TOTAL WAR SHOGUN 2 TÜRKÇE YAMA ÇIKTI (İNDİR)

• 79 Yanıt
  • 58810 Gösterim

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ynt: TOTAL WAR SHOGUN 2 TÜRKÇE YAMA ÇIKTI (İNDİR)
« Yanıtla #20 : 16 Ağustos 2011, 10:53:59 »
hayırlı olsun , ntw yede çıkarsa çok mutlu olucaz  tebessum*

« Yanıtla #21 : 16 Ağustos 2011, 11:39:51 »
Oyundan her çıktığımda oyunun dosyalarının tanımlanması için arkada çalışan programları kapatın diyor galiba bir çeşit hata buldum.Bu arada gerçekten çok başka bir hava kattı oyuna emeği geçen herkese teşekkürler. tbr*

muhtemelen steamdeki syncing olayında bahsediyorsun. bugün girdim multide iki maç yaptım. syncing yapması için fakat öyle bir sorun yaşamadım. eğer yanlış anlamışsam sorununu biraz daha açıklayınca yardımcı olabilirim sanırım.

« Yanıtla #22 : 16 Ağustos 2011, 12:56:30 »
Ansiklopedi çevrilmedi mi?
Ben yanlış dosyayı mı indirdim?
Ben Orta Asya'da Yetişen Anadolu'da Büyüyen Avrupa İçlerine yürüyen TÜRKÜM!!!

*

Çevrimdışı DeadlyLegendary

• *
  • 5
  • Total War Türkiye
« Yanıtla #23 : 16 Ağustos 2011, 13:12:33 »
Dün tüm gün oynadım türkçe yamayla birlikte gerçekten güzel olmus.Fakat 1 2 tane hata gördüm

1.Campainge girince orda daha fazlası diye bir secenek var savaş zamanını felan ayarlıyoruz hatta en alttaki seçenek sanki google çeviriden cevrilmis gibi hiç bişey anlamadım şahsen ingilizcesinden daha iyi anlamıştım böyle bir kaç tane daha hata var oyunun içinden (yanlış anlamayın yama güzel olmus ama ufak tefek hatalar var demek istedim)
2.Ansiklopedi kısmı cevrilmemis BENCE asıl oranın cevrilmesi gerekiyordu oyuna yeni başlayan ve fazla bilmeyen arkadaşlar ansiklopedi kısmından bakarak oyunu daha iyi anlayabilirlerdi diye düşünüyorum.

Son olarak yama için teşekkürler gerçekten ortada büyük bir emek var fakat bu dediklerim olmasaydı eminim ki bu yama için para bile alırdınız neyse daha fazla uzatmıyalım yama için teşekkürler

« Yanıtla #24 : 16 Ağustos 2011, 14:26:53 »
Dün tüm gün oynadım türkçe yamayla birlikte gerçekten güzel olmus.Fakat 1 2 tane hata gördüm

1.Campainge girince orda daha fazlası diye bir secenek var savaş zamanını felan ayarlıyoruz hatta en alttaki seçenek sanki google çeviriden cevrilmis gibi hiç bişey anlamadım şahsen ingilizcesinden daha iyi anlamıştım böyle bir kaç tane daha hata var oyunun içinden (yanlış anlamayın yama güzel olmus ama ufak tefek hatalar var demek istedim)
2.Ansiklopedi kısmı cevrilmemis BENCE asıl oranın cevrilmesi gerekiyordu oyuna yeni başlayan ve fazla bilmeyen arkadaşlar ansiklopedi kısmından bakarak oyunu daha iyi anlayabilirlerdi diye düşünüyorum.

Son olarak yama için teşekkürler gerçekten ortada büyük bir emek var fakat bu dediklerim olmasaydı eminim ki bu yama için para bile alırdınız neyse daha fazla uzatmıyalım yama için teşekkürler

Bende ansiklopedinin çevrilmemesini anlamadım benim beklediğim orasıydı. Ama yinede ellerine sağlık  tbr*
Ben Orta Asya'da Yetişen Anadolu'da Büyüyen Avrupa İçlerine yürüyen TÜRKÜM!!!

*

Çevrimdışı Darth Nihilus

• *
  • 24
  • Total War Türkiye
« Yanıtla #25 : 16 Ağustos 2011, 14:43:01 »
İlk sayfada Halife neden ansiklopedi'nin eklenmediğinin cevabını verdi.

*

Çevrimdışı smtkync34

• *
  • 87
  • Osmanlı Torunu
    • Samet Koyuncu kişisel web sitesi
« Yanıtla #26 : 16 Ağustos 2011, 15:04:18 »
başta shogun 2 severlere ve tüm foruma hayırlı olsun..
ya benim engel ne zaman kalkacak bilen var mı?
1 hafta dediler 10 günn  oldu
http://www.sametkoyuncu.net.tc/

*

Çevrimdışı DBank

• Witch kinG
  • *
  • 1034
« Yanıtla #27 : 16 Ağustos 2011, 17:36:31 »
Oyundan her çıktığımda oyunun dosyalarının tanımlanması için arkada çalışan programları kapatın diyor galiba bir çeşit hata buldum.Bu arada gerçekten çok başka bir hava kattı oyuna emeği geçen herkese teşekkürler. tbr*

muhtemelen steamdeki syncing olayında bahsediyorsun. bugün girdim multide iki maç yaptım. syncing yapması için fakat öyle bir sorun yaşamadım. eğer yanlış anlamışsam sorununu biraz daha açıklayınca yardımcı olabilirim sanırım.

Tam bende sorunu anlamadım ama bir şey indirdi ve bir daha çıkmadı o yazı aslında bir sorun yokmuş.   tebessum* farklı bir şey oldu galiba.

« Yanıtla #28 : 16 Ağustos 2011, 22:22:15 »
Yamayı beğendiğinize sevindim arkadaşlar. Başta ekip liderimiz Onurthekiller olmak üzere tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Yamanın güncellemeleriyle eksiklikleri ve hatalı cümleleri de düzeltmeye çalışacağız. Total War oyuncularını memnun edebildiysek ne mutlu bize. Herkese iyi oyunlar dilerim.

Oyunceviri admini - venomtrk

« Yanıtla #29 : 16 Ağustos 2011, 23:00:45 »
Darısı MTW2 Nin Başına