Korsan Oyun Alacakların Dikkatine!

• 20 Yanıt
  • 9325 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı nartb

• 48
Orijinal oyun alamayacak arkadaşlara tavsiyem fairlight sürümünü bulmalarıdır.
Sorunsuz birşekilde oyunu oynayabilirler.
Kafkas dağlarında birer yoncaydı dedelerimiz tırpanlarla, oraklarla biçtiler onları Bilemezlerdi ki daha gür çıkacaklarını?

*

Çevrimdışı Selections

• *
  • 134
  • Emretmeden önce İttat etmeyi öğren
Abi Bnm Roma Total War HAriç hepsi illegal bazı yorumlarda harcamadan kısın fln demişinizde hrcamadan kıssak bile bnm Ebeveynler orjinal almama izin vermezlerki.
Onlar izin vermeyince de alamıyorum işte bizde oynamak istiyoruz öle olunca illegale başvuruyoruz.
« Son Düzenleme: 10 Kasım 2012, 16:07:14 Gönderen: SeLecTioNs »

*

Çevrimdışı Abd

• *
  • 2232
Para biriktirip ailene çaktırmadan al sende o zaman.

*

Çevrimdışı Selections

• *
  • 134
  • Emretmeden önce İttat etmeyi öğren
Güzel Fikir  Rome 2 Total War'ı bu şekilde alacağım.

Ynt: Kopya oyun almış olanlar ve alacak olanlar önce burayı okusun.
« Yanıtla #14 : 21 Haziran 2013, 03:33:42 »
oyun firmaları fais fiyattan satmasalar ve en önemlisi kdv yüksek olmasa  korsan ölür. yorumların hepsini okudum. örnek vermek gerekirse , gta 4 suan ortama 49liraz çıkalı 5 sene oldu. 2-3 sene öncesine kadar 100 liradan fazlaydı.ilk cıktıgı sene 150 falan .kac kisi150 lira verirki.  korsan indirdim hicsorunla karsılasmadım.gta4 ssuan 20 lira olsa alırım sırf koleksiyonumda olsaun diye , oyunu defalarca bitirdim korsanda. ama5 senelik oyuna da 50 liraz vermem. gta 5 cıkacak ön siparis120 lira ama 170 den asagı satılmaz magazalarda. reva mıdır 170 lira. askeri ücretin 5 te /1 i. . ilk aldıgım orjinal oyun empireyd, korsanda 2 sene oynadım updateleri cıkmıs hichaberim yoktu, sürekli sorun cıkıyordu gittm orjinal aldim fiyarıda iyiydi , iyiki almısım , 25 lira falandı.

*

Çevrimdışı Atlas

• 1065
  • Never say never to panda .
Ynt: Kopya oyun almış olanlar ve alacak olanlar önce burayı okusun.
« Yanıtla #15 : 21 Haziran 2013, 03:45:41 »
askeri ücret

Beyler :(

Arkadaş bu arada haklı hiçbir enayi 170-180 lira bir oyuna bayılmaz , ben bile ETW'yi 29 liraya aldım Teknosa'dan . 50 lira olsa almam .
Rahat yaşamak uğruna gerçeği mezara mı götüreyim , yoksa halka gerçeği anlatmak uğruna ölümü mü göze alayım ?

Turan Dursun

*

Çevrimdışı metehanejder21

• 35
  • Total War Türkiye
İllegal oyun alacak olanlar bu kötü kopyaları düşünüp sokak tezgahından almasın.

sokak tezgahındaki oyunun kötü kopyalandığını nerden biliyorsun?belki adam iyi kopyalamış.tüm sokaktaki cd satıcılarının kötü olduğuna dair bilgin nerden geliyor?eğer tüm sokak satıcıları kötü değilse sokaktaki cd satıcısı adamın ekmeğiyle oynuyorsun.

*

Çevrimdışı grim

• 1230
İllegal oyun alacak olanlar bu kötü kopyaları düşünüp sokak tezgahından almasın.

sokak tezgahındaki oyunun kötü kopyalandığını nerden biliyorsun?belki adam iyi kopyalamış.tüm sokaktaki cd satıcılarının kötü olduğuna dair bilgin nerden geliyor?eğer tüm sokak satıcıları kötü değilse sokaktaki cd satıcısı adamın ekmeğiyle oynuyorsun.
yardir*
kopyacı detected.
kim kimin ekmeğiyle oynuyor.
kopyacılar nasıl kazıkçıııııı...

*

Çevrimdışı Fizban

• *
  • 112
    • Youtube Kanalım
Ynt: Korsan Oyun Alacakların Dikkatine!
« Yanıtla #18 : 04 Şubat 2015, 14:41:03 »
Elbette parası olan var olmayan var. Veya böyle bir şey için para ayıramayacak kişiler var. Ben sadece şunu söyleyebilirim oyunun (En azından Shogun'un) Steam ücreti 50 lira ve bakın kesinlikle söylüyorum bunu. Oyun o paranın her kuruşunu hak ediyor. Aldığınızda pişman olmayıp uzun süreler boyunca başından kalkamayacağınız bir oyun Shogun 2. Bir göz atın en azından. Total War'un oyunları arasından bu şekilde önerebileceğim tek oyun diyebilirim. Japon tarihine, kültürüne olan tutkumda buna biraz etkili ama yorumlarına bakacak olursanız neredeyse herkesin görüşü bu yönde. Alın deneyin severseniz öteki Total War oyunlarına doğru yola çıkın :)

Ynt: Korsan Oyun Alacakların Dikkatine!
« Yanıtla #19 : 22 Temmuz 2015, 21:11:09 »
kardeş total war attilla ne kadar 80 tl ac unity 100-170 arası ac rogue 115 tl dragon age instuqitions 100 tl den fazla far cry 60 tl mi ne yani bi oyuna 170 tl mi verim ? hadi 20 tl lik oyunları arada sırada alıyorum ama 170 tl bi oyun için hadi mesala aldın assassin's creed unity i 170 tl ye sistemin uyuyo baktın eve geldin uymuyo ozaman napcan ? benim maddi durumum orta 4 tane orjinal oyunum var birisi pc yi alırken hediye olarak verdiler 2 tanesini kendim aldım birinide dayım aldı hem bundan sonra bide ek vergi gelcek diyolar oyunları etkilicekmi etkilemicekmi onuda bilmiyoz mesala bimeks e gittin diyelimki assassin's creed 2 20tl şuanki fiyatı verginin geldiğini düşün 30-40-50 filan olcak 170tl lij assassin's creed unity için düşün bunu ozaman 200 filan olcak kutulu alırsan herkesin maddi durumu iyi değil pc aldım kendime zor aldım