The Barons Alliance

• 16 Yanıt
  • 5485 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı hashashim

• *
  • 130
  • not even the royalty can't escapes god's judgement
Ynt: The Barons Alliance
« Yanıtla #10 : 01 Ocak 2008, 23:54:05 »
peki bu baronları yıkarsak bi dahaz çıkabiliyorlar mı?

cikabilmeleri sana bagli.. ben baronlari degilde ingiltereyi yok ettim.. bi baktm baronlar ingiliz oldu.. 8-10 turn sonra baronlardan bi mesaj geldi Londrayi alip bana verirsen sana 2000florin öderim diye.. aldim londrayi önce bi güsel yagmaladm :) sonra baronlara verdim.. yeniden cikmis oldular.. vermeseydim cikamazlardi ama ;)

« Yanıtla #11 : 11 Kasım 2008, 11:58:45 »
peki bu baronları yıkarsak bi dahaz çıkabiliyorlar mı?

cikabilmeleri sana bagli.. ben baronlari degilde ingiltereyi yok ettim.. bi baktm baronlar ingiliz oldu.. 8-10 turn sonra baronlardan bi mesaj geldi Londrayi alip bana verirsen sana 2000florin öderim diye.. aldim londrayi önce bi güsel yagmaladm :) sonra baronlara verdim.. yeniden cikmis oldular.. vermeseydim cikamazlardi ama ;)

Vayy bu olay çok güzelmiş tbr*  Bana daha denk gelmedi böle bişi sinir* 

*

Çevrimdışı nuri_fb

• 1013
  • Devlet-i Âliye-i Osmâniyye
« Yanıtla #12 : 11 Kasım 2008, 14:57:21 »
Ben irlandaydayla oynarken geldi al dedi cardifi yanlış hatırlamıyosam sana para vereyim dei aldım şehri baronlara verdim sonra tekrar şehre saldırdım baronlar kurulur kurulmaz yıkıldı ve ben hem baronlardan para aldım hemde şehri 2 kez yağmaladım.. pacoz* pacoz*

''Nasıl gökte tek bir tanrı varsa,yeryüzünde de tek bir han olucaktır.''
Cengiz Han

*

Çevrimdışı Qipchaqs

• 1577
  • By By UK...Nile is İtalian now...
    • http://mehmetbilge.wordpress.com/
« Yanıtla #13 : 11 Kasım 2008, 17:08:47 »
Baronları yıkmak yerine Norveç, İrlanda, Baron ittifakı kurup İngiltere ve İskoçyayı yıkabilirsiniz ben hep öyle yapıyorum İrlandayla oynarken. Gerçelkten İngilterenin gücünü acayip azaltıyorlar.
Bıraktı...

« Yanıtla #14 : 15 Kasım 2008, 23:39:55 »
Ben irlandaydayla oynarken geldi al dedi cardifi yanlış hatırlamıyosam sana para vereyim dei aldım şehri baronlara verdim sonra tekrar şehre saldırdım baronlar kurulur kurulmaz yıkıldı ve ben hem baronlardan para aldım hemde şehri 2 kez yağmaladım.. pacoz* pacoz*
Ben bide binaları yıkıyodum  yardir* yardir*

*

Çevrimdışı Fahapoca

• 68
  • Milli Nizam!!!
« Yanıtla #15 : 08 Aralık 2008, 01:20:22 »
Bnede baronlar oyunun başında isyan etti.İskoçyayla oynuyordum.Norveçle uğraşıkren inglizlerle savaşmamak için ittifak teklif ettim kabul ettiler.Bu norveç çok güçlü yahu.Adam parayı nerden buluyor hala çözemedim.Kuzeyden inanılmaz saldırı düzenliyor ve hiç bir barış önerimi kabul etmedi.En kuzeydeki kalme saldırdı ben de onu ezdim.Ancak norveçin dezavantajıda var,ordularını gemilerle taşıdığı için güçlü bir donanma kurup karaya çıkartma yapmalarını engelleyebiliyorsunuz!
Her neyse şu baronlar isyan etti ancak ingilizlerle dost olduğum için ingilizler biraz rahat bastırdı.Ancak diğer taraftan wales filan ingilterede çok ilerlemiş.Baronlarda biraz salak galiba!Orduları isyan ettiriyorlar ingilterye saldırmıyorlar!Bende hep öyle oluyordu.Genelde kaçıyorlar!
Bugün Hollanda'da bir inekten günde 50 kg süt alacak noktaya ulaşılmıştır. Halbuki bizim yerli ineğimizden hala en fazla 5 kg süt alınmaktadır. Bu nedenle şayet biz adalet adına kuracağımız bir düzende , kendi ineğimizden en az 50 kg süt alacak ilmi ve teknolojik şartları hazırlamazsak , öyle topa tanka bile gerek yok , Hollanda gavuru bizi sütle boğar ve peynirle kafamızı kırar! - Prof. Dr. Necmettin Erbakan

« Yanıtla #16 : 01 Aralık 2011, 21:00:01 »
Bende galler alıp irlandada dubline çekildim norveçlilerin işkoçyayı uraştırmasına göz yumarken irlanda yı aldım iskoçları arkadan vurup norveçlilerin filoların batırdım bi sorun çıkmadan kampanya bitti !  yardir*