Birim Çeşitliliği Modu[Daha Değişik Yüzler vs.][v2.00 Çıktı!]

• 27 Yanıt
  • 6262 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

onu tam bilmiyorum 3-4 gün oldu giremiyorum oyuna tebessum* orda okçularda olan kılıç çekme ikonu varsa çekiyolardır heralde tebessum*

ben cevap vereyim evet okçularda kılıç çekme özelliği var diğer ünitlerde bunlara mızraklı atlılarda dahil kılıç çekiyorlar ama bunu sen ayarlamıyorsun kendileri çekiyorlar okcularda var sadece ayrıca okculardada düşman dibine geldimi otomatik kılıç çekme olayı var aynı medival 2 de ki gibi :)değişen bişi yok

*

Çevrimdışı Jerrys35

• **
  • 641
  • Total War OST Sever
 Yani naginatanın belindeki kılıç süs bir işe yaramıyor. pol*

Birimler güzel :D :D :D
Bu cihanın kayışları kopsun
Dönüp duran seyyar dünya ilk istasyonda dursun
Dışarıda ıssızlık bensiz, bendeyse yalnızlık ıssız
Sen git ardından bakarım

*

Çevrimdışı batufb94

• Young Guard
  • **
  • 5500
  • Orantısız zeka
Ezio :D kullanmak yerine  tebessum* kullansana
]

*

Çevrimdışı Jerrys35

• **
  • 641
  • Total War OST Sever
 Modu uyguladım ama sadece Monk ünitelerinde şöyle sorunlar oluştu.

Bunun nedeni ne olabilir. Unit detail vs herşey ultra.
« Son Düzenleme: 18 Nisan 2011, 17:04:57 Gönderen: Jerrys35 »

resimlerin boutu küçük sorunları tam anlayamadım ama. balarında yarı beyaz yarı miğfer gibi bişeyler mi var?? birden fazla mod yüklediysen ondan olabilir.

*

Çevrimdışı Jerrys35

• **
  • 641
  • Total War OST Sever
 Bunun 1 ve 2 si, japonca fix modu ve acılı sesler modunu yükledim. Özellikle 2. resimde dikkat ettiysen kafalarına sardıkları şeylerde, bezlerde vs suratlar falan çıkıyor, acayip acayip resim parçaları var.

« Son Düzenleme: 18 Nisan 2011, 18:02:12 Gönderen: Jerrys35 »

bende hatayı doğru görmüşüm. bende kullanmıştım bu modu. bi sorun olmamıştı ama bende ayarlar ultra high değildi. çok mod da yüklememişsin. birbirine karışıcak modlar da değil ama bilmiyorum sorun nerden kaynaklanıyo uz*

*

Çevrimdışı Jerrys35

• **
  • 641
  • Total War OST Sever
 Şimdi AUM yükleyeceğim, orada bazı monklar vardı. Olamdı v1 i deneyeceğim. Senin TWC üyeliğin varsa bu hatayı modu yapan arkadaşa bildirir misin?