Total War:Shogun 2 Limited Edition Paket İncelemesi ( Fotoğraflı)

• 28 Yanıt
  • 6663 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Merhaba arkadaşlar.Uzun süredir beklediğimiz S2 dağıtılmaya başlandı.10dk önce geldi bana kargo.İçinde 1 adet kullanım kılavuzu ve oyun için bilgiler veren kitapçık var ve 2 adet dvd.Darısı başınıza diyorum  tebessum*

Uploaded with ImageShack.us

« Son Düzenleme: 17 Mart 2011, 17:52:22 Gönderen: KeFReN »

*

Çevrimdışı Kefren

• **
  • 913
  • Veteriner Hek. M.Akif Ersoy'un İzinde...
    • Kişisel Web Sayfası
Ynt: Oyunlar Dağıtıldı ( Fotoğraflarlı)
« Yanıtla #1 : 17 Mart 2011, 17:51:29 »
inceleme tadında olmuş eline sağlık konuyu sabitliyorum vede başlığı değiştiriyorum

Kişisel Blog Sayfam:serkanaraz.blogspot.com

Ynt: Oyunlar Dağıtıldı ( Fotoğraflarlı)
« Yanıtla #2 : 17 Mart 2011, 17:55:45 »

Teşekkürler.Acele çektim fotoğrafları, uygun bir zamanda düzenlerim daha iyi olur.
« Son Düzenleme: 22 Mart 2011, 17:37:38 Gönderen: bozkirsovalyesi »

yav arkadaşlar bu lanet olası güncellemede neyin nesi?oyun daha yeni geçti elime steam oto.olarak güncelleme indi,rmeye başladı..yahu daha oyunu tıklayıp açamadım bile..güncellemeyi yapmadan kurulmazmı oyun...

*

Çevrimdışı Kefren

• **
  • 913
  • Veteriner Hek. M.Akif Ersoy'un İzinde...
    • Kişisel Web Sayfası
güncellemeyi kursun yararı var ama güncelleme olmadan oyuna giriyomu bilmiyorum benimki de şuan güncelliyo ben bekledim girmedim oyuna

Kişisel Blog Sayfam:serkanaraz.blogspot.com

sil yükle bırak indirmeyi :)) oyunun multisinde usta ol :D Özel skiller felan off . bence güncelleme dolmuyorsa tekrar yükle

Oyunu ben de yeni yükleme başladım. İlk dvd'de yükleme süresi 38 dakika yazıd. Bu ne yahu oyunu internetten indirir gibi srn*

Arkadaşlar acilen bir şey soracağım. Oyunu yükledikten sonra steamde şifreyi nereye yazmalıyım. Acilen cevap lütfen...

*

Çevrimdışı batufb94

• Young Guard
  • **
  • 5500
  • Orantısız zeka
Oyunu yüklerken steam şifre soruyor zaten
]

Arkadaşlar acilen bir şey soracağım. Oyunu yükledikten sonra steamde şifreyi nereye yazmalıyım. Acilen cevap lütfen...

Şifre kutunun içinden çıkan kitapçığın arkasında yazıyor.Ben onu girdim.