Total War: Shogun 2 Artmoney ile Para Artırma!![Resimli Anlatım!]

• 19 Yanıt
  • 24315 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ynt: Total War: Shogun 2 Artmoney ile Para Artırma!![Resimli Anlatım!]
« Yanıtla #10 : 04 Mayıs 2011, 01:06:20 »
yukle resim sitesi maalesef kapanmış ve benim resimler de onunla beraber gitmiş. elimde de yok resimler şuan. eğer yeniden anlatırsam eklerim o zamana kadar yazarak anlatmayı denemeye çalışıcam.

*

Çevrimdışı cellat211

• **
  • 874
  • 【Megurine Luka】 Lie
« Yanıtla #11 : 06 Mayıs 2011, 18:14:16 »
bunu yapana kadar oyunu bitirim  ehue*

« Yanıtla #12 : 06 Mayıs 2011, 18:35:35 »
bunu yaparsan daha kolay bitirirsin tebessum* sadece bi seçenek bu isteyenler oluyo. emin ol bu anlatım bi istek üzerine yapıldı tbr* ben kullandım ama kullanılmasını asla tavsiye etmem tbr*

« Yanıtla #13 : 13 Mayıs 2011, 21:57:04 »
*
bunu yaparsan daha kolay bitirirsin tebessum* sadece bi seçenek bu isteyenler oluyo. emin ol bu anlatım bi istek üzerine yapıldı tbr* ben kullandım ama kullanılmasını asla tavsiye etmem tbr*

Bende hileye karşıyım...MMO oyunlarda hepten berbat bi haL alıyor bu hileler  kizgin*....Ama strateji oyunlarında,hilesiz olmuyor be usta bir yerde tıkanıor insan... tebessum*
##Yaşlılar gazete,gençler TARİH okurlar##

« Yanıtla #14 : 13 Mayıs 2011, 21:59:29 »
doğrusun para gerekiyo ama fazla olunca da hiç öğrenemiyosun denenmiştir tebessum* yaparsın ama abartmaman lazım. ben 999999999 gibisindne bi paraya yükselttim. sonra her önüme geleni yaptım ve 2. bitirişimde ben hakkaten hiç bişey anlamamışım oyundan dedim tbr*

« Yanıtla #15 : 13 Mayıs 2011, 22:09:54 »
İllaki öyledir. tbr*.Önce zor  yoldan denersin kendini test edersin..Sonra tranier kullanıp Yapay Zekanın karşında tökezlediğini gülerek seyredersin...  sekil*
##Yaşlılar gazete,gençler TARİH okurlar##

« Yanıtla #16 : 13 Mayıs 2011, 23:42:01 »
tebessum* isteyen yapsın işte önlerinde seçenek olsun da gerisi onlara kalmış tbr*

*

Çevrimdışı batufb94

• Young Guard
  • **
  • 5500
  • Orantısız zeka
« Yanıtla #17 : 14 Mayıs 2011, 11:19:48 »
bu hile sayılmaz yani kendinizi üzmeyin neden ?

çünkü aı öyle bir hile yapıyorki sizin yaptığınız para hilesi o hileler yanında küçücük kalır  tbr*  adam gibi bir kampanya oynayamadım bu aı hileleri yüzünden birde hilesiz oynayınca çok zor hatta imkansız chokosabe kampanyamı hatırlayan vardır  uzgun*
]

*

Çevrimdışı nartb

• 48
Paylaşımın için teşekkürler (emek verildiği için).Fakat gelgelelim bir oyunda hile kullanarak galip gelmek bana bir haz vermiyor.
Oyunda kullanılan herhangi bir hile insanı belli bir süre sonra oyundan soğutacakdır.Bu yüzden hile kullanmak yerine aldığınız yenilgilerden ders alarak vede hırs yaparak daha sonraki oyunlarınızda çok daha başarılı sonuçlar elde edilebileceğine inanıyorum.
Yapay zeka her daim oyuncunun karşısında olucakdır o yüzden yapay zeka hile yapıyor bizde yapmalıyız gibi düşünceler bana göre yanlış.
Kafkas dağlarında birer yoncaydı dedelerimiz tırpanlarla, oraklarla biçtiler onları Bilemezlerdi ki daha gür çıkacaklarını…

*

Çevrimdışı onurlu

• *
  • 380
« Yanıtla #19 : 26 Temmuz 2012, 12:55:46 »
Arkadaşlar artmoney i bende kullandım ama artmoneyi tarattırdğımda malware saptandı. Üstelik yeni bilgisayarımda saptadı yani diğer dosyalardan bulaşması mümkün değil. Virüs değildir malware ama onun kadar zararlı bir şey. Malwareler yüzünden başka bilgisayardaki bir kullanıcı (virüsü veya malwareyi zararlıları yollayan kişi) cep telefonunuzdan kredi kartına kadar her bilginize ulaşabilir. Antivirüs algılamaz malwareyi. Herkesin internet security ile antivirüs programlarına ihtiyacı var. İkisi farklı şeyler.