Shogun 2 Fall of the Samurai Türkiye’de (Ön Sipariş + SSS)

• 19 Yanıt
  • 3926 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı * Halife *

• *
  • 12574
  • Tek tabanca...
    • Kişisel sitem

Beklenen an geldi zira bildiğiniz üzere Sogun 2 Fall of the Samurai, Total War’un resmi sitesi ve Steam üzerinden ön siparişe açılmıştı. Türkiye’de de ön siparişleri başlayan oyun hakkında size bilgi vermek istiyoruz. Zira bir sürü soru geliyor…

URL: http://www.totalwar-turkiye.com/?p=13551

*

Çevrimdışı Eminnn

• *
  • 2338
  • ( ALLAH ) için yaşar, ( ALLAH ) için ölürüz.
Ynt: Shogun 2 Fall of the Samurai Türkiye’de (Ön Sipariş + SSS)
« Yanıtla #1 : 28 Şubat 2012, 01:27:32 »
Abi dediğin gibi Oyun ya yükselecek yada batacak. Ama Total War 'ın geldiği nokta çok sevindirici. Bu saatten sonra Total War dan sadece 1. Dünya Savaşını atlayıp, 2.Dünya Savaşı Oyunu yaptıklarında vazgeçerim. Tabiki sevmediğimden değil ama boykot etmemden. Bu Oyun sansasyon yaratır bence ve çok daha büyük bir hayran kitlesine sahip olur. Şayet çoğu kişi böyle bir oyun düşünür. İnşallah seri Rome hayranlarına kırarsa eğer 1. Dünya Savaşı modunu çıkarır. Osmanlı ile o havayı bu Oyunda yaşamak heralde çok istediğin bir kadını elde etmeye benzer. Bu arada eline ve emeğine sağlık abi!  tebessum*  tbr*
Seddi aşacağız,
        Güneş 'in zaptı yakın.

Baba I. Emin

*

Çevrimdışı Siyah Kurt

• **
  • 3255
  • Gece Kahvesi...
« Yanıtla #2 : 28 Şubat 2012, 01:31:27 »
1. Dünya Savaşı değilde Balkan Savaşı veyahut biraz gerisinde bir tarih olabilir ilerde bence.

Tüfekler ve savaş düzeni FOS'taki gibi olur, E:TW'dan kalma sömürgecelik özelliğide zaten o dönemlerde tavan yapmış durumda çok iyi uyum sağlar.
Onlarla ve dünyayla savaştayım
Beni karanlığa sürüklemeye çalışıyorlar
İnancımı bulmak için çabalıyorum
Kollarından kayarken
Uyanık kalmak gittikçe zor oluyor
Ve gücümü hızla yitiriyorum
En sonunda bana hayat veriyorsun
Uyanığım! Canlıyım!

Şimdi neye inandığımı biliyorum
Şimdi benim zamanım
İstediklerimi yapacağım çünkü bu benim hayatım
Burada, hemen şimdi!
Direneceğim ve asla vazgeçmeyeceğim
Neye inandığımı biliyorum
Uyanığım ve Canlıyım!

*

Çevrimdışı SunArmy

• 1674
  • West Side!
Ynt: Shogun 2 Fall of the Samurai Türkiye?de (Ön Sipariş + SSS)
« Yanıtla #3 : 28 Şubat 2012, 13:54:57 »
İkinci bir mediavel 2'den empire'a geçiş vakası yaşanacak bu oyundan sonra ki oyunda.
 Oyun harika gibi görünüyor ama benim endişelerim var.

« Yanıtla #4 : 28 Şubat 2012, 15:33:16 »
oooo ben bu fiyata satışa sunulacağını hiç beklemiyordum süper  tbr* Steam'a 53-54 TL vereceğime 5tl üstüne ekler kutulu ve ayrıca saga klanına sahip olurum  ehue*
« Son Düzenleme: 28 Şubat 2012, 15:36:04 Gönderen: Officer »

« Yanıtla #5 : 28 Şubat 2012, 15:36:31 »
Bütün total war oyunlarında oyun çıkmadan önce şöyle yaptık böyle yaptık diyerek beklentileri yükseltirler ama oyun içerik eksikliği  ve pek çok hata ile çıkar. Mesela bu oyun 60 TL ama adamlar dlclerle oyunu 100 110 TL'ye getirecekler. Artık bu tür numaraları şahsen ben yemiyorum. Yiyen arkadaşlara da ne diyeyim afiyet olsun.
Roma bir günde kurulmadı.
Fransız Atasözü

*

Çevrimdışı baybars

• *
  • 81
  • ben seninle toğrağa girerim diyenleri çok gördüm b
« Yanıtla #6 : 28 Şubat 2012, 17:39:59 »
Aldım araldan hadi bakalım hayırlısı

*

Çevrimdışı [Probang]

• 218
  • 1881-193∞
« Yanıtla #7 : 28 Şubat 2012, 17:59:49 »
Bütün total war oyunlarında oyun çıkmadan önce şöyle yaptık böyle yaptık diyerek beklentileri yükseltirler ama oyun içerik eksikliği  ve pek çok hata ile çıkar. Mesela bu oyun 60 TL ama adamlar dlclerle oyunu 100 110 TL'ye getirecekler. Artık bu tür numaraları şahsen ben yemiyorum. Yiyen arkadaşlara da ne diyeyim afiyet olsun.
Bununla ilgili;
Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler. Millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir.

Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

Mustafa Kemal Atatürk

« Yanıtla #8 : 28 Şubat 2012, 18:17:55 »

Olayı çok süper bir şekilde özetlemişsin kardeşim. Seni tebrik ediyorum. tbr*
« Son Düzenleme: 02 Mart 2012, 00:44:54 Gönderen: bozkirsovalyesi »
Roma bir günde kurulmadı.
Fransız Atasözü

*

Çevrimdışı * Halife *

• *
  • 12574
  • Tek tabanca...
    • Kişisel sitem
« Yanıtla #9 : 29 Şubat 2012, 13:04:37 »
Yapacak bir şey yok biz geliştiremiyoruz. Bu arada fall of the samurai'ın güzel olduğu gerçeği değişmiyor. Haberdeki ön incelemeyi okuyun arkadaşlar. Sizin dediğinz gibi eleştirim de var övgüm de.