Trainer ile +9 hile

• 2 Yanıt
  • 6241 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Trainer ile +9 hile
« : 06 Eylül 2011, 01:59:02 »
shogun ile ilgili hile ararken yabancı bi sitede bu hileye rastladım ve denedim çalısıyor. sizlerle de paylaşmak istedim.

bu hile ile sınırsız hareket edebilir, bol miktarda para elde edebilir, food sıkıntınızı geçirebilir, 1 turda binalar ve askerler çıkarabilirsiniz.
diger hilelerin çalıstıgından emin degilim ama bunlar saydıklarım çalısıyor. tbr*
hile sevenler indirebilirler. yardir*

linkten indirin kurun. shogun2 yi seçin versiyonu seçin. sonra üst tarafta start' a tıklayın. bir yazı çıkacak evet deyin. oyuna dönüp
alt+f1 yapın sınırsız hareket elde edin. alt+x le aktif ettiginiz hileleri deaktif etmiş olursunuz.

link:
http://hotfile.com/dl/129075986/f08768c/Total-War-Shogun-2-Build-3241.0-Trainer--7.zip.html

« Son Düzenleme: 06 Eylül 2011, 02:03:26 Gönderen: emrejim »

*

Çevrimdışı batufb94

• Young Guard
  • **
  • 5500
  • Orantısız zeka
Ynt: Trainer ile +9 hile
« Yanıtla #1 : 06 Eylül 2011, 04:16:20 »
Bunun için modlar var zaten ayrıca trainer orjinal oyun dosyalarını bozar.
]

Ynt: Trainer ile +9 hile
« Yanıtla #2 : 23 Eylül 2011, 13:17:26 »
evet steam hile kullanmasınlar diye birkaç bişeyler yapmıs olabilir. ama oyunu orjinal olmayanlar bunu indirip kullanabilirler. enazından sınırsız hareket özelliği yeter.
orjinal olmayan oyunlara bi zarar vermiyor ben yıllardır kullanıyorum. orjinal ler de de genelde calısmıyor zati trainerler. ETW ve NTW dan biliyorum   kirp*
 herkese iyi oyunlar.