MOD KONUSU AÇARKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER !

• 1 Yanıt
  • 2124 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı Kefren

• **
  • 913
  • Veteriner Hek. M.Akif Ersoy'un İzinde...
    • Kişisel Web Sayfası
Arkadaşlar Shogun 2 Total War MOD sayfaasında düzeni sağlamak amacıyla bazı kriterleri belirmek istiyorum

1)Konusunu açacağınız modun ismini ve içeriğini iyi yansıtacak bir başlık koyun.
2)Konuyu açarken daha önceden sitede açılmışmı kontrol edin eğer açılmış ise siz konuyu açarsanız konunuz kilitlenir.
3)Konuya başka yerden alıntı yapıyorsanız mutlaka çalıştığına emin olun.Siz denememiş olabilirsiniz ama aldığınız yerden bilgi alın.
4)Konuya ekleyeceğiniz MOD'un linkini üyelerimizin en kolay ulaşabileceği upload sitelerine yükleyin veya aldığınız yerdeki link sağlan ise onu koyun.
5)Konuya ekleyeceğiniz MOD'u Türkçe bir siteden aldıysanız veya kendi yapımınız ise açıklayın,MOD'un yüklenmesi sırasında veya sonrasında oluşabilecek hatalar olabilirse baştan uyarın.
6)Konuya ekleyeceğiniz MOD'un yükleme aşamasını veya oyun içerisinde MOD'un yüklenmiş haliyle ilgili resim,video tarzı üyelerin meraklarını giderecek materyallere yer verin.
7)Açtığınız konuyu sürekli takip edip,yardım isteyen veya konu hakkında anlaşılmayan yerler hakkında bilgi arayan üyelere yardım edin

VE EN ÖNEMLİSİ LÜTFEN ÜYELERİMİZİ MOD'U ALDIĞINIZ SİTENİN LİNKİNİ KONUYA KOYARAK ORAYA YÖNLENDİRMEYİN.
  AÇTĞINIZ MOD KONUSUNU SÜREKLİ GÜNCEL TUTMAYA ÇALIŞIN EĞER YAPAMADIĞINIZ YARDIMA İHTİYAÇ DUYDUĞUNUZ ZAMANLARDA SİTE YÖNETİCİLERİNE DANIŞIN.
  BU KURALLARA UYMAYANLAR İLK ÖNCE UYARILIR,DEVAM EDERSE KONUSU KİLİTLENİR.HEPİNİZE İYİ OYUNLAR;İYİ EĞLENCELER.

Kişisel Blog Sayfam:serkanaraz.blogspot.com

*

Çevrimdışı mh051020

• Türk
  • *
  • 2958
  • Fırat Yılmaz Çakıroğlu 1991-∞
Ynt: MOD KONUSU AÇARKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER !
« Yanıtla #1 : 29 Haziran 2014, 19:08:00 »
Yeni konu açmak istemiyorum fakat lütfen modların Steam linkini de vermeye özen gösterin.