Total War: Shogun 2 Hile

• 58 Yanıt
  • 23925 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı bozkirsovalyesi

• Forumun Ara?t?rmac?s?
  • *
  • 5308
Ynt: Total War: Shogun 2 Hile
« Yanıtla #50 : 24 Mart 2011, 00:35:38 »
LÜTFEN LİNKTEN GİRİP FİKİRLERİNİZİ YAZINIZ.

http://www.totalwar-turkiye.com/twforum/index.php?topic=78969.0
----
----
----

Lütfen forumda kendi aranızda tartışmayın. Bir yerde sorun olduğunu düşünüyorsanız özel mesaj atın ilgilenelim.

Forumda adaletsizlik olmamalı. Yönetici olarak işimiz bu zaten. Biz bazı şeyleri gözden kaçırıyorsak siz bizlere haber verin.

« Yanıtla #51 : 24 Mart 2011, 12:51:24 »
Bu hile her oyunda çalışır %90 TW'den başka oyunlarda da çalışır.

Bencede her oyunda çalışır zaten cheat engine oyunun savelerine ulaştığından herşeyi yaparsınız :D :D :D
Bu cihanın kayışları kopsun
Dönüp duran seyyar dünya ilk istasyonda dursun
Dışarıda ıssızlık bensiz, bendeyse yalnızlık ıssız
Sen git ardından bakarım

« Yanıtla #52 : 27 Mart 2011, 10:08:36 »
beyler bende olmuyo yaw :S 1.00 version cheat engine 6.0 kllanıyorum video da ki gibi yapıyorum unit'e çıkar falan ama olmuyor işe yaramıyor bi yardımcı olabilirmisiniz :)

*

Çevrimdışı batufb94

• Young Guard
  • **
  • 5500
  • Orantısız zeka
« Yanıtla #53 : 27 Mart 2011, 10:51:12 »
Her sürümünde olur.Aşağıda bulunan değerlerin aynısını yap.Sonra dene.
]

*

Çevrimdışı abidal

• **
  • 13
  • İtikat savaşında sabrın tükendiği yerdeyiz.
« Yanıtla #54 : 28 Mart 2011, 01:46:05 »
Cevap yazmayacakdım ama her oyunda olduğu gibi " Hile öcüdür , hile kötü , gelişemezsiniz , insan zayıf kalır , beyin gelişmez " :D vb vb.. yorumlardan sonra UZUUUNNNCAAA yazmak istedim...

Bunlara benzer veya bunları yazan arkadaşlar ;
1- Multiplayer'da hile yapılmışta siz de yeniliyormuşsunuz ...haksızlık oluyormuş gibi bir isyan var .Eski total warlarda aylarca oynadım gerçekden zevkli idi ancak şu an üniversitede ki derslerimin ağırlığı ve seneye bırakmış olduğum dersler " biraz oturduğu için bana " para hilesi ile kısa sürede bir şeyler öğrenip geliştiriyorum(malum oyun çok değişti)..Böylece zamandan kazanıyorum..Haa yaz olunca 3 ay benim arkadaş..Sil baştan oyuna hilesiz başlarım paşalar gibi :)

2- Beyin gelişmez diyen arkadaşa sesleniyorum , uzman doktorların sürekli söylediği bilgisayar oyunları sürekli oynandığında (bu total war serisi 3-5 günlük oyun değil 3-5 aylık oyun bana göre.. ki bu oyunda uzmanların bahsettiği oyunlara giriyor.. ) " beyin gelişimine kötü etkisi var ve sosyalleşmemeye itiyor kişileri " deniliyor . - "Nerden biliyon la tıp mı okuyon " deme diye Gogledan "bilgisayar oyunlarının insana zararı" gibi bir başlıkda arama yaparsan görürsün videoları, yazılar..

Daha da bundan sonra hile kullanmayın burası korsan yeri değil gibi absürt mesajlar yazmamanızı rica ediyorum..69,99 TL vermiş olduğum oyunumla başbaşa kalmak için ayrılıyorum ....
Arkamdan dedikodumu yapmayın , herkezi seviyorum . Orjinallik ++      Korsan ---   Hile +999999    :D
Nefer

İtikat savaşında sabrın tükendiği yerdeyiz.

*

Çevrimdışı batufb94

• Young Guard
  • **
  • 5500
  • Orantısız zeka
« Yanıtla #55 : 28 Mart 2011, 11:08:00 »
Hile yapmayın diyen yok ki.Sadece zevk alamazsınız diyen var ama kişi zevk alıyorsa kimse karışamaz.

]

« Yanıtla #56 : 28 Haziran 2011, 23:55:04 »
Ben Bu ömrümde sadece 2 oyunda hile yapmadım Age of empires 2 Ve Call of Duty 6 da Düşünün bütün oyunları oynadım onlineleride Hepsinde hile yaptım bu kişisel bi zevktir Ben hiç ekonomiymiş cart curtmuş heç sevmem Basarım baba orduyu girerim savaşa yönetirim olay budur zaten bende ingilizcede yok ekonomide yapamam istesemde bu yüzden hileler Zevkli geliyo tabi kişiye bağlı arkadaşların dedikleri gibi bide burası hile yeri nie tartışıyonuzki isteyen alıp yapar :D Ben sırf hile için CheatHappense 70 milyon verip sınırsız üye olmuş adamım :D

« Yanıtla #57 : 29 Haziran 2011, 08:50:14 »
@ Abidal

Baya geçmiş yazdığının üstünden ama bilgisayar oyunlaı zararlı hölölö hlölö diye bağıran doktorların hepsi gerizkalı

*

Çevrimdışı smtkync34

• *
  • 87
  • Osmanlı Torunu
    • Samet Koyuncu kişisel web sitesi
« Yanıtla #58 : 12 Ağustos 2011, 23:55:04 »
food sıkıntısı çekenlere yarın yeni konu açıp anlatıcam +100 food ve daha bir çok hile..
ya benim engel ne zaman kalkacak bilen var mı?
1 hafta dediler 10 günn  oldu
http://www.sametkoyuncu.net.tc/