Total War: Shogun 2 Oyununda Anti Alliassing Kullanma!

• 25 Yanıt
  • 8399 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı mert41

• 1309
  • Düşman,en iyi öğretmendir...
Ynt: Total War: Shogun 2 Oyununda Anti Alliassing!
« Yanıtla #10 : 24 Mart 2011, 18:21:20 »
Hiç bir fark yok bence boşuna açmayın.  uz*
Benim düşmanım çoktur, benimle eşit olan yoktur. Zeytin ağaçları gölgesinde İtalya fethedilemez dediler... Firavunların ve Kralların bölgesi Mısır asla küçük düşürülemez dediler... Karların ve ormanların içindeki Rusya evcilleştirilemez dediler... Şimdi hiçbir şey söyleyemiyorlar. Benden korkuyorlar. Doğal bir felaket gibi, yıldırım ve ölüm saçan.Diyorum ki Ben Napolyon'um. Ben İmparatorum.

« Yanıtla #11 : 24 Mart 2011, 18:27:29 »
oyunu kapatıp açıp denediysen fark olabilir belki. yani bu ayarı yapıp oyunu açtıysan fark eder belki. tabi her zaman da olmayabilir. garanti değil. olanlar da olmayanlar da olmuş...

*

Çevrimdışı DBank

• Witch kinG
  • 1034
« Yanıtla #12 : 25 Mart 2011, 03:02:47 »
Bende orada Anti analising yazmıyor Bu arada kartım nvidia  srn*

« Yanıtla #13 : 25 Mart 2011, 10:18:39 »
ekran kartının driveri güncelse nvidia kontrol panelinde anti alliassing ile ilgili bişeyler olmalı kesinlikle. ama nvidia ayarı biraz daha karışık. sekmelere filan geçiyosunuz. uygulama seçip öyle ayar yapıyosunuz. olduğundan eminim de yerinden emin değilim nvidia kartımı satalı belki 1 sene oldu..

« Yanıtla #14 : 25 Mart 2011, 10:33:28 »
Bu özellik oyunda yok. Adamlar bir kaç haftaya kadar çıkartacakları güncellemeyle hem dx11'i hem de antialliassing özelliğini ekleyecekler. Ekran kartı programının ayarlarıyla oynanarak bu özelliği seçebileceğimizi zannetmiyorum. Zamanında ati 4850 ekran kartım vardı. Merakımdan bütün görsel ayarları oynamıştım, sonra ekran kartım bozuldu. Bu da bana ders oldu.
Roma bir günde kurulmadı.
Fransız Atasözü

« Yanıtla #15 : 25 Mart 2011, 10:47:05 »
evet bikaç hafta içinde çıkıcak sanırım ama burdan yaptığınız ayar da işler. tbr*

*

Çevrimdışı reddtiger

• *
  • 2368
  • тихий шторм
« Yanıtla #16 : 01 Nisan 2011, 20:35:57 »
Yav aa'yı geçtim bi kaç şey daha var açamıyorum onları nasıl açacam shadow 3 5 falan

Si Vis Paces Pare Bellum

« Yanıtla #17 : 01 Nisan 2011, 20:43:09 »
Anti alliassing ne demek ne işe yarıyor bilen varsa yazabilirmi ben bilmiyorum :D :D :D
Bu cihanın kayışları kopsun
Dönüp duran seyyar dünya ilk istasyonda dursun
Dışarıda ıssızlık bensiz, bendeyse yalnızlık ıssız
Sen git ardından bakarım

« Yanıtla #18 : 01 Nisan 2011, 20:45:38 »
 Grafiklerin köşeli olmasını eneglliyor yuvarlıyor kenarları.
« Son Düzenleme: 01 Nisan 2011, 20:46:02 Gönderen: ahmetnudu »

« Yanıtla #19 : 01 Nisan 2011, 20:46:24 »
Yav aa'yı geçtim bi kaç şey daha var açamıyorum onları nasıl açacam shadow 3 5 falan

o özellikler yama ile açılıcaktı sanırım. onlar açık değil şuanda diye biliyorum.

Anti alliassing ne demek ne işe yarıyor bilen varsa yazabilirmi ben bilmiyorum :D :D :D

anti alliassing kenar yumuşatma demek. herhangibir çizimin kenarlarındaki çizgileri yoketmek yada en aza düşürmek için yani gerçekliği artırmak için kullanılır tbr*