senin düşmanlarınla düşman oluyor ama saldırmıyor %95 kendi bölgesinde full ordu basıp kendini koruyor ama ben prusyayken kuklam saxony benim başkentim fransızlara karşı korumuştu. tbr*

« Yanıtla #11 : 21 Mart 2010, 16:48:45 »
yakında ETW içinde bu 3 seçeneği görebileceksiniz...yakında!

« Yanıtla #12 : 04 Nisan 2010, 12:11:08 »
KEŞKE TÜM DEVLETLERİ YÖNETEBİLSEK YAA... tbr*
TÜRK ASKERİ OLMAK HER YİĞİDİN HARCI DEĞİLDİR...
  ASKERLERİMİZİN YANINDA OLALIM...

« Yanıtla #13 : 04 Nisan 2010, 17:43:47 »
KEŞKE TÜM DEVLETLERİ YÖNETEBİLSEK YAA... tbr*

madem istiyorsun kendin yapsana...

« Yanıtla #14 : 17 Nisan 2010, 06:01:29 »
Oyunun güzel yanı, olaylar devam ederken küçük devletler bir anda yeni bir devlet oluyor. Mesela hollanda amsterdam şu anda belçika oldu bende ki burası prussia nın elindeydi bağımsızlığını ilan etti adamlar. Ben ingiltereyi aldım oyunda ve Yunanistan, Roma, İrlanda benim topraklarımda da amanın onlarda bağımsızlığını ilan edecekler yani eyvaahhhlaaaaaaaarrr olsun. Gitti topraklarım  sinir* agla* sk* bnak*

« Yanıtla #15 : 17 Nisan 2010, 06:04:04 »
Aynen bir anda hepsi gözükmüyor, aslında aynen dediğin gibi oluyor, işgal ettiğin toprakları özgürleştirebiliyorsunda, onlarda senin koruyucun oluyolar. (bir anlamda sömürge gibi sanıyorum)

*

Çevrimdışı Rea

• 47
« Yanıtla #16 : 01 Mayıs 2010, 17:39:03 »
Kukla devletler bi anda dusmanlara savas ilan etmiyorlar ya. Hatta ben bunu, dusman askerlerinin yogun oldugu stratejik bir noktada bir sehri ele gecirdigimde bagimsizliklarini verip, military access olmadigi icin butun dusman askerlerini otomatik sinir disi etmekte kullaniyorum. Ustune ustuk (bu boyle mi yaziliyor bilmiyorum) onlar sana saldirdiginda senin geri cekildiginde onlarin takip edemedigi toprak birimi yaratmis oluyorsun. Modern zamanda bu gayet bir savas sebebi de, napoleon eheh

*

Çevrimdışı famiglia_ducale

• *
  • 2533
  • Milano Dükü / The Duke of Milan
« Yanıtla #17 : 01 Mayıs 2010, 20:12:40 »

hayırdır inşallah? ehue*
mod mu yapıyorsun emre? belli oldu şimdi o kadar zamandır neden sesinin soluğunun çıkmadığı ask*
kolay gelsin...

« Yanıtla #18 : 19 Mayıs 2010, 19:45:41 »

hayırdır inşallah? ehue*
mod mu yapıyorsun emre? belli oldu şimdi o kadar zamandır neden sesinin soluğunun çıkmadığı ask*
kolay gelsin...

yok öyle bir şey, ben bunu araştırıp yapma görevini Ottomans1453 e verdim ama ondanda birşey çıkmadı...bende NTW bile yok :p

« Yanıtla #19 : 21 Haziran 2010, 20:38:17 »
güzel olmuşşş