Korsan Oyun Alacakların Dikkatine!

• 20 Yanıt
  • 8370 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı bozkirsovalyesi

• Forumun Araþtýrmacýsý
  • *
  • 5308
Korsan Oyun Alacakların Dikkatine!
« : 07 Mart 2011, 22:07:16 »
STW-2 nin çıkmasına 1 hafta kala bu uyarı konusunu açıyorum.

Biliyorum ki MTW-2 ve ETW de de olduğu gibi yine bir çok kişi çok uyduruk kopyalanmış oyunları aldıktan sonra
karşılaştıkları sorunlar için sitemizde yardım isteyecekler.

Dostlar:  İllegal oyun piyasası çok yıllar önceki gibi "dürüst" değil artık. Eskiden oyunlar çok iyi kopyalanırdı.
Ama artık oyunları ve her tür kopyayı (müzik- program- film vs) son derece kötü ve uyduruk şekilde
kopyalıyor ve kontrol dahi etmeden satıyorlar.

Sonrada işte buralarda herkes başlıyor: Çalışmayan oyunlar - müzikleri eksik oyunlar - masaüstüne atan oyunlar - yüklenmeyen oyunlar -
görüntüsü bozuk oyunlar - dosyaları eksik oyunlar falan - falan......  Bu tür şikayetleri hiç boşuna yazmayın. Belli ki çok kötü kopyalanmış
bir oyun aldığınız için bu sorunları yaşıyorsunuz ve bizim yardım olarak yapabileceğimiz bir şey yok.

Yapmanız gereken şey önce elinizdeki oyunu bir yakınınızın bilgisayarında denemek. Eğer aynı hatayı orada da
veriyorsa demek ki oyun bozuk kopyalanmış. Bu durumda elinizdeki oyunu aldığınız yere geri vermekten başka
yapabileceğiniz bir şey kalmıyor.

Bizim sitemiz illegal oyuna destek vermez ve krek falan gibi şeylerle ilgili yazı yazmak yasaktır.
Ama biliyoruz ki herkes de pahalıya satılan orjinal oyunu alamaz. Bu konuda yine de sizlere elimizden
geldiğince uyarıda bulunup yardım edelim.

İllegal oyun alacak olanlar bu kötü kopyaları düşünüp sokak tezgahından almasın. Hiç değilse bir dükkandan
alın -tanıdığınız bir yerden alın ve çalışıyormu diye kontrol ettirin yada hiç değilse bozuksa geri getireceğinizi belirterek alın.

Önceki oyunlarda olduğu gibi yine burada akla- hayale gelmeyecek bir sürü sorun için de boşuna bir sürü topic açmayın.
Çünkü illegal oyunlarda her tür sorun normaldir.
Ve bu sorunlarınız eğer bozuk oyundan kaynaklanıyorsa buradan kimsenin elinden bir şey gelmez.
« Son Düzenleme: 07 Mart 2011, 22:10:02 Gönderen: bozkirsovalyesi »
LÜTFEN LİNKTEN GİRİP FİKİRLERİNİZİ YAZINIZ.

http://www.totalwar-turkiye.com/twforum/index.php?topic=78969.0
----
----
----

Lütfen forumda kendi aranızda tartışmayın. Bir yerde sorun olduğunu düşünüyorsanız özel mesaj atın ilgilenelim.

Forumda adaletsizlik olmamalı. Yönetici olarak işimiz bu zaten. Biz bazı şeyleri gözden kaçırıyorsak siz bizlere haber verin.

