Napoleon: Total War için Sık Sorulan Soruları Cevapladık (SSS)

• 269 Yanıt
  • 25298 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ynt: Napoleon: Total War için Sık Sorulan Soruları Cevapladık (SSS)
« Yanıtla #20 : 06 Ağustos 2010, 13:05:48 »
Beyler ben konu açtım ama cevaplayan olmadı burda tekrar sormak istiyorum.NTW de İtalya campaign ini bitirdim ama Mısır campaign i açılmadı?Nedeni nedir?Ya da ben mi eksik bir şey yaptım?
Forth Eorlingas

« Yanıtla #21 : 18 Ağustos 2010, 14:06:24 »
bir devletle savaştığımda. orda müttefikleri çağır diyor. hepsini çağırıyorum. ve hepside kabul ediyor. fakat hiç yardım gelmiyor. yani bir kaleye saldırdığım zaman diğer müttefikler de bana yardım gönderebilirlermi? yada ben onlara yardım edebilirmiyim.

« Yanıtla #22 : 18 Ağustos 2010, 22:26:23 »
Edebilirsin.Ama onların konumuna falan da bağlı.Onları düşmanınla birlikte savaşa sokmuş oluyorsun.Mesela ben ETW de Osmanlıyla İngiltereyi dost yapmıştım arkasından ispanyaya savaş açtım ve İngiltere denizlerde çok işimi gördü.
Forth Eorlingas

« Yanıtla #23 : 19 Ağustos 2010, 15:10:05 »
wntdSAS||  arkadaşın dediği doğru  tbr* bide müttefikinin düşmana yakınlığıda önemli düşmanınla müttedikin yanyanaysa çok yardımcı oluyor
Strateji Uzmanı ---Alo Steam, Strateji Yardımı = IP/1xblackwolf

« Yanıtla #24 : 23 Ağustos 2010, 21:08:45 »
Evet sen de çok doğru söylüyorsun.Müttefikini düşmanını seçerken çok dikkatli olacaksın.Ben mesela afrikayı temizledim avrupayı yardırdım rusyaya girdim iranı bitirdim artık sağlam bi devletle savaşmak istedim.Prusyayla dosttuk kuzeyde isveç ve rusyaya karşı.1 eyalet ve yüklü miktar teknoloji ve parayla dostluk teklif ettiler.Hay hay dedim.Savaş açarken yani arkadaşın dediği gibi dikkatli olacaksın.Avrupada westfalya'nın bir anda hollandayı yıkmak üzere oldugunu görünce hemen dost yaptım kendime bana bulaşmasın diye.İngilizlerin de yakında çıkacak dünya savaşında ( kah*) cebelitarık boğazında gemileriyle yardım için aldım.Neyse çok uzun konuştum yardımcı olabilmişimdir umarım.
demek istediğimiz senin dostun rusya ise ve ispanyaya savaş açtıysan gelemez.
Forth Eorlingas

Arkadaşlar benim size bir sorum olacak...
  Ntw de bir modlama yapmak istiyorum.bu tüm devletler modu.bu modun en son versiyonunu twcenter dan indirdim(modun son versiyonu script leri kendi ayarlıyo).modu aynı söylendiği gibi kurdum...mod çalıştı fakat bir hata verdi.Oyun açılırken ilk ekranda donup kaldı.Bu sorun oyunun son update ini yükleyip çözülüyomuş.update klasörünün linki o sayfada vermiş zaten.bunu indirdim yükledim fakat bu sefer mod hiç çalışmamaya başladı... lütfen yardım edin......
    Benim bu modu yüklememin sebebi yine twcenter da süper bi mod gördüm.NTW için tasarlanmış osmanlı modu... sayfaya resimlerini koymuşlar hayran kaldım.  tbr* bir de bu modu yükleyemedim.... arkadaşlar yardımınıza muhtacımmm.... lütfen yadım edinnn..

http://www.twcenter.net/forums/showthread.php?t=383890    bu osmanlı modunun linki

http://www.twcenter.net/forums/showthread.php?t=357320    bu da tüm devletler modu linki

*

Çevrimdışı bartu06

• 1024
« Yanıtla #26 : 29 Aralık 2010, 14:55:54 »
Benim bilgisayar ram'i 3 gb acaba bilgisayar oyunu kaldırırmı?

*

Çevrimdışı kuvvetmira45

• Erkan-? Harbiye
  • 1117
    • Keskin Nişancı - Kendi Blogum
« Yanıtla #27 : 29 Aralık 2010, 16:15:03 »
Napolyonu o RAM'le iki defa oynarsın. tebessum*

« Yanıtla #28 : 28 Ağustos 2011, 23:54:31 »
napolyon total war avrupa haritasında ticaret noktalarına gemi götürmeme rağmen para kazanamıyorum..limanlarda gemi üretirken trade ship diye bir gemide yok ne yapmam gerekiyor uz*

*

Çevrimdışı II.Bayezıd

• **
  • 3852
  • Gerçek, zamanın tek kızıdır.
« Yanıtla #29 : 29 Ağustos 2011, 01:00:23 »
napolyon ek paket değil ama orda ek paket yazıyor