Kasmaması İçin bir Yol (deneyin mutlaka)

• 154 Yanıt
  • 26770 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ynt: Kasmaması İçin bir Yol (deneyin mutlaka)
« Yanıtla #20 : 10 Mart 2011, 21:15:18 »
oha... Konuyu sabitliyorum tabi benim firefoxta  tebessum* tekrar yükleyince deneyecem.

*

Çevrimdışı batufb94

• Young Guard
  • **
  • 5500
  • Orantısız zeka
« Yanıtla #21 : 10 Mart 2011, 21:16:14 »
Bende sabitleyeyim  ehue*  forumda
]

*

Çevrimdışı mert41

• 1309
  • Düşman,en iyi öğretmendir...
« Yanıtla #22 : 10 Mart 2011, 21:42:38 »
evet öyle win 7 ve vistada kullanıcılardan giriyosun sonra kendi kullanıcı adın, appdata ve roaming olması lazım. sonrası yine the creative assambly diye devam ediyo..
Bana çok yardımın dokundu saolasın  tbr* Arkadaşlar bu sadece ETW,NTW VE SHG2TW de geçerli...
Benim düşmanım çoktur, benimle eşit olan yoktur. Zeytin ağaçları gölgesinde İtalya fethedilemez dediler... Firavunların ve Kralların bölgesi Mısır asla küçük düşürülemez dediler... Karların ve ormanların içindeki Rusya evcilleştirilemez dediler... Şimdi hiçbir şey söyleyemiyorlar. Benden korkuyorlar. Doğal bir felaket gibi, yıldırım ve ölüm saçan.Diyorum ki Ben Napolyon'um. Ben İmparatorum.

*

Çevrimdışı KapıKolu

• *
  • 485
  • Surprise I'm back
« Yanıtla #23 : 10 Mart 2011, 21:45:30 »
Ben bunu denedim önce Topçu atışlarım bende High'da daha düzgündü bu kodu yazdıktan sonra Howitzer topu ateş edip patlama yaptığında kalite düzgün çıkmadı,sanki çizgi filmdeyiz orda Dinamit patlamış gibi.Ayarı ultra'ya aldım yine patlamalar dandikti,en sonunda kodu silip oyuna devam ettim patlamalar daha düzgün ve gerçekci bu kod sanki vidyo kalitesini düşürüyor en iyisi hiç dokunmamak.

Birde gemi patlamalarına bakıyım dedim savaşta bir gemiyi direk patlattım,gemiden bir patlama sesi yükseldi ama yine çizgifilimdeyizde dinamit patlıyor gibi bir hava verdi,kodu sildim oh be patlamalar daha gerçekci çıktı
« Son Düzenleme: 10 Mart 2011, 21:48:40 Gönderen: Quapukulu »
-Geri döndüm

*

Çevrimdışı mert41

• 1309
« Yanıtla #24 : 10 Mart 2011, 21:48:56 »
Ben bunu denedim önce Topçu atışlarım bende High'da daha düzgündü bu kodu yazdıktan sonra Howtizer topu ateş edip patlama yaptığında kalite düzgün çıkmadı,sanki çizgi filmdeyiz orda Dinamit patlamış gibi.Ayarı ultra'ya aldım yine patlamalar dandikti,en sonunda kodu silip oyuna devam ettim patlamalar daha düzgün ve gerçekci bu kod sanki vidyo kalitesini düşürüyor en iyisi hiç dokunmamak.
O senin ekran kartın ile alakalı.Batu'nun verdiği kod ekran kartının oyun için ne kadar hafıza ayaracağını otomatikman ayarlayan bir kod.Demek ki maksimum özelliklerde oynamak için topçu atışlarından kısman gerekiyormuş...
Benim düşmanım çoktur, benimle eşit olan yoktur. Zeytin ağaçları gölgesinde İtalya fethedilemez dediler... Firavunların ve Kralların bölgesi Mısır asla küçük düşürülemez dediler... Karların ve ormanların içindeki Rusya evcilleştirilemez dediler... Şimdi hiçbir şey söyleyemiyorlar. Benden korkuyorlar. Doğal bir felaket gibi, yıldırım ve ölüm saçan.Diyorum ki Ben Napolyon'um. Ben İmparatorum.

*

Çevrimdışı KapıKolu

• *
  • 485
  • Surprise I'm back
« Yanıtla #25 : 10 Mart 2011, 21:50:19 »
Bilmiyorum ama onu yazınca atışlar kötüleşti en iyisi koda hiç dokunmamak dokundum pişman oldum.

Kodu silip Ultra'da denediğimde topçu atışları daha düzgündü,kısmayada hiç niyetim yok,zaten oyun kasmıyor. Normal bir şekilde oynuyorum
« Son Düzenleme: 10 Mart 2011, 21:51:28 Gönderen: Quapukulu »
-Geri döndüm

*

Çevrimdışı mert41

• 1309
« Yanıtla #26 : 10 Mart 2011, 21:52:33 »
Bilmiyorum ama onu yazınca atışlar kötüleşti en iyisi koda hiç dokunmamak dokundum pişman oldum.

Kodu silip Ultra'da denediğimde topçu atışları daha düzgündü,kısmayada hiç niyetim yok,zaten oyun kasmıyor
Ekran kartı otomatik ayarlıyor top atma sahnesine verilecek hafızayıda ondan.Zaten bu kod bilgisayarında kasanlar için.Sen maksimumda oynuyorsan ne mutlu sana !  tebessum*

*

Çevrimdışı KapıKolu

• *
  • 485
  • Surprise I'm back
« Yanıtla #27 : 10 Mart 2011, 21:54:12 »
Sen niye yazdım dersen Askerlerin dibine girince bilgisayar kendinden geçiyor  kah*  kah* Normal oynarken birşey yok ama askerlerin dibine girmeye çalışınca Fps iyice düşüyor bilgisayar resmen kendinden geçiyor bende askerlerin dibine hiç girmiyorum uzaktan uzaktan yönetiyorum savaşı bazende çok fazla olmayacak şekilde yakınlaştırıyorum.
« Son Düzenleme: 10 Mart 2011, 21:56:35 Gönderen: Quapukulu »
-Geri döndüm

*

Çevrimdışı mert41

• 1309
« Yanıtla #28 : 10 Mart 2011, 21:58:33 »
Ayrıca ekran kartının kaç gb olduğuna da bağlı bu kod.Örneğin benim gtx 512 mgb ekran kartım var diyelim.Başka birinin 2 gb geforce 9600gs'si olsun.Bu kod sayesinde geforce 9600 gs'si diğer ekran kartına göre oyunu daha hızlı ve detaylı çalıştırır.Oysa ki normal şartlar altında gtx 512 mgb 2 gb geforce 9600 gs'yi sollayan bir ekran kartı  tbr*

*

Çevrimdışı SonAkinci

• 1448
  • Yiğit Bin Yaşar Fırsat Bir Düşer!
« Yanıtla #29 : 11 Mart 2011, 17:43:51 »
Bu yol ETW içinde geçerli mi