Shogun 2 Fall of the Samurai Türkiye’de (Ön Sipariş + SSS)

• 19 Yanıt
  • 3359 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı Viento

• *
  • 145
Ynt: Shogun 2 Fall of the Samurai Türkiye’de (Ön Sipariş + SSS)
« Yanıtla #10 : 02 Mart 2012, 00:21:16 »
Bütün total war oyunlarında oyun çıkmadan önce şöyle yaptık böyle yaptık diyerek beklentileri yükseltirler ama oyun içerik eksikliği  ve pek çok hata ile çıkar. Mesela bu oyun 60 TL ama adamlar dlclerle oyunu 100 110 TL'ye getirecekler. Artık bu tür numaraları şahsen ben yemiyorum. Yiyen arkadaşlara da ne diyeyim afiyet olsun.
ağzına sağlık.

*

Çevrimdışı emc

• *
  • 92
« Yanıtla #11 : 14 Mart 2012, 04:55:29 »
Ben beklemeyi tercih ederim. Bekledim Geçtiğimiz yılbaşında Steam öyle bir indirim yaptı ki , 
Shogun 2 ve bütün DLC leri,
Napoleon TW + bütün DLC 
Empire TW bütün DLC
Medieval TW 2
Medieval TW 2:Kingdows
Roma TW Gold edition
Roma TW Alexander
ye dair ne varsa hepsine 51 TL ödedim.

« Yanıtla #12 : 14 Mart 2012, 07:41:13 »
1 sene daha beklemenin ne faydası var.İndirim olacak diye 1 sene twsiz geçiremem ayrıca bu forumdaki birçok kişininde tw koleksiyonu yaptığını düşünüyorum.Herşey ucuza gelsin diye 1 sene korsan oynayıp sonra orjinal alsan bir anlamı olmaz.
Ayrıca biri şu havale işini tam olarak anlatsa son yere kadar geldim ondan sonrası nasıl olacak yanlış birşey yapmayayım durduk yere tebessum*

*

Çevrimdışı eosk

• *
  • 97
  • Total War Türkiye
« Yanıtla #13 : 16 Mart 2012, 23:30:13 »
ne zaman çıkacak  ?

bide dlc ne  srn*

« Yanıtla #14 : 17 Mart 2012, 13:09:06 »
ne zaman çıkacak  ?

bide dlc ne  srn*

23 Martta çıkmış olacak oyun

DLC Downloadable Content yani indirilebilir içerik demek yeni üniteler haritalar eklemekte kullanılan yöntem tabi ki belli bir ücret karşılığı
風 
 林
 火
 山

CENTER][/CENTER]

*

Çevrimdışı eosk

• *
  • 97
  • Total War Türkiye
« Yanıtla #15 : 17 Mart 2012, 13:44:38 »
ne zaman çıkacak  ?

bide dlc ne  srn*

23 Martta çıkmış olacak oyun

DLC Downloadable Content yani indirilebilir içerik demek yeni üniteler haritalar eklemekte kullanılan yöntem tabi ki belli bir ücret karşılığı

anladım dostum çok sağol..
yani öneriniz korsanmı  tebessum*  bana orjinal biraz çakalca geldi.. hem oyunu alıcaz sonrada yenilikleri için para vercez yani yok canım  dov*
korsan alsak oynanabilirlik nasıl olcak yeni çıkanlardan yararlanabilcezmi..

şimdiden çok sağol

« Yanıtla #16 : 17 Mart 2012, 15:24:30 »
Forumda korsana destek yok yok yok.Zırt bırt korsanı teşvik edip durmayın.Orjinal her zaman en iyisidir.Korsanda her hata olur eksik olur,virüslü olur.Ayrıca bir nevi emek hırsızlığıdır.Bir oyun yapmak sandığınız gibi kolay birşey değil.
Ayrıca DLC'yi isteyen alır isteyen almaz.Oyuna olan ilgi bitmesin diye çıkarılır.

« Yanıtla #17 : 17 Mart 2012, 18:13:42 »
Forumda korsana destek yok yok yok.Zırt bırt korsanı teşvik edip durmayın.Orjinal her zaman en iyisidir.Korsanda her hata olur eksik olur,virüslü olur.Ayrıca bir nevi emek hırsızlığıdır.Bir oyun yapmak sandığınız gibi kolay birşey değil.
Ayrıca DLC'yi isteyen alır isteyen almaz.Oyuna olan ilgi bitmesin diye çıkarılır.

yalnızşahin in belirttiği üzere korsan oyunu desteklemiyor karşıyız.Çünkü kesinlikle garantisi yok bu tür oyunların ve tamamen emek hırsızlığıdır bu konuda duyarlı olalım
風 
 林
 火
 山

CENTER][/CENTER]

« Yanıtla #18 : 18 Mart 2012, 13:21:56 »
FoTS'u ön sipariş verdim.Pazarteside parayı yatırdım mı bu iş tamamdır ask* ask*
Allahü Ekber Woooo Hooooo!!

*

Çevrimdışı eosk

• *
  • 97
  • Total War Türkiye
« Yanıtla #19 : 19 Mart 2012, 18:04:23 »
benimde 3 tw oyunumdan 2 si orjinal.. ben sadece oyunu iyi bi şekilde nasıl oynarım diye sordum..
dlc ne bilmiyodum ondan böyle sorular sordum..

bende orjinal oyunun destekcisiyim..