Fall of the Samurai ayrı bir oyun olacak!!! (Türkçe Resmi Duyuru)

• 22 Yanıt
  • 3381 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı * Halife *

• *
  • 12519
  • Tek tabanca...
    • Kişisel sitem

1863 yılında, Samuray dönemi sona ermek üzereydi. Kılıç, yay ve at ustaları olan Samuraylar, topların uğultusu ve buharlı motorların çığlıklarıyla yeni bir Japonya’nın doğuşuna şahit oluyordu. Modern, Viktorya döneminin Avrupası ve Amerika Japonya’nın kapılarına dayanmış, ülkeye devrim yaratacak yeni silahlar getirmişti:

http://www.totalwar-turkiye.com/?p=13281

*

Çevrimdışı Eminnn

• *
  • 2338
  • ( ALLAH ) için yaşar, ( ALLAH ) için ölürüz.
Gerçekten güzel bir yama hazırlamışlar. Shogun 2 almak farz oldu.  tebessum*
Seddi aşacağız,
        Güneş 'in zaptı yakın.

Baba I. Emin

Süper  sekil* heycanla bekliyoruz fakat "ayrı bir oyun" derken mecaz anlamda mı ?

*

Çevrimdışı Eminnn

• *
  • 2338
  • ( ALLAH ) için yaşar, ( ALLAH ) için ölürüz.
Mecaz anlamda. Gerçek anlamda Shogun 2 'nin dlcsi.  tebessum*
Seddi aşacağız,
        Güneş 'in zaptı yakın.

Baba I. Emin

Bir an korktum bende ya..Neyse güzel bir yama, bende Shogun 2 yi almayı düşünüyordum zaten iyi oldu.. :)

arkadaşlar napoleon gibi ayrı bir oyun dlc değil.. resimde görmedinizmi "ayrı bir oyun" yazıyor..

*

Çevrimdışı * Halife *

• *
  • 12519
  • Tek tabanca...
    • Kişisel sitem
Mecaz değil, SHOGUN 2 temasında standalone yani shogun 2'si oynanabilecek bir yenioyun/ekpaket denebilir.

Muhteşem olacak. Rise of Samurai'yi almamıştım. İyi ki de almamışım. Rise of Samurai'den memnun olan var mı? Bir de bu gelecek Shogun 2'den ayrı oynanabilecek oyunun fiyatı ne kadar olacak?
Roma bir günde kurulmadı.
Fransız Atasözü

Mecaz değil, SHOGUN 2 temasında standalone yani shogun 2'si oynanabilecek bir yenioyun/ekpaket denebilir.
M2TW deki KINGDOMS ek paketi gibi mi ?

M2TW deki KINGDOMS ek paketi gibi mi ?

Kingsdom için Medieval 2 gereklidir. Ama bu yeni çıkan genişleme paketini oynamak için Shogun 2 ana oynuna gerek olmayacak.İşin esprisi burada.
Roma bir günde kurulmadı.
Fransız Atasözü