Eski Modlar.

• 6 Yanıt
  • 2719 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Eski Modlar.
« : 24 Mart 2012, 19:14:59 »
Oyunu bugün hayırlısı ile aldım arkadaşlar,Gerçekten total war ekibi tecrubesini bir kez daha ortaya en iyi şekilde koymuş,Fakat Shogun 2 ve rise of the samurai modlarımız yeni oyun da sıkıntı çıkarmakta,oyunu yükleyip açtığımda ilk başta açılmadı sonra modları data klasöründen kaldırdım ve açıldı oyun  tebessum* anlaşılan eski modlar sorun çıkartıcak gibi yeni dosyalara,mod ile ilgilenen arkadaşlarımıza önceden haber vermek istedim böyle bir sorunu,Özellikle radius modlarını kullanan biri olarak bu konu ile bir çözüm olursa en çok sevinenlerden biri olucam..  tebessum*

Ynt: Eski Modlar.
« Yanıtla #1 : 04 Nisan 2012, 11:03:03 »
arkadaşım modları nasıl kaldırdın  klasörü sildinmi yani

« Yanıtla #2 : 04 Nisan 2012, 13:53:32 »
Klasörü sil sonra apdataki shogun 2 dosyalarını sil ve dosyaları doğrulat.Mod izi denen birşey var bazı modlarda.

« Yanıtla #3 : 04 Nisan 2012, 16:40:51 »
Klasörü sil sonra apdataki shogun 2 dosyalarını sil ve dosyaları doğrulat.Mod izi denen birşey var bazı modlarda.
arkadaşım C:\Program Files\SEGA\Total War Shogun 2 - Fall Of The Samurai-data yolu gibi göstererek detaylı şekilde açıklarsan memnun olurum ne silinecek ne nasıl doğrulanacak teşekkür ederim

« Yanıtla #4 : 04 Nisan 2012, 18:56:36 »
herkese selam  bende aldım f.o.t.s yi bende sorun yapmadı :D

« Yanıtla #5 : 04 Nisan 2012, 19:31:10 »
arkadaşım C:\Program Files\SEGA\Total War Shogun 2 - Fall Of The Samurai-data yolu gibi göstererek detaylı şekilde açıklarsan memnun olurum ne silinecek ne nasıl doğrulanacak teşekkür ederim
C:\Users\adınız\AppData\Roaming\The Creative Assembly\Shogun2\scripts

Olmazsa çalıştıra AppData yaz

*

Çevrimdışı SunArmy

• 1674
  • West Side!
« Yanıtla #6 : 04 Nisan 2012, 19:33:00 »
herkese selam  bende aldım f.o.t.s yi bende sorun yapmadı :D

Sorunun cevabını vermiş arkadaş.Dağılın.