Total War: Shogun 2 Artmoney ile Para Artırma!![Resimli Anlatım!]

• 19 Yanıt
  • 24179 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Arkadaşlar resimlerin yüklendiği site kapandığı için resim linkleri ölmüş. Resimli anlatım yakında tekrar eklenicek

• Artmoney progrmaını çalıştırıyoruz.
  • Program açıldığında select proccess in sağ tarafından shogun 2 oyununun exe dosyasını seçiyoruz
  • Üstten Search Tuşuna tıkıyoruz, oyunda o anda varolan para miktarımızı gelen ekranda Value kısmına giriyoruz. Ok tuşuna tıklıyoruz.(Program girdiğimiz sayıyı arıyor.)
  • Arama bittiğinde oyuna giriyoruz ve bir Turn atlatıyoruz.
  • Turn bittiğinde yeni para miktarımıza bakıyoruz. Para miktarımızın değişmesi lazım.. Oyunu tekrar alta alıp, Search tuşunun yanındaki Filter Tuşuna basıyoruz ve yeni para miktarımızı Value kısmına giriyoruz.
  • Tekrar bir arama yapılıyor ve arama bitiğinde altta sol tarafta bir liste var o listede 1 öğe kalması lazım. Ordaki öğenin üstüne tıklıyoruz ve hemen sağındaki kırmızı ok işaretine tıklıyoruz yada ordaki öğenin üstüne sağ tıklayıp, Add yazan yere tıklıyoruz.
  • Değer sağ tarafa gelince üstüne tıklıyoruz ve Edit diyoruz. Edit dedikten sonra gelen pencereden Value kısmına istediğimiz bir sayıyı giriyoruz. Bu miktar aşırı büyük olmazsa doğru şekilde değişecektir.
  • Alttaki Ok tuşuna tıkladığımızda tekrar oyuna girip para miktarımıza bakıyoruz. Eğer değişmişse işe yaramış demektir.

Artmoney programı ile nasıl para artırılır resimli olarak anlatılmıştır. Yapmak için resimleri takip edin... Açıklamalar resimlerin üzerinde..

Direk İndirme Adresi

http://www.systemsoftlab.com/artmoney735eng.exe

Program Sitesi

http://www.artmoney.ru/index.html

Download Sayfası

http://www.artmoney.ru/e_download.htm

Arkadaşlar bazı yerlerde sağ ve sol karışmış neden öyle olmuş anlamadım tebessum* siz anlarsınız orayı sanırım tbr* iyi eğlenceler.
Tamamen kendi anlatımımdır.

« Son Düzenleme: 04 Mayıs 2011, 01:21:00 Gönderen: £l£ssar »

*

Çevrimdışı lurtz

• 24
Bizim bir arkadaş bunu denemiş  kah* ikinci  aramadan sonra 14 değer çıkıyor yani tutturmak zormuş o kadar değer içide rakamlar öyle bir gelecekki ancak 2 sonuca düşsün  rakam olarak arıyor program o yüzden olmamış arkadaş öyle söyledi 

valla normalde bu programın 2. aramadan sonra 1 değer bırakması lazım tebessum* benim de başıma ilk defa geldi 2 tane olması ama 2 kalsa da çalıştı. trainerler çıkmış şimdi ama onu da denemedim. sağlıklı çalışır mı bilemiyorum tbr* daha iyisi çıkana dek en iyisi bu yardir*

Sağol Elessar süper ya bu yaptım 2 kere adanın %99 u bende bi kyoto kaldı toplasan ordularımı  100 full ordu rahat çıkar...
Bu cihanın kayışları kopsun
Dönüp duran seyyar dünya ilk istasyonda dursun
Dışarıda ıssızlık bensiz, bendeyse yalnızlık ıssız
Sen git ardından bakarım

tebessum* kolay gelsin tbr*

*

Çevrimdışı lurtz

• 24
Arkadaş kah* bunu save li oyunun içinde denemiş 14 tane değer bulmuş demek oyunu ilk açtığında  denemek gerekiyor muş

bilemiyorum ondan bi değişiklik olur mu? belki anlatımda olan ayarlardan birini yapmamıştır. mesela değeri integer olarak aratmadıysa fazladan değerler bulmuş olabilir.

*

Çevrimdışı DarqFun

• **
  • 928
  • Tengri Türk'ü Koldasın!
Onun yerine bir save atsanız bizim açımızdan daha olumlu olur  yardir* Cheat Engine ile deniycem ben.

tebessum* save ler vardı sanırım. bende var ama yeni başlanmış ve paralandırılmış yok sanırım tebessum* bu resimdekileri yaptım ve çıktım. ondan devam etmedim tebessum*

TA RESİMLER GÖRUNMU YO FİREBOXTAN DA BAKIYOM GÖRUNMUYO YENILEYIN RESIMLERI  dov*