*

Çevrimdışı cngzgrl

• 28
  • TÜRK C*
haklısın dostum. Ayrıca elimizden geldiğince orjinal oyun alalım ki Dünya çapında bir reyting kazanalım bu sayede yeni çıkacak oyunlar Türkçe dil desteği ile çıkacaktır. Paramızı bir kenarda biriktirelim, ihtiyaçlarımızdan kısalım, alalım-verelim, ekonomiye can verelim   tbr*

*

Çevrimdışı ForeverYigit

• 1255
  • Endülüs Emevi Fanatiği!!!!
çok haklısın.Zaten bende orjinal var ama ailesi almasına izin vermiyosa orjinaller pahalı 2cdliler orjinal oluyor(genelde) ama orjinaller okadarda pahalı değil ama umut kesmek yok doüumgünü hediyesi felan istersin

İpucu:yazılılar yüksel alınca para verceklermi anlaşma yap

ayrıca bizim sitedekiler crack paylaşıyo özel mesaj ile huh* agla* agla* agla* agla* bnak* bnak*
« Son Düzenleme: 17 Mart 2011, 09:49:10 Gönderen: ForeverYigit »

*

Çevrimdışı batufb94

• Young Guard
  • **
  • 5500
  • Orantısız zeka
ö.m. ile paylaşılabilir
]

*

Çevrimdışı bozkirsovalyesi

• Forumun Araþtýrmacýsý
  • *
  • 5308
Konu orjinal oyun alınız duyurusu değil.

Bu konuyu bozuk kopyalanmış oyun alacak olanlar için yazdım. Çünkü böyleleri sonra burada bir sürü yardım topici açıyor.
Elimizden bir şey gelmez sizin elinizdeki oyun bozuk çünkü ve boşuna konu açmayın diye durumu açıkladım.

Konuyu o tarafa çekmeyin o başka bir şey ve o konuda da açılmış topicler var o işi oralardan konuşun.
Bu topicteki gereksiz mesajları bir ara sileceğim.
LÜTFEN LİNKTEN GİRİP FİKİRLERİNİZİ YAZINIZ.

http://www.totalwar-turkiye.com/twforum/index.php?topic=78969.0
----
----
----

Lütfen forumda kendi aranızda tartışmayın. Bir yerde sorun olduğunu düşünüyorsanız özel mesaj atın ilgilenelim.

Forumda adaletsizlik olmamalı. Yönetici olarak işimiz bu zaten. Biz bazı şeyleri gözden kaçırıyorsak siz bizlere haber verin.

total warın yeni çıkan oyunları kopyası zevk vermiyor videoları göremiyorsun, müzik olmuyor , birsürü sorunlar güncelleme yapamıyorsun v.s v.s
......çökmüş asker......

*

Çevrimdışı SNAKEEYES433

• *
  • 422
  • Joyjee
netten shogun2 indireceğime d&rdan rtw alırım daha iyi.emeğe saygı korsana HAYIR!

*

Çevrimdışı ForeverYigit

• 1255
  • Endülüs Emevi Fanatiği!!!!

Sen bu lafı orjinal oyunların arkasındamı buldun?Ayrıca tamamı:yeni oyunlarla buluşabilmek için emeğe saygı korsana hayır!
« Son Düzenleme: 28 Nisan 2011, 04:58:35 Gönderen: bozkirsovalyesi »

netten shogun2 indireceğime d&rdan rtw alırım daha iyi.emeğe saygı korsana HAYIR!

bencede haklısın emeğe biraz saygı

AYNEN ARKDASLAR KORSANA HAYIRRRRRR tbr* ama su var oyunu yapan insanların emegi cok fazla alın teri verilmesi gerekir ama ornegin TÜRKİYE DE artık her iki evde bir tane bilgisayar var.herkesin maddi geliri belli eger kalkıpta kimse ornegin bi oyuna 100 tl vermez TÜRKİYE DE bu durumda korsana giriyo millet oyunların kdv alınmasa 100 degide 50 yapsalar bi sekilde korsancılık ölur bi oyunun korsanı bile 20 tl civarında yuklemesi ayrı bi dert oynamısıda hic degilse orjinalini alır rahat oynar bnce iş Oyunu yapan firma ve dagıtım sektoründe Yeni cıkan oyunlar gercekten cok pahalı