Shogun 2 Yükleme Sorunu ve Çözüm

• 35 Yanıt
  • 23943 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ynt: Shogun 2 Yükleme Sorunu ve Çözüm
« Yanıtla #10 : 13 Ağustos 2011, 01:13:21 »
ben oyunu mayısta aldım aldığımda ilk laptopa yükledim normal steamdan indirdim. Ama laptopun sistem gereksinimler uymadı silmek zorunda kaldım. O dönemde masaüstü bozuktu. Şimdi masaüstü çalışıyor yunuda kaldıracak kapasitede ama o steam hesabını bularmıyorum M&B With Fire And Sword içinbaşka bir steam hesabı açtım.
Steamdan şifremi unuttum yapıp kullandığım bütün e-posta adreslerini denedim ama hesabı bulamadım... Çaresizim sanırsam.

« Yanıtla #11 : 17 Eylül 2011, 02:00:04 »
yemin ediyorum paranla rezil oluyorsun

*

Çevrimdışı etwosmanya

• *
  • 6
  • Total War Türkiye
« Yanıtla #12 : 02 Şubat 2012, 22:08:15 »
kardeş galiba benimde sorun bu ama steam oyun listesi dediğin şey steama üye olduğun yerdeki listemi eğer oraysa benim listede shogun 2 total war yok nası alıcağımıda bilmiyorum  bnak* bnak* agla* agla*

*

Çevrimdışı qli_61

• *
  • 199
« Yanıtla #13 : 01 Nisan 2012, 19:12:06 »
Konuyu hortlatıyorum ama bu sorunu hala ciddi derecede yaşıyorum eskiden senin dediğin taktik ile hallediyordum fakat artık oyunun boyutu 25 gb a çıktı ve her yükleme deneyişimde updateye %8 %29 gibi bir miktarda başlıyor.%60 veya %50 de başlaması gerekirken.Neyse oyunu yüklüyorum herşey halloluyor emin olmak için dosya doğrulatıyorum bir bakıyorum 11 gb eksik tam olarak 15 gb tekrar indirmeye çalışıyor bende iptal edip oyunu siliyorum ne yapmalıyım ? :(

*

Çevrimdışı Bushidoka

• *
  • 21
  • Rain of blood.
« Yanıtla #14 : 05 Haziran 2012, 02:48:28 »
*CD/DVD içindeki dosyaları bilgisayarınıza kopyalayıp oradan kurmayı deneyebilirsiniz. Fakat güncellemelerden sonra pek sağlıklı olmuyor malesef güncellemelerde aynı isimde olupta değişen dosyalar mevcut.En sağlıklısı yine Steam üzerinden yükleme yapmanız..Başlangıçta Steam çalışır durumdaysa otomatik olarak güncelleme yapabilir ve 2-3 gün sabredebilirseniz problemsiz oynayabilirsiniz.

*etwosmanya@: Steam kütüphanesinden sahip olduğunuz tüm oyunları görebilirsiniz.Satın almadığınız fakat listenizde olan bazı oyunlarda gözükebilir, indirip oynayabilirsiniz onlar demodur!
Kötü Bir Barış, Savaştan Daha Berbattır.

« Yanıtla #15 : 01 Aralık 2012, 12:24:39 »
Arkadaşlar windows kurulumunu yeniden yaptım empire ve napoleon gibi oyunlar steam tarafından sorunsuz açılırken Shogun açmaya çalıştığım da şöyle bir hata veriyor ''In order to run Steam properly on this version of windows,the Steam service component must be installed.The service installation process requires administration privileges'' restart steam çıkıyo bununla birlikte restart diyorum steam baştan başlıyo play tıklıyorum önce bir küçük ekran da bir yükleme çıkıyo 1 de tekrar bu hatayı veriyor,Yardımcı olursanız çok iyi olur... bnak*

*

Çevrimdışı alikerem815

• *
  • 3
  • Total War Türkiye
« Yanıtla #16 : 08 Aralık 2012, 08:22:48 »
Arkadaşlar hepinize merhaba.
Çok kısa bir şekilde sorunumu anlatacağım umarım çözüm bulabilirsiniz. Shogun2 im var oyun orjiinal korsan falan değil. Bilgisayarı formatladım herşey uçtu gitti haliyle. Steami yükledim önce shogun nın orjinal disk1 ini takıp sonra steamden 12.gb lık bir dosya indirdi şimdi yüklü görünüyor ama steamden girip oyunu başlat dediğimde çalışmıyor. bir fikriniz var mı nedir sorunum?

*

Çevrimdışı ReflexAction

• *
  • 8
  • Total War Türkiye
« Yanıtla #17 : 23 Aralık 2012, 12:03:20 »
Merhaba arkadaşlar bende bugün oyunu satın  aldım(DVD Olarak) fakat steamden indirmeye çalışıyor kafayı yicem
« Son Düzenleme: 23 Aralık 2012, 12:15:06 Gönderen: ReflexAction »

« Yanıtla #18 : 07 Ocak 2013, 15:52:46 »
Bu steam  görmeyeli iyice saçmalamış. Oyunu cd den yükleyecem, kendisi yüklemek için uğraşıyor. Yok yani cd den yükletmiyor. Garip garip işler. Şimdi uğraş dur cd den yükleyecem diye.
Roma bir günde kurulmadı.
Fransız Atasözü

*

Çevrimdışı alikerem815

• *
  • 3
  • Total War Türkiye
« Yanıtla #19 : 18 Ocak 2013, 08:50:35 »
Benden sonra yazan 2 arkadaşta aynı sorundan muzdarip anladığım kadarıyla bir çözüm yok mu yahu? orjinal shogun var oyunu oynayamıyorum kafayı yiyeceğim agla*