shogun 2 total war Çalışmayı Durdurdu Hatası [ÇÖZÜM]

• 22 Yanıt
  • 27274 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ynt: shogun 2 total war Çalışmayı Durdurdu Hatası [ÇÖZÜM]
« Yanıtla #20 : 01 Aralık 2012, 14:55:53 »
Arkadaşlar windows kurulumunu yeniden yaptım empire ve napoleon gibi oyunlar steam tarafından sorunsuz açılırken Shogun açmaya çalıştığım da şöyle bir hata veriyor ''In order to run Steam properly on this version of windows,the Steam service component must be installed.The service installation process requires administration privileges'' restart steam çıkıyo bununla birlikte restart diyorum steam baştan başlıyo play tıklıyorum önce bir küçük ekran da bir yükleme çıkıyo 1 de tekrar bu hatayı veriyor,Yardımcı olursanız çok iyi olur...

*

Çevrimdışı maxsmaxs

• **
  • 5
  • Total War Türkiye
« Yanıtla #21 : 12 Nisan 2013, 10:52:00 »
Ya arkadaşlar bende aynı hatayı alıyorum denemediğim çözüm yolu kalmadı.Herşeyi yaptım.

Yaklaşık 2 gün önce strateji meraklısı biri olarak Shogun 2 yi indirme fırsatı buldum ama herşey tam olmasına rağmen hatayla karşılaşıyorum :S Oyunu açtığımda Shogun'nun ilk ekranı geliyor ve orda fare imleci Meşgul işareti vererek dönmeye başlıyor bir süre sonrada Çalışmayı durdurdu hatası alıyorum. Skyrim oynadığımda hiç bir sorun ve kasma olmamasına rağmen Shogun 2 de hata veriyor :S

Tüm ekran kartı güncellemelerini yaptım, Uyumluluk modlarını denedim ve yönetici ile çalıştırdım aynı durum

NOT:Oyun Orjinal !
« Son Düzenleme: 12 Nisan 2013, 10:52:46 Gönderen: maxsmaxs »

« Yanıtla #22 : 09 Şubat 2014, 21:05:48 »
Orijinal oyun dvdsini yükleyip Steam'i açıyorum ve total war Shogun 2 ye tıklıyorum.Oyunun başlangıç ekranı çıkıyor ve orada donup kalıyor ve arkasından total war shogun 2 çalışmayı durdurdu mesajı geliyor.64 bitlik Windows7 2.20 ghz işletim sistemine,1 gb ekran kartı  ve8 gb ram'e sahip Crysis3'ü bile oynadığım bir laptopum var,sistem gereksinimleri anlamında bir sorun yok yani.Harddiskte de 40  gb boş yer var.Steam'i de oyunu da defalarca  kaldırdım ve tekrar kurdum ama sorun hallolmadı bir türlü.Belki son zamanlarda güncel bir çözüm bulunmuştur, var mı hiç bilgisi olan?