Multiplayer partner ve soru

• 4 Yanıt
  • 1117 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Multiplayer partner ve soru
« : 30 Mart 2012, 17:00:29 »
Baslıkda belirttiğim gibi multide 2 vs 2 yapacak arkadas-arkadaslar arıyorum.Steam ıd:mihailkutuzov  (Öğlenleri girebilecek biri)
Şimdi sorular:
1)Twt forum'un clanı varmı varsa alım varmı vs.
2)Bu clan tokens diye birsey var bunu elde etmek için clanda olmamız mı gerekiyor ve ne işe yarıyor?
3)Multiplayerda avatarımızın olduğu bir harita varya orada bayağı bir bölge kazandım ama nedense su ana kadar 3 tane yeni birlik çıkdı adamlara bakıyorum tosa riflemenler- armstrong gunslar- marineler vs. bizde tık yok avatarımı bir bölgede belli birsüre bırakıcakmıyım yoksa maç kazandıkça yerini değiştiricek miyim?
Cevaplar için şimdiden teşekkürler.

*

Çevrimdışı Viento

• *
  • 145
Ynt: Multiplayer partner ve soru
« Yanıtla #1 : 30 Mart 2012, 22:21:04 »
millet geyik yapmaktan sana cevap vermeyi unutmuş

1) twt forumunun klanı var ama sallayan yok 2 hafta önce başvurdum hala teklif gelmedi.
2)clan tokens clana girince yaptığın ranked gamelerden gelir ranked gameleri match made battle veya set up team den kazanırsın
3)maç kazandıkça yerini değiştireceksin , mouse u bölgenin üstüne getirince işgal ettiğinde kazanacağın birimi gösterir ona göre işgal et

*

Çevrimdışı Kefren

• **
  • 913
  • Veteriner Hek. M.Akif Ersoy'un İzinde...
    • Kişisel Web Sayfası
« Yanıtla #2 : 30 Mart 2012, 23:31:46 »
Dostum vaktim olsa keşke daha campig'de bile adam akıllı ilerleyemedim.
Öğle vakti hele adam bulman çok zor.
steam id:CorsairSA eklersen bir ara oynarız.

Kişisel Blog Sayfam:serkanaraz.blogspot.com

« Yanıtla #3 : 19 Nisan 2012, 03:51:12 »
Turan klanına katılabilirsiniz. Klan tokenler normal maçlarda değil; match - made lerde geliyor. Unitlerinize ekstra özellikler verirken kullanıyorsunuz. Mesela bende ki Marines ler (en elit birimlerdir ) uzun mevzilli, reload hızı çok süratli, isabet muhteşem, fazladan cephane ve her savaşa hazır (savaşan veteranlar bi savaş dinlenmesi lazım normalde ama bunlar her daim hazır). Bunlar klan token ile mümkün. Bi klana girmeden de klan token verilmiyor oyunda. Turan 'da sadece Türk multiplayercılar vardır. Bu klanla 2/2 değil; arzu edersen 4/4 bile adam bulursun.

*

Çevrimdışı 61farozlu61

• 215
  • 1453 mp oynamaya eğlenmeye davetlisiniz
« Yanıtla #4 : 27 Nisan 2012, 23:49:04 »
açıldıkca yer değiş

clan token askeirne özellik verirken işe yarar oyunu onadıkca öğrenirsin .. herhangi bir steam grubunu klan olarak gösterip bu tokenleri kazanaiblirsn

-1453-  total war multiplayer klanı--- eğlenemeye davetlisiniz