çok özel britanyada bir yerin keşfi var

• 3 Yanıt
  • 1768 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

çok özel britanyada bir yerin keşfi var
« : 13 Ağustos 2010, 14:40:45 »
arkadaşlar bilmem farkettinizmi gemilerin gidemediği karanlık bölge diye bileceğimiz denizle çevrili biritanya adamızda o denizleri aşmak için caravel veya benzeri bir gemiye ihtiyaç var peki portta caravel gemisini açabilen varmı kesinlikle bir yolu olmalı ve zaten ülke seçimi sırasında biritanya çevresinde başka topraklarda görünüyor  srn* srn* srn*sizce benmi delirdim yoksa haklımıyım ...

ülke seçimi sırasında biritanyanın çevresinde başka toprak parçalarınıda görmüşüzdür ve kesinlikle eminimki oraya caraveli açarak gideceğiz zaten oyuna başladığımızda biritanyanın çevresindeki deniz oyun haritasında bir takım şeyle kapatılmış  srn* srn* uzgun* uzgun*

kısacası amarika keşvinin benzer bir versyonu tek fark bildiğimiz bir yeri keşvedeceğiz artık nasıl olacaksa  srn* srn* srn* kah* kah*

bu yerler sağ üst köşe izlanda olabilir yada şu an gerçekte bildiğimiz norveçin kuzeyi yada güneyi artık oyun nereyi düşünmüşse ... kah*diğer yerde haritanın sağ alt köşesi yani fransanın kuzey batısı büyük ihtimalle ve bu bahsettiğim keşif olayının gerçekleşebileceğinden kesinlikle eminim tek kesin sorun caravel çıkartmak ... srn*
« Son Düzenleme: 13 Ağustos 2010, 14:58:23 Gönderen: TuCoT »

*

Çevrimdışı TuCoT

• Yeniçeri A?as?
  • **
  • 3354
Ynt: çok özel britanyada bir yerin keşfi var
« Yanıtla #1 : 13 Ağustos 2010, 14:59:15 »
Britanya seferinde Britanya adalarından başka gidilecek yer yoktur.

Bunlar da oyunun harita dosyaları, boşuna uğraşmayın yani: tebessum*

« Son Düzenleme: 13 Ağustos 2010, 15:10:33 Gönderen: TuCoT »

Ynt: çok özel biritanyada bir yerin keşvi var
« Yanıtla #2 : 13 Ağustos 2010, 15:10:45 »
her yazının sonunda kafayı yemiş işareti yapıyorum ama söylediklerimde çok ciddiyim sadece size biraz uçuk gelebilir...
careveli çıkartmaktan bahsedecek olursak moddan bir ülkeyi seçip açtığımızda inşaat dosyalarına baktığımızı var sayalım sonuç
eğer baktığımız yer şehir yerleşimiyse caravelin kalede çıktığını gösteriyor kale ise şehirde çıktığını gösteriyor bu durum teotonic teki teotoniclerin yapıları tipinde düşünülmüş olabilir yani caraveli açmak için kale yapısını belli biyerden sonra şehire çevirmemiz gerekiyor olabilir yada şehir yapısını kaleya işte ana ve tek sorunumuz budur bu sorun aşıldığında bahsettiğimiz keşvin gerçekleşeceğinden eminim ve burdan sonrasında sizden yardım istiyorum ben sıkı bir oyuncuyum vakti zamanında papayla amaricayı bile keşvettim malesef görsel resim vesayre elimde yok vakti zamanında oyunun kısa yolu bozulmuştu mecburen silmiştim olsaydı durmam yayınlardım
uydurduğumu düşünmeyin ... kizgin* şuan bende sadece medieval 2 total war ve beraberinde kigdoms paketi var ve medieval 2 total war CD si de elimde yok (arkadaşın birine vermişti malesef kendide yok CD de)benimle ilgili bilgide budur herkese iyi oyunlar...

Ynt: çok özel britanyada bir yerin keşfi var
« Yanıtla #3 : 13 Ağustos 2010, 15:14:26 »
aaaaaa hayellerimi yıktın kardeş  yardir* yardir* yardir* yardir*kusura bakma ben işte böyle biriyim  srn* srn* srn* agla* agla* agla*
 yardir* yardir* yardir*yardımın için saol evet 2 mesajdada konumuz bitti görünüyor  tbr*