Britanya

• 70 Yanıt
  • 13059 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ynt: Britanya Kampanyası
« Yanıtla #20 : 20 Temmuz 2007, 19:13:19 »
valla videolardan gördüğüm kadarıyla britanya'nın üstünde norveçliler olacak ve britanya'yı istila edecekler.

ayrıca ingiliz baronlarını ben merak ediyorum. ingiltere'yle oynamak bu oyunda gerçekten zor ve zevkli olacak gibi görünüyor. ingiliz baronları bizi bir hayli zorlayacak.

« Yanıtla #21 : 28 Temmuz 2007, 14:21:36 »
ben bu kampanyada hepsiylede oynamak isterim yani
PKK nın saklandığı mağaradaki yazı
1-Eğer bir asker sizi gördüğü zaman durmadan ateş ediyorsa o acemidir kurşunun bitmesini bekleyin,bittiği zaman gidin kafasına sıkın.
2-Eğer sadece sizi gördüğü zaman ateş ediyor siz saklandığınız zaman o da saklanıyorsa o komandodur,kaçın kurtulun.
3-Eğer sizi gördüğü zaman ortadan kaybomuşsa ve etraf sessizse o bordo berelidir merak etmeyin o sizi bulur

« Yanıtla #22 : 16 Ağustos 2007, 00:12:15 »
BU kampanyada norveç liler çok zevkli olur adanın bir ucundan başlayıp istila edersin
Tarih cesur adamları yazar     B. İSKENDER

*

Çevrimdışı Emperor_Mali

• **
  • 179
  • I've Lost in Sands of Time!!!
« Yanıtla #23 : 16 Ağustos 2007, 00:13:22 »
benim favorim irlandalılar.iskoçlarla birlikte ingiltereyi talan etmek çok zevkli olacak  dov*
Atım Yemini Roma'daki Saint Pierre Kilisesinin Sunağında Yiyecek/YILDIRIM BAYEZİT

« Yanıtla #24 : 16 Ağustos 2007, 00:16:44 »
Kesinlikle İskoçlar çok süper olcak tam braveheart atmosferi inşallah biraz güçlü yaparlar çünkü en avantajsız ülkelerden biri olcak başka türlü olursa
24 Kasım itibari ile foruma çeviri ve benzeri zaruri durumlar dışında uğramayacağım. Güzel bir 2.5 seneydi, burayı güzel yapan herkese teşekkürler.

*

Çevrimdışı Emperor_Mali

• **
  • 179
« Yanıtla #25 : 16 Ağustos 2007, 00:19:41 »
inşallah yeni birimler eklerle iskoçlara.sadece o birimler yetmez.bide iskoçların en kötü birimlerinin bile psikopata bağlama özelliği olsa süper olur ingiliz ordusunu dağıtmak  dov*
Atım Yemini Roma'daki Saint Pierre Kilisesinin Sunağında Yiyecek/YILDIRIM BAYEZİT

« Yanıtla #26 : 16 Ağustos 2007, 00:22:04 »
ewet ii olur

« Yanıtla #27 : 16 Ağustos 2007, 00:27:12 »
Berserker stili birimleri olsa (stili diyorum berserker değil gll*) birde ingilizlerin agır piyadelerine karşı güçlü birimler olursa tadından yenmez
Bu arada dalamar dostum forumda w harfi kullamak yasak bildigime göre dikkatimi cekti hatırlatayım dedim
« Son Düzenleme: 16 Ağustos 2007, 00:29:28 Gönderen: DrKilla »
24 Kasım itibari ile foruma çeviri ve benzeri zaruri durumlar dışında uğramayacağım. Güzel bir 2.5 seneydi, burayı güzel yapan herkese teşekkürler.

« Yanıtla #28 : 16 Ağustos 2007, 00:28:57 »
şu wales ordusundki gibi güçlüde okçu birlikleri olur inşallah

*

Çevrimdışı Emperor_Mali

• **
  • 179
« Yanıtla #29 : 16 Ağustos 2007, 00:32:21 »
şu wales ordusundki gibi güçlüde okçu birlikleri olur inşallah
dalamar  w kullanma diyolar yoksa ban yersin.uyariyim dedim.
Berserker stili birimleri olsa (stili diyorum berserker değil gll*) birde ingilizlerin agır piyadelerine karşı güçlü birimler olursa tadından yenmez
Bu arada dalamar dostum forumda w harfi kullamak yasak bildigime göre dikkatimi cekti hatırlatayım dedim
bencede.mesela iskoçların birimleri ucuz ve güçlü olsa.ama aynı şekilde ekonomiside kötü olsa.yani dengelense  tbr*