Demiryolu Rehberi

• 5 Yanıt
  • 4424 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Demiryolu Rehberi
« : 25 Mart 2012, 14:53:09 »
Merhaba,
Böyle bir rehebr hazırlamaya karar verdim.Nedeni ise bu işin kavrayana kadar karmaşık olabilmesi.Önce yeterli gaymeyi -yaklaşık 5000 olmalı- sağlıyoruz.Sonra 5-6 tur gibi bir sürede inşat ediliyor.Yanlız bu demiryolu heryerde bulunmuyor .Telgraf teli geçen bazı yerlerden geçiyor sadece.Yapılınca video çıkıyor.Bu videoda ise sazan iki japon yürüken tren raylarını görüyorlar.İlginç bulup sopayla bakıyorlar.Biri üstünde dururken tren geliyor 1 saniye farkla kurtuluyor
Şimdi bir ordu veya ajanınızı tren istasyonuna götürünce harita açılıyor.Sizin müttefiğiniz ve sizin topraklarınız üzerinde demiryolu ile seyat edebilir.Yalnız Bu opraklarda demiryolu olmalı.Topraklardaki demiryolu yağmalanmış ya da sabotajlı olmamalı.

Bu Rehber TWT için Telcontar Tarafından Hazırlanmıştır İzinsiz kullananı yakarım.  dov*  dov*Düzenleme:video eklendi.
« Son Düzenleme: 31 Mayıs 2012, 18:53:26 Gönderen: Telcontar »

*

Çevrimdışı cellat211

• **
  • 874
  • 【Megurine Luka】 Lie
Ynt: Demiryolu Rehberi
« Yanıtla #1 : 25 Mart 2012, 23:12:30 »
rehper diyilki bu  ehue*

bizde biliyoruz bunlar benim anlamadığım saçmalık şu en fazla 2-3 yerleşim yeri arasında tren yolu kurulabiliyor diğer yerlere kafana göre yapamıyoruz saçma çok saçmaaaa

*

Çevrimdışı jax61

• **
  • 569
« Yanıtla #2 : 09 Nisan 2012, 00:47:40 »
tren yoluyla hem ajan hem de ordu taşınabiliyor .. daha önce anlamamıştım olayı ama az önce tren istasyonuna ordu gönderdim bi harita açıldı ve sonrasında ne olur diye en uç noktaya getirerek onayladım baktım ordu bi sonraki istasyona gitti.. keşfi yaptık ama orduyu da cepheden çekmiş olduk.. şimdi bi daha geri göndericem onu :) oyunun ilerleyen bölümlerinde kuzey japonyanın neredeyse tamamı demiryolu ağıyla kaplanıyor.. malesef güney japonyada kuramıyoruz..kuruluyorsa da henüz keşfedemedim..

Krallar düşlerinde bile yalnızdırlar...

*

Çevrimdışı 470emre

• 1589
  • Egomuz yoktur bizim, ama bünyemiz alerjiktir
« Yanıtla #3 : 09 Nisan 2012, 02:22:16 »
Bu linkte klanların başlangıç pozisyonları, ticaret ürünleri,demiryolları vs. var  ehue*

http://www.valkyries.de/region/regions_online_boshin.html
Günümüz siyaseti hayvanlara göre düzenlenmiştir. Hayvanlarla iletişim kurmanın iki yolu vardır: kandırmak ve korkutmak."

Hakan Günday

*

Çevrimdışı jax61

• **
  • 569
« Yanıtla #4 : 09 Nisan 2012, 04:15:17 »
güzel bi kaynak emre ..teşekkürler..

Krallar düşlerinde bile yalnızdırlar...

*

Çevrimdışı II.Bayezıd

• **
  • 3852
  • Gerçek, zamanın tek kızıdır.
« Yanıtla #5 : 31 Mayıs 2012, 17:46:38 »
Kardeşim el ele verip oyunun inciğini boncuğunu rehber yapalım.