Total War:Shogun 2 Limited Edition Paket İncelemesi ( Fotoğraflı)

• 28 Yanıt
  • 6741 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı batufb94

• Young Guard
  • **
  • 5500
  • Orantısız zeka
Oyun yarında gelmez bana içime doğdu  uz*
]

Ben oyunu yeni kurdum az önce bakma fırsatım oldu. Daha doğrusu bakamadım bile  tebessum* Steamdan oyuna giriyorum biraz bekleyince siyah ekran geliyor, işaret çubuğu değişiyor ve öylece kalıyor.Arkadan bir ses sega diyor ( bekledikten sorna tabi :) ) o kadar. Oyunda bir sorun mu var yoksa benim takoz mu açmıyor bunu   tebessum* Daha yenilemedim bilgisayarı.Bunda düşük özellikte oynayabileceğimi bile sanmıyorum. Belki ondan açmıyor olabilir. Şuan kulladığım bilgisayar:
http://www.istanbulbilisim.com.tr/Satellite_A300-149-2-GB-TOSHIBA-DUNYASI,5750.html

Aşağıdaki sitedende benim bilgisayar oyunu açabilecekmi diye baktım lowda bile açmıyor  tebessum*
http://www.systemrequirementslab.com/cyri/
« Son Düzenleme: 17 Mart 2011, 21:57:50 Gönderen: Süvari Alayı »

*

Çevrimdışı 61farozlu61

• 215
  • 1453 mp oynamaya eğlenmeye davetlisiniz

bendede benzer bir olay yaşandı oyuna girerken alt+tab yaptım tekrar girdim düzeldi.... full özeliklerde oynuyorum sorun yok şu ana kadar :)
« Son Düzenleme: 22 Mart 2011, 17:37:33 Gönderen: bozkirsovalyesi »
-1453-  total war multiplayer klanı--- eğlenemeye davetlisiniz

Benim takozda sorun var yenileyecem inşallah yakın zamanda  huh*
« Son Düzenleme: 22 Mart 2011, 17:37:28 Gönderen: bozkirsovalyesi »

Sağ ol Batu, Ben ikinci şifreyi girip girmeyeceğimizi merak ettim. İlkini cd'yi yüklerken girdim ama ikinci şifreyi sormadı?

*

Çevrimdışı Saşha

• *
  • 101
    • Donanım Haber

Steam'a girip Oyunlar/Steam'da Ürün Etkinleştir kısmına yazıcaksın ikinci keyi tbr* Sonra Shogun 2 Limited Edition DLC aktive edildi diyor.
« Son Düzenleme: 22 Mart 2011, 17:39:03 Gönderen: bozkirsovalyesi »

Beklemede // Red Faction Armageddon - Duke Nukem Forever - Deus Ex III

Bu rehber kitabı varya onun arkasınıda göstersene bakalım nasıl birşey xD :D
Bu cihanın kayışları kopsun
Dönüp duran seyyar dünya ilk istasyonda dursun
Dışarıda ıssızlık bensiz, bendeyse yalnızlık ıssız
Sen git ardından bakarım

Kendimi aptal gibi hissetmeye başladım srn* ürünü hala etkinleştiremedim. Oyunlar kısmına girdiğimde sadece oyunun resmi var. Ürünü etkinleştir diye bir bağlantı yok sinir*

*

Çevrimdışı Saşha

• *
  • 101
    • Donanım Haber

Sol üst köşede Steam yazıyor oradan sağa doğru git Oyunlar var tıklayınca ikinci seçenek.
« Son Düzenleme: 22 Mart 2011, 17:37:21 Gönderen: bozkirsovalyesi »

Beklemede // Red Faction Armageddon - Duke Nukem Forever - Deus Ex III

Yine beceremedim, tamam intihar edeceğim bu kadar da olmaz agla*  steamdeki hesabı açtıktan sonra oyunlar menüsüne tıklıyorum . Shogun 2 yüklediğimi gösteriyor. fakat orada bağlantılar, istatistikler gibi seçenekler var. of of ... bir yardım daha Allah rızası için. tebessum*

Arkadaşlar hallettim, yanlış yere  bakıyormuşum. Yardım eden herkese teşekkürler...
« Son Düzenleme: 22 Mart 2011, 17:37:16 Gönderen: bozkirsovalyesi »