Satsuma'dan inciler

• 4 Yanıt
  • 2787 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Satsuma'dan inciler
« : 25 Mart 2012, 22:38:32 »
Oyunu ilk yüklediğimde bu klani bodoslama seçtim size bu klan için bir kaç taktik vermek istedim
Düşmanı olduğunuz bölge size 6. Tur gibi başkente saldırmaya çalışacak dağ yoluyla en güçlü ordunuzu onun başkentine yollayın savaşı kazanın düşman rebels olunca ordusunu ajanlarla dağıtın
Asıl olay adalarda size saldırmak için büyük ordular kuracak shoguncular size hem donanma hem kara savaşı verecek ilk donanmayı yok edince( 2 adadan biri) adaya ordularınızdan 1 ini yollayın ada sizin vasaliniz olur savaşmayın orduları çok güçlüdür ikinci ada ya 2 ordu yollayın ele geçirince elinize altın madeni geçer ticaret gelişir
Oka Klani
Satsumalarin bulunduğu adayı ele geçirmek için her şeyi yaparlar onlarla ilk aranız iyi olsun buzen şehri yağmalamadan çok para kazandırır yağmalamadan sonra şehri terk edin oka klani şehri geri alır almaz isyan çıkar
Şehir isyanları Okalara karşı en güçlü silahlarınız
Donanma ise ikinci en güçlü düşmanın bol topçu gücü var donanma onlara karşı iyi bir karşı koyma ve Okalilarla savaş demek kasanizi neredeyse - lere getirmek demek ama karşılığında büyük paralar kazanırsınız :D
Imperial klanlarindan Tosa 3 lü ittifak kurup bir imperialciye saldırır dostlarınızı ona göre seçin

Bazı taktikler vermek istedim ama oyunu şu açıp klanlarin adlarına dahi bakamıyorum düzenleyip satsumalarin rehberini sizlere sunmak istemekteyim :D

*

Çevrimdışı R.Alper

• 1157
  • ...
Ynt: Satsuma'dan inciler
« Yanıtla #1 : 02 Nisan 2012, 16:08:39 »
Şehirleri yağmalamak iyi bir fikir değil çünkü diğer klanların siz olan bakış açısı değişmeye başlar...
bu arada Tosaya dikkat edin sizi arkanızdan bıçaklayabilir (Yaşanmış Tecrübe) tbr*
ROMA INVICTA

« Yanıtla #2 : 02 Nisan 2012, 16:31:00 »
Satsuma slında çok kolay fakat hakkaten  yağmalamayın.Onursuz daimyo= isyan + diplomasi zorluğu=sıkıntı

« Yanıtla #3 : 08 Nisan 2012, 19:24:59 »
Şimdi Aizularla oyunq girdim 200.tur da falanım 1.japonya savaşı yaşıyoruz ama Tosa ve Satsuma saldirmaya korkuyorlar onun yerine bazi shogunculari kışkırtıyorlar sonunda shogunatten 3 imperialdan 2 kaldi

*

Çevrimdışı jax61

• **
  • 569
« Yanıtla #4 : 09 Nisan 2012, 04:23:16 »

Uploaded with ImageShack.us

nerdeyse hiç yağma yapmadan satsumayla kolayca bitirdim.. tur olarak uzun sürdü ama bitirmek zor değil.. ajanları iyi kullanırsanız özellikle de ishin shishileri.. kolayca bitirirsiniz..

Krallar düşlerinde bile yalnızdırlar...