Fall of the Samurai Soru & Cevap

• 108 Yanıt
  • 12703 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı bozkirsovalyesi

• Forumun Araþtýrmacýsý
  • *
  • 5308
Ynt: Fall of the Samurai Soru & Cevap
« Yanıtla #20 : 04 Şubat 2012, 18:01:45 »
1870 lerde süngüsüz savaş olurmu hiç.?

Betada her şey gösterilmemiştir. Yani oyunda 100 tane özellik varsa betada 10 yada 20 tanesini görürüz.
LÜTFEN LİNKTEN GİRİP FİKİRLERİNİZİ YAZINIZ.

http://www.totalwar-turkiye.com/twforum/index.php?topic=78969.0
----
----
----

Lütfen forumda kendi aranızda tartışmayın. Bir yerde sorun olduğunu düşünüyorsanız özel mesaj atın ilgilenelim.

Forumda adaletsizlik olmamalı. Yönetici olarak işimiz bu zaten. Biz bazı şeyleri gözden kaçırıyorsak siz bizlere haber verin.

*

Çevrimdışı 61farozlu61

• 215
  • 1453 mp oynamaya eğlenmeye davetlisiniz
« Yanıtla #21 : 04 Şubat 2012, 18:40:43 »
yav arkadaşım bu demo değil beta beta ... hiçmi resiimlere bakmadın hiç ön incelmelerdkei çevirmelere bakmadın... süngü falan yok

betada oyunu verirler hataları kontrol ederler.... 1gb dan büyük yama geldi oyuna 175 range açık değildi o açıldı yavaş yavaş yenilikleir getiriyorlar ve ben daha süngü görmedim ... önce oyunu oyna sonra millete yardım et burda :):):):):)
-1453-  total war multiplayer klanı--- eğlenemeye davetlisiniz

« Yanıtla #22 : 04 Şubat 2012, 19:02:03 »
Elbette süngü olacaktır.Bu bir beta hiç bir zaman asıl önemli özellikler açık olmaz oyun genel olarak test edilir,sorunlar varsa düzeltilmeye çalışılır ve genel kitlenin düşüncelerini ve fikirlerini alıp oyuna son şeklini verirler.Büyük ihtimal süngü olmaz CA çok büyük ayıp etmiş olur.

*

Çevrimdışı II.Bayezıd

• **
  • 3852
  • Gerçek, zamanın tek kızıdır.
« Yanıtla #23 : 04 Şubat 2012, 19:21:12 »
Sorularımız yanitsiz kaldı.

*

Çevrimdışı batuhan1997

• *
  • 106
  • Total War Türkiye
« Yanıtla #24 : 04 Şubat 2012, 19:31:18 »
Aralda 70 steamde 50 üstelik steamde özel klan veriyorlar yanında arala limited olarak gelmeyecek adaletini...

*

Çevrimdışı 61farozlu61

• 215
« Yanıtla #25 : 04 Şubat 2012, 19:53:41 »
beyler süngü yok
eğer süngü olacasa herif saldırı hareketleri falan terar dğeişmek zorudna kalacaktır buda oyunun  yeniden ypaılşamsı gibi birşey mantıklı konusun lütfen.. avrupalı birimlerde bile süngü yok.... ve ca neyine ayıp etmiş oalcak merak ediyorum herifler tarihi gerçekcilik yansıtmak içni yapmış olamazlarmı ... bence üsteki mesajalrı silinde ayıbınız belli olmasın :):):)

*

Çevrimdışı bozkirsovalyesi

• Forumun Araþtýrmacýsý
  • *
  • 5308
« Yanıtla #26 : 04 Şubat 2012, 20:03:24 »
Bence yine de olacak şey değil. Süngü savaşları devrinde oyunda bu özellik olmadan piyasaya vermezler.
Görmediyseniz başka bir açıklaması olmalı. Özel bir tuşu falan vardır. Yada başka bir şey.

Oyun çıktığında süngüyü buluruz nasıl olsa.  tbr*
LÜTFEN LİNKTEN GİRİP FİKİRLERİNİZİ YAZINIZ.

http://www.totalwar-turkiye.com/twforum/index.php?topic=78969.0
----
----
----

Lütfen forumda kendi aranızda tartışmayın. Bir yerde sorun olduğunu düşünüyorsanız özel mesaj atın ilgilenelim.

Forumda adaletsizlik olmamalı. Yönetici olarak işimiz bu zaten. Biz bazı şeyleri gözden kaçırıyorsak siz bizlere haber verin.

« Yanıtla #27 : 04 Şubat 2012, 20:14:11 »
Yok oyunun adı fall of the samurai olunca samurayların tüfeğe karşı oldugunu düşündüm onun için sordum. teşekkür ederim  tebessum*

*

Çevrimdışı 61farozlu61

• 215
« Yanıtla #28 : 04 Şubat 2012, 20:45:22 »
lan yok diyorum yok yok yok 1000 kişi bunu bulamadı bir sen bulacan helal olsun yaa ne laf annamaz adamsın kardeşim...

gel senle iddaya girelim eğer varsa hiçbir şekilde daha totalwar oynamıyacam forumları bırakacam ben kazanırsamda aynı şey senin için geçerli ???

*

Çevrimdışı II.Bayezıd

• **
  • 3852
  • Gerçek, zamanın tek kızıdır.
« Yanıtla #29 : 04 Şubat 2012, 21:59:33 »
Bence garanti verirler tam sürümü ile.