Fall of the Samurai için son saatler! - (Oyun çıktı)

• 46 Yanıt
  • 7167 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı * Halife *

• *
  • 12465
  • Tek tabanca...
    • Kişisel sitem

Steam’e göre Total War Shogun 2 Fall of the Samurai için saatler kaldı. Biz de sizlerin son düşüncelerini almak istedik. Büyük ihtimalle Shogun 2 maceramız Fall of the Samurai ile bitecek. Artık yeni Total War oyunu için geri sayım başladı. Hem Shogun 2 ve ek içerikleri hem de yeni Total War oyunu hakkında ne düşünüyorsunuz?

http://www.totalwar-turkiye.com/?p=13640
« Son Düzenleme: 22 Mart 2012, 14:23:27 Gönderen: * Halife * »

Ynt: Fall of the Samurai için son saatler!
« Yanıtla #1 : 22 Mart 2012, 02:07:44 »
küçük bir adada insanın strateji zevkini altüst eden bu oyundan kurtulma vaktimiz geldiği için seviniyorum..

şimdiye kadar oynadığım strateji oyunları arasında en zevk aldığım oyun olan Rome nin dönmesini dört gözle bekliyorum.. (Talha yalnız sana birazcık kızgınım geçen seneydi sanırım
1 Nisan diye bize Rome 2 yi yutturmuştun..  tebessum* )

birinci tercihim Rome 2, olmazsa Medieval 3..

FOTS ya gelecek olursak, hemen oynamayı düşünmüyorum.. korsan da oynamayacağım.. belki ileride fiyatı çok çok düşerse öylesine alırım.. (zaten Shogun 2 yi çıkar çıkmaz aldığıma pişman olmuştum)

*

Çevrimdışı reddtiger

• *
  • 2368
  • тихий шторм
« Yanıtla #2 : 22 Mart 2012, 07:19:53 »
O kadar heyecanlıyımki FOTS çıkacak diye artık uyku tutmuyor sabahın körlerinde kalkıyorum kargalar fışkısını yemeden (şaka lan şaka sınavım var gll*tebessum*

Ben görüşümü defalarca belirttim %90 ihtimal RTW 2 gelecek %10 ihtimal WW1 gelecek.

RTW2 talep ediliyor pazarın nabzını yokladılar şimdi bizleri fotsla oyalayıp sağlam efsane bir rtw2 yapacaklar ki başlamış bile olabilirler.
WW2'de belki olabilir çünkü zaman ve teknoloji olarak o zamana yakın bir oyun olacak FOS'la birlikte lakin sanmıyorum yinede baya bir yenilik hatta grafik motoru gerekir belki RTW2'de kullanacağımız grafik motoru bile olabilir.

Eğer TW doğru stratejilerle ilerlerse bence bugüne kadar yakaladıkları ivmenin ötesine ulaşırlar. Tabi işi paraya vurup bizi DLC'lere boğmazlar inşallah.
Fakat ne yalan söyleyeyim DLC iyi bir satış yöntemi çok iyi akıllıca, kesin olan birşey varsa arkadaşlar TW için gelecekte oda DLC'lerin ardı arkasının kesilmeyeceği oyunun eksik bırakılarak bunlarla tamamlanacağıdır.

Si Vis Paces Pare Bellum

*

Çevrimdışı baybars

• *
  • 81
  • ben seninle toğrağa girerim diyenleri çok gördüm b
« Yanıtla #3 : 22 Mart 2012, 09:42:17 »
benim gibi son samurayı seven birisi için geçmedi günler ama sonunda çıkıyor..... yeni oyun bence herkesi şaşırtacak asyayı çini konu alan bir oyun olur...
« Son Düzenleme: 22 Mart 2012, 10:29:42 Gönderen: baybars »

« Yanıtla #4 : 22 Mart 2012, 10:51:39 »
Ön siparişide veremedik havaleyi kabul etmediler 18 yaşımdan küçüğüm diye inşallah yarın veya cumartesi dr,teknosa vs.ye gelir.
redtiger sana katılıyorum 2 gündür rüyalarımda fots oynuyorum bende bugün rüyamda shogun olup avrupaya ilerlediğimi bile gördüm o derece heyecanlıyım ask* ask*

« Yanıtla #5 : 22 Mart 2012, 11:39:05 »
Hemen çıksın da şu Japon dünyasından artık bir kurtulalım yav. Yeter. Roma 2 ya da Medieval 3 gelsin ve yep yeni grafiklerle dünyaya açılalım. Çıkacak oyuna gelince Napolyon benzeri bir oyun olacak. Grafikler falan napolyon'u çok anımsatıyor. Hemen almaya gerek yok. Üç aya kadar fiyatı düşer, bir sene sonra ise bütün dlc'leriyle beraber 10 dolara alabiliriz.
Roma bir günde kurulmadı.
Fransız Atasözü

*

Çevrimdışı II.Bayezıd

• **
  • 3852
  • Gerçek, zamanın tek kızıdır.
« Yanıtla #6 : 22 Mart 2012, 11:52:49 »
Uçma istersen. Napolyon hala 30 lira ve 2 seneden fazla oldu.

*

Çevrimdışı * Halife *

• *
  • 12465
  • Tek tabanca...
    • Kişisel sitem
Ynt: Fall of the Samurai için son saatler! - (Oyun çıktı)
« Yanıtla #7 : 22 Mart 2012, 14:23:58 »
Oyun çıktı arkadaşlar, ben dosyaları indiriyorum.  tbr*

« Yanıtla #8 : 22 Mart 2012, 14:33:00 »

Şimdi Shogun steam'de kaça satılıyor zannediyorsun? Bu hafta Shogun 2 steam'de 7.5 dolara satılıyor. Ben uçmuyorum adamlar uçuyor. :)
Roma bir günde kurulmadı.
Fransız Atasözü

*

Çevrimdışı Endrit.K

• 27
  • Total War Türkiye
« Yanıtla #9 : 22 Mart 2012, 15:20:17 »

Şimdi Shogun steam'de kaça satılıyor zannediyorsun? Bu hafta Shogun 2 steam'de 7.5 dolara satılıyor. Ben uçmuyorum adamlar uçuyor. :)

ya bende FoS 7.5 dolara sandım heyecanla girdim baaaktım tam alıcaktımki shogun 2 ymiş  kizgin*