Fall of the Samurai için son saatler! - (Oyun çıktı)

• 46 Yanıt
  • 6862 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ynt: Fall of the Samurai için son saatler! - (Oyun çıktı)
« Yanıtla #40 : 24 Mart 2012, 06:41:41 »
sanki trabzon total war
Selam olsun herkese ....
Steam id:Daresetul
LoL:Daresetül eklerseniz Dota ve LoL oynarız

*

Çevrimdışı jax61

• **
  • 569
« Yanıtla #41 : 25 Mart 2012, 23:39:24 »
bu siteye girmeyeli üslub hayli bozulmuş.. neyse.. shogun 2 yi aldığıma bin pişman oldugum için bu dlc yi de almayı düşünmüyorum.. umarım artık bu shogunlar son bulur.. açıkçası ben islamiyetin doğuşunu ve yükselişini anlatan bir tw isterdim ama muhtemelen rome 2 gelecektir..

ben de trabzonluyum ve tsliyim ama bu platform bunları tartışacak yer değil.. biz ne kadar boğaz patlatsak da sistem para üzerine kurulu ve fb ye bi cacık olacağı yok.. fb yaşasın kulüpler yaşasın kulüp başkanlarının cepleri dolsun paralar aklansın dolap dönmeye devam etsin herkes mutlu olsun .. bilet parası ödeyerek rızkından artırarak maça giden perişan olan taraftar hariç..neyse şimdi konuşmayayım kendimle çelişmeyeyim.. doluyum...

Krallar düşlerinde bile yalnızdırlar...

« Yanıtla #42 : 26 Mart 2012, 00:23:13 »
Arkadaşlar oyunu kurdum ama oyun ilk ekranında masaüstüne atıyor. Oyuna bir türlü giremiyorum. Sizde de böyle bir şey oldu mu?
Roma bir günde kurulmadı.
Fransız Atasözü

« Yanıtla #43 : 26 Mart 2012, 14:03:11 »
Arkadaşlar oyunu kurdum ama oyun ilk ekranında masaüstüne atıyor. Oyuna bir türlü giremiyorum. Sizde de böyle bir şey oldu mu?
Dosyaları doğrulat bende olmadı.İlginç.Olmaz ise bana dön geri.

*

Çevrimdışı jax61

• **
  • 569
« Yanıtla #44 : 28 Mart 2012, 23:18:51 »
düzeltiyorum.. dayanamayıp oyunu aldım ve açıkçası beğendim.. sanırım empireye iyice alışmışım ki line infantryleri görünce önce şaşkınlık sonra da sevinç hissettim.(imparatorluk tarafı güzeldi..)shogunluğu henüz denemedim... oyunun yenisi çok hoş..özellikle kaleye saldırırken topçular inanılmaz zararlar veriyorlar kaleye.. tabii savunan olmk istemezdim ben.. saldırırken süper de.. ayrıca saldırdığınız noktada sahile yanaşık gemileriniz varsa 2 tur gemi bombardımanı da yapabiliyorsunuz ki bu da 2 tur da en az 100-200 düşman askerinin telef olması demek.. henüz tam olarak çözemedim ama kalelerde mutluluğu pekiştirmek epeyce zor ..dengeli gitmek ve mutlaka police station ve inn inşa etmek gerekiyor..tarım binaları bile reform sayıldığı için mutluluğu düşrüyor.. hemen her reformda halkın mutluluğu düşüyor.. ekonomi de bununla beraber zorlaşıyor..gemiler harika... topçulara geri döndük.. shogundaki gibi dandik dandik oklamaya son..yine topçularla buharlı gemilerle hücum.. empire napoleon sevenler bu oyunu alsınlar.. aldıkdan sonra düşüncelerim % 100 değişti.. 30 dolara değdi doğrusu..

Krallar düşlerinde bile yalnızdırlar...

*

Çevrimdışı 61farozlu61

• 215
  • 1453 mp oynamaya eğlenmeye davetlisiniz
« Yanıtla #45 : 29 Mart 2012, 17:35:48 »
Dosyaları doğrulat bende olmadı.İlginç.Olmaz ise bana dön geri.

dostumn anyı soru nbende vardı tek çözümün format atmak başa çaren yok
-1453-  total war multiplayer klanı--- eğlenemeye davetlisiniz

« Yanıtla #46 : 08 Nisan 2012, 19:28:35 »
@ ss464
korsan oyunlarla ilgili bilgileri burdan vermiyoruz. yasal oyun destekleyen bir forumuz.

kimse kimsenin insanlığını sorgulamasın. konu neyse onunla ilgili cevap verin. birbirinize takılmayın. sorulan sorulara hakaret yada aşağılama şeklinde cevap vermeyin. sorun çıkmasın... iletilerinizi sildim.