Detaylı klan rehberi - Aizu

• 25 Yanıt
  • 9210 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ynt: Detaylı klan rehberi - Aizu
« Yanıtla #10 : 05 Nisan 2012, 18:43:16 »
Jozai yaaprım bende vakit bulursam oyundan.

Satsuma hariç diğer tüm klanların rehberini tamamladım. Sende yaparsan güzel olur tabii.
Sen paylaş dostum.Senn bildiğin taktikler var mı savaş için bir arşiv oluşturalım istersen steam idni verirsen.

ID'im Alzermath (isteyen ekleyebilir)

Daha çok Campaign oynuyorum fakat savaşlarda da iyiyimdir. Multiplayer'da beraber başkalarına karşı oynayabiliriz, veya Online Campaign oynayıp paylaşabiliriz; keyifli olur... Arşiv derken resim arşivi mi yoksa savaş taktiklerini içeren bir arşiv mi demek istedin?
« Son Düzenleme: 05 Nisan 2012, 18:44:52 Gönderen: Apeiron »

« Yanıtla #11 : 05 Nisan 2012, 20:04:41 »

Satsuma hariç diğer tüm klanların rehberini tamamladım. Sende yaparsan güzel olur tabii.
Sen paylaş dostum.Senn bildiğin taktikler var mı savaş için bir arşiv oluşturalım istersen steam idni verirsen.

Daha çok Campaign oynuyorum fakat savaşlarda da iyiyimdir. Multiplayer'da beraber başkalarına karşı oynayabiliriz, veya Online Campaign oynayıp paylaşabiliriz; keyifli olur... Arşiv derken resim arşivi mi yoksa savaş taktiklerini içeren bir arşiv mi demek istedin?
resimli taktik.

« Yanıtla #12 : 06 Nisan 2012, 13:08:04 »

resimli taktik.

Tamam.

*

Çevrimdışı Godlike

• 51
  • Total War Türkiye
    • ikariam
« Yanıtla #13 : 06 Nisan 2012, 17:26:00 »
eline sağlık güzel rehber olmuş..

« Yanıtla #14 : 06 Nisan 2012, 17:31:36 »
eline sağlık güzel rehber olmuş..

Teşekkürler.  tebessum*

*

Çevrimdışı SunArmy

• 1674
  • West Side!
« Yanıtla #15 : 09 Nisan 2012, 14:20:40 »
Parayı tamamlamayı sabırla bekliyorum...

Çok güzel rehber olmuş.Ellerine sağlık.

İnadına oyunu ilk aldığımda Aizu ile başlayacağım :)

« Yanıtla #16 : 15 Nisan 2012, 12:28:23 »
Parayı tamamlamayı sabırla bekliyorum...

Çok güzel rehber olmuş.Ellerine sağlık.

İnadına oyunu ilk aldığımda Aizu ile başlayacağım :)

Belki oynayış tarzına en yatkın klan Aizu'dur (her ne kadar oynaması zor da olsa). Çok başarılı bir oyun çıkarabilirsin, belli de olmaz.  tebessum*

« Yanıtla #17 : 21 Nisan 2012, 22:59:44 »
Ellerine sağlık güzel rehber olmuş.Bir sorum olucak oyunda başlangıçta yapay zekanın tüfeli birimleri genelde levy oluyor acaba ilerde orduyu güçlendirip imperial inf yada shogunate inf fazlaca üretiyorlarmı yoksa levylerle devammı ediyorlar?

« Yanıtla #18 : 22 Nisan 2012, 19:40:58 »
Ellerine sağlık güzel rehber olmuş.Bir sorum olucak oyunda başlangıçta yapay zekanın tüfeli birimleri genelde levy oluyor acaba ilerde orduyu güçlendirip imperial inf yada shogunate inf fazlaca üretiyorlarmı yoksa levylerle devammı ediyorlar?

Teşekkürler. :)

Eğer Cadet School isimli binayı geliştirebilirsen Shogunate Inf. çıkartabilirsin. Imperial Inf. için İmparator, Shogunate Inf. için ise Shogun destekçisi olmalısın.

*

Çevrimdışı mucacn

• 229
  • Total War Türkiye
« Yanıtla #19 : 22 Nisan 2012, 19:52:18 »

Teşekkürler. :)

Eğer Cadet School isimli binayı geliştirebilirsen Shogunate Inf. çıkartabilirsin. Imperial Inf. için İmparator, Shogunate Inf. için ise Shogun destekçisi olmalısın.

Kardeş yanlışın var. Barracks'ı Geliştirirse Çıkıyo