Napoleon: Total War için Sık Sorulan Soruları Cevapladık (SSS)

• 269 Yanıt
  • 22177 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ynt: Napoleon: Total War için Sık Sorulan Soruları Cevapladık (SSS)
« Yanıtla #260 : 27 Haziran 2015, 13:10:00 »
Oyunu Steam indiriminde aldım. Nasıl öğrenebilirim, yeni başlayanlar için bir rehber var mı?
İnsan ruhunun zamansal ölümsüzlüğü, yani yaşamanın ölümden sonra da bengi sürüp gitmesi, hiçbir biçimde güvenilir olmamakla kalmaz, herşeyden önce, bu varsayım, onunla hep elde edilmek istenen çıkarımı da hiç sağlamaz. Bengi yaşayıp gitmemle bir gizem mi çözülecek? O zaman bu bengi yaşam da şimdiki yaşamım kadar gizemli olmayacak mı? Zaman ile uzam içindeki yaşam gizeminin çözümü, zaman ile uzamın d ı ş ı n d a yatar.
(Çözülecek olan doğabilimi sorunları değildir ya.)
                                                                                                                                            -Ludwig Wittgenstein

« Yanıtla #261 : 27 Haziran 2015, 13:27:29 »
oyunun özellikleri etw'den pek farklı değil. etw'yi oynayan rahaat oynar.
http://www.totalwar-turkiye.com/twforum/index.php?board=504.0

« Yanıtla #262 : 17 Haziran 2016, 22:02:12 »
NTW ağir oyun yoksa ETW

« Yanıtla #264 : 06 Temmuz 2016, 14:20:21 »
S.a arkadaşlar  Ntw de ben çok zorda oynuyorum acayip zor geliyor drek avusturya Rusya savaş açıyor hadi yeniyorum Askerler tedavi oluo gene asker getırıo bide eusyada mikhal die adam var  1 kez oldurdum  hep canlanıo  bana yardm veta taktik verecek varmı ?

*

Çevrimdışı MedievalMusti99

• **
  • 3264
  • ϟϟ
« Yanıtla #265 : 06 Temmuz 2016, 14:49:18 »
Bu yüzden ismi çok zor.

« Yanıtla #266 : 06 Temmuz 2016, 17:01:17 »
Önce normal seviyede oyunu kavra. Sonra vh oynarsın. Bu oyunda bazı karakterler ölmez sadece yaralanir. Sana savaş açan devletleri hızlı bir şekilde yok etmeye bak.

*

Çevrimdışı furkis_08

• *
  • 400
  • Water, Earth, Fire, Air
« Yanıtla #267 : 07 Temmuz 2016, 02:16:17 »
Oynadığın ülke ve düşmanlarına göre taktik değişir mesela Rusyaya sefer için sonbahar gibi hazırlığa kış gibi sınıra ulaşırsın baharda fetihlere başlarsın Prusya ile oynuyorsan o çok zor oluyor işte ama ilk başta 2 bölge ele geçirebiliyorsun ve Blücheri batıya getirmek yerine Rusyaya girmek daha iyi olur yoksa o savaş açıyor zaten gibi gibi daha çok var ve değişir.
Bu ara beni NTW campaignde yenene bi Total War vaad ettim(Attilaydı galiba) haberin olsun :)

« Yanıtla #268 : 19 Temmuz 2016, 17:23:05 »
Sa beyler arkadaşla  Ntw kampanya oynuyacaz . Serveri kurmaya çalışıyoruz Odanın adını yazıyorum şifreyı yazıyorum Tık a tıklıyorum enter a basıyorum açılmıyor

*

Çevrimdışı furkis_08

• *
  • 400
  • Water, Earth, Fire, Air
« Yanıtla #269 : 19 Temmuz 2016, 21:49:11 »
herhangi bir sebep belirtiyor mu